38:23

konec (21:17)

21.12.2019, 11:00 • SH Chemik • 15. kolo • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.0 25.0 22.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (12:54:47)
Ve druhém poločase měly Lovosice gólové hody. To se ovšem nedá říci o Maloměřicích, které dokázaly vsítit pouze 6 branek během celých 30 minut druhého poločasu. Hodně velkou měrou se na tom podílel brankář Jan Hrdlička v bráně Lovosic, který držel dlouhých 17 minut střelce soupeře v depresích.
HK FCC Město Lovosice – SHC Maloměřice – Brno 38:23 (21:17)
Nejvíce branek: Malý 10, Holubec 7, Kupa 6 – Osoba 7/2, Číž 6, Jirák 3. Rozhodčí: Barták, Hladký. Delegát: Novák. Sedmimetrové hody: 1/0 – 5/3. Vyloučení: 5:5.

Konec zápasu. (38:23)

60

Holubec to po úspěšném zákroku Hrdličky zkoušel ještě jednou přes celou délku hrací plochy. Koňařík byl ale dostatečně bystrý a jeho pokus vykopl mimo tři tyče. (38:23)

60

Holubec ještě v posledních 10 sekundách přidává 38. branku Lovosic, jak jinak než ze své oblíbené pozice pivota. (38:23)

60

Probíhá poslední minuta utkání. (37:23)

59

Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec). (37:23)

58

Kolář zakončuje akci Maloměřic do opuštěné brány Lovosic. (36:23)

58

Plno diváků si myslelo, že Maloměřice proměňují sedmimetrový hod, ale nakonec je pískán přešlap! (36:22)

58

Už to vypadalo, že se hosté dostanou pěknou kombinací k zakončení, Karlovec byl ale proti a soupeře ubránil. (36:22)

57

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (David Bičiště). (36:22)

57

Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Kovář).
(36:22)

57

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (David Popela). (36:22)

56

To je neuvěřitelné! Hrdlička dokázal vychytat znovu Drásala, který zakončoval jako pivot akci Brňanů! Hosté nevstřelili branku už dlouhých 15 minut! (36:22)

55

Jelínek na sklonku 25. minuty dokázal prostřelit navrátivšího se Koňaříka v brance Maloměřic podstřelem. (36:22)

55

Tak ani po střele Drásala se skóre na straně Maloměřic zatím nemění. Míč putoval příliš vysoko. (35:22)

55

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček). (35:22)

54

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Maloměřic. (35:22)

54

Oddechový čas pro hosty. (35:22)

54

Mezi střelce se ale nakonec zapsala stálice základní sestavy Jan Kupa, který dnes přidává už svou šestou přesnou trefu. (35:22)

54

Při tak vysokém vedení dává trenér Lovosic šanci na hřišti tolik nevytíženým hráčům. Na palubovce vidíme například Bičištěho, Kováře či Jahna. (34:22)

53

Jak je důležité míti v obraně Jelínka, ten je zas a znovu sražen soupeřem nedovoleně k zemi. Lovosice mohou vstřelit svou 35. branku. (34:22)

52

Jelínek byl na vlastním brankovišti prorážen, míč tak co nejrychleji putoval na útočnou polovinu, přesněji do rukou Holubce, který znovu v pádu zakončil k levé tyči. Náskok domácích činí už 12 branek! (34:22)

52

Motl, stejně jako v prvním poločase, vyčkal na střídačce o něco déle, následně vyrazil proti přihrávce soupeře, ujal se míče a přes půl hrací plochy poslal míč do opuštěné klece soupeře. (33:22)

51

Holubec udělal na brankovišti místo pro Jelínka, který ale ještě předal míč Jonášovi, který nikým netísněn zakončil milimetrově na vzdálenější tyč. (32:22)

51

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Ipser). (31:22)

50

Maloměřičským zřejmě dochází dech, další ze zakončení, která končí v ochranné síti. Stalo se tak v pasivní hře. (31:22)

50

Malý dnes dosáhl jubilejní desáté branky! A ještě k tomu stylově. Přihrávku přijímal ve vzduchu, v "letové" fázi dokázala ještě přehodit míč do levé ruky a zakončit. Mazač se v bráně natahoval marně. (31:22)

49

Zeman dosáhl branky, ale stalo se tak až po odpískání nedovoleného zákroku. Skóre tedy zůstává stále stejné. (30:22)

48

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Maloměřic. (30:22)

48

Oddechový čas pro hosty. (30:22)

48

Dělovka z rukou Boučka by dolétla až do nepříliš vzdálené řeky Labe, pokud bychom nepočítali ochrannou síť a zdi sportovní haly. Míč ale nakonec končí v síti Maloměřic, Mazač neměl sebemenší šanci na zásah. (30:22)

48

Nádherná hra tělem Kupy uvolnila cestu ke slepé přihrávce na Holubce, který v pádu překonal obranu i Mazače. (29:22)

47

Brankáři se v posledních chvílích předhání, jak Hrdlička, tak také Mazač předvádí jeden úspěšný zákrok za druhým. (28:22)

45

Ten ale hosté trestuhodně neproměňují. Stav skóre zůstává neměnný. (28:22)

45

Maloměřice si vytvořily šanci, kterou domácí zastavovali až na brankovišti. Rozhodčí faul vyhodnotili jako sedmimetrový hod. (28:22)

44

Domácí pivot si vytvořil dostatek prostoru na brankovišti, dostal přihrávku a poté už vytvořil důvod pro radost fanoušků v hledišti. (28:22)

44

Zakončení Brňanů skončilo hodně vysoko, div se nedostalo přes ochrannou síť za bránou. (27:22)

43

Ale ani ty nedokázaly další akci proměnit v branku. Naopak Kolář poslal nedovoleně k zemi Holubce, akce ale pokračovala. Míč se dostal do rukou Malého, který nedokázal prostřelit Mazače. (27:22)

42

Nepřesnosti na obou stranách způsobily, že se skóre nemění. Další příležitost tuto skutečnost změnit mají Maloměřice. (27:22)

42

Technická chyba posílá domácí celek do obranného rozestavení. (27:22)

41

Maloměřice na druhé straně hrací plochy svou šancí naopak nepohrdali. Osoba snižuje zpět na rozdíl 5 branek. (27:22)

41

Kupa v osamoceném úniku zakončoval ze země, trefil ale pouze vzdálenější spojnici. (27:21)

40

Nahazovačka v podání Lovosic! Malý nalezl z pravého křídla do brankoviště naskakujícího Kupu na levé spojce. Tohle nemohlo skončit jinak než brankou. (27:21)

39

Maloměřice se v posledních dvou útocích zastřelují. Tentokrát to nevyšlo Jirákovi, těsně před ním Popelovi. (26:21)

39

Hrdlička nalezl přihrávkou přes celou délku hrací plochy náruč Malého, který nikým netísněn rozvlnil po střele síť za zády Mazače. (26:21)

38

Hrdlička vykopl střelecký pokus Jiráka do náruče Malého, ale domácí přichází o míč nepřesnou přihrávkou. Do útoku se tak vrací znovu hostující celek. (25:21)

37

Za to Lovosicím se povedla souhra až do pivota, kde operuje Holubec, pro kterého bylo snadné skórovat z této pozice. (25:21)

35

Hrdlička zastavil hned dvojí zakončení v řadě. Maloměřice tak tentokrát střelecky ostrouhaly. (24:21)

35

Motl nastoupil do druhého poločasu se střeleckou chutí! Z pozice levého křídla přidal už čtyřiadvacátou branku Lovosic. (24:21)

34

Poprvé se do dnešních statistik zapisuje také Kristián Kolář, který v početní výhodě našel recept na Hrdličku, který se jen marně natahoval po míči. (23:21)

34

Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý). (23:20)

33

Osoba po vyloučení Holubce dokázal s přehledem proměnit sedmimetrový hod Brňanů. (22:20)

33

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec). (22:19)

33

Motl technických zakončením kolem pravé ruky Mazače vstřelil první branku Lovosic ve druhém poločase. (22:19)

33

Jirák využívá Čížovu příhru do rychlého kontru a stahuje z náskoku Lovosic další branku. (21:19)

32

Číž pokračuje ve své střelecké aktivitě i v druhém poločase. Jako první hráč se zapisuje v druhé polovině zápasu do střeleckých statistik. (21:18)

31

Malý poslal v prvním útoku Lovosic pouze do konstrukce brány, stejně jako tomu bylo v prvním poločase při první akci. (21:17)

31

Začal druhý poločas. (21:17)
Výhodu úvodního výhozu ve druhém poločase mají hráči brněnských Maloměřic.
Druhý poločas začne přibližně v 11:50.
První polovina prvního poločasu se nesla ve vyrovnaných výkonech obou celků. Lovosice dostaly poprvé do vedení až v 9. minutě. Větší náskok ve skóre si ale začaly budovat až po 15. minutě hry. V posledních vteřinách prvního poločasu mírnil náskok Lovosic Číž na rozdíl 4 branek.

30

První poločas skončil. (21:17)

30

Do konce zápasu v době branky Číže zbývá pět sekund. Obrana o jeho výškových parametrech věděla, stejně jako lavička, ze které se ozvala rada "Ruce!". I přes pokus o zastavení střely dokázal najít Číž mezírku mezi zdviženými pažemi a poslat míč o konstrukci brány do sítě. (21:17)

30

Malý využil technické chyby soupeře a sám se vrhl do osamoceného úniku, který bez větších problémů proměňuje. (21:16)

30

Probíhá poslední minuta prvního poločasu. (20:16)

29

Jonáš naznačil přihrávku do křídla, ale místo toho pokračoval drze s míčem až do brankoviště. Jeho zakončení k levé tyči nedokázal Mazač zlikvidovat. (20:16)

29

Osoba využil nacvičené akce, na jejímž konci neměl problém s podstřelem a následným skórováním. (19:16)

28

Mezitím se do brány Maloměřic postavil Mazač, který vytáhl pumelici Jelínka mimo tři tyče. (19:15)

28

Erbes na druhé straně odpovídá stejnou mincí, tedy brankou. (19:15)

27

Nejprve se nedokázal střelecky prosadit Kupa, který pálil pouze do konstrukce brány, míč se ale odrazil přesně do rukou Malého, který, ačkoli byl z velkého úhlu, dokázal poslat míč do sítě. (19:14)

26

Vojtěch Číž bránil vehementně domácím v rozehrávce, což ohodnotili rozhodčí jako přestupek proti pravidlům. (18:14)

26

Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl). (18:14)

26

Číž využil nedorozumění v obraně Lovosic ke skórování ze střední spojky. Neměl proti sobě žádného bránícího hráče. (17:14)

25

Farář zřejmě svým svěřencům poradil správně. Kupa se totiž chvíli po oddechovém času dokázal prosadit i přes dvojitou přesilu obránců. (17:13)

25

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (16:13)

25

25

Oddechový čas pro domácí. (16:13)

25

Malý se chtěl pokusit o vypíchnutí míče, ale kulatý nesmysl podběhl, čímž vytvořil prostor na levém křídle pro Hliničina, který si se svou střeleckým postavením poradil bravurně technickým zakončením kolem těla Rangla. (16:13)

24

Maloměřice hrají v plném počtu. (16:12)

23

Tomáš Osoba mírní náskok domácích, ačkoli samy Maloměřice čelí oslabení. (16:12)

22

Kupa se při dalším lovosickém útoku prosadil po náskoku na devíti metrech. Lovci, jak si domácí přezdívají, vedou už o 5 branek. (16:11)

22

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Martin Jirák). (16:11)

21

Tak to klobouček! Bouček si vyměnil na půlící čáře míč s Kupou a poté z více jak deseti metrů v plné rychlosti poslal míč do sítě. (15:11)

21

Před Kupou se po podklouznutí jednoho z bránících hráčů otevřel prostor pro náskok do brankoviště. Toho také domácí hráč využil, stejně jako možnosti skórovat. (14:11)

20

Holubec ve spolupráci s Kupou dokázal na brankovišti zachytit míč. Lovosice tak mohou v případě úspěšného útoku odskočit soupeři na rozdíl tří branek. (13:11)

19

Malý se dnes zapisuje už popáté do střeleckých statistik. Koňařík si proti němu zatím pokaždé "vylámal zuby". (13:11)

18

Rozhodčí nechali Maloměřicím celkem dost času na kombinaci, čehož hosté využili k postavení svých hráčů na brankovišti tak, aby udělali prostor pro Osobu, který neměl se svými fyzickými parametry problém posla míč přes prsty bránících hráčů. (12:11)

18

Lovosice hrají v plném počtu. (12:10)

17

A Lovosice si berou dvoubrankové vedení zpět. Při pasivní hře doputoval míč až na Malého, který, ačkoli byl naskakoval z nulového úhlu, dokázal svůj střelecký pokus přetavit v branku. (12:10)

16

Početní výhoda hostů využita Brňany ihned v jejím začátku. Štastlivcem při střelbě je Osoba. (11:10)

16

Maloměřice si vyzkouší druhou početní výhodu v utkání. Jiří Motl je vykázán přes protesty diváků i svých spoluhráčů na střídačku. Dvě minuty nemůže zasáhnout do hry. (11:9)

15

Jirák z pravého křídla našel skulinku za tělem Rangla. Míč si tedy cestu do brány nalezl. (11:9)

15

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Maloměřic. (11:8)

15

Oddechový čas pro hosty. (11:8)

14

Kupa se jako další z domácích házenkářů zapisuje do statistik jako střelec, stává se tak těsně po trestu stejného hráče. (11:8)

14

Vychytralost Motla! Ten si počkal na střídačce na přihrávku do pravé spojky, poté vystartoval ze střídačky, ujal se volného míče a zakončil do prázdné brány Maloměřic. V tu chvíli se totiž Koňařík nacházel na střídačce a jeho tým zkoušel hru v 7 hráčích v poli. (10:8)

13

Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý). (9:8)

12

Tentokrát se k sedmimetrovému hodu postavil Hliničan, který, stejně jako Osoba, svůj střelecký pokus z tohoto trestného bodu proměňuje. (8:8)

12

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa). (8:7)

12

Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl). (8:7)

12

Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý). (7:7)

12

Obrana Maloměřic zcela zapomněla na pravém křídle na Malého a hodně toho mohou litovat. Přihrávka přišla ihned poté, na gól se dlouho nečekalo. (7:7)

11

Nejlepší střelec hostů, Vojtěch Číž, zapisuje již třetí branku v zápase. Rangl byl proti jeho střele po náskoku do brankoviště bezradný. (6:7)

10

Pokus o rychlý kontr domácím nevyšel, před Malým dokázal zachytit míč jeden z bránících hráčů. (6:6)

9

Osoba se postavil k nařízenému sedmimetrovému hodu po faulu Motla na brankovišti. Hned z prvního nápřahu překonal Rangla pod horní tyč. (6:6)

9

Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl). (6:5)

9

Spolupráce s pivotem na straně Lovosic slavila úspěch, Lovosice se poprvé v zápase dostávají do vedení. Do střeleckých statistik se zapisuje Karel Holubec. (6:5)

8

Na druhé straně se to ale nepovedlo Koňaříkovi. Malý, který nahradil na pravém křídle Konárika, střelou o zem překonal brněnského brankáře. (5:5)

8

Střelecky je v dnešním utkání zatím hodně aktivní Vojtěch Číž, tentokrát si s jeho střeleckým pokusem Rangl poradil. (4:5)

7

Lovosice v dalším postupném útoku neobstály, proti skórování byl bývalý brankář Lovosic, Jakub Koňařík. (4:5)

7

Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Jan Ipser). (4:5)

7

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (David Popela). (4:5)

7

Stejný hráč, jen v trháku. Tentokrát neměl Koňařík k zásahu míče daleko, ale v cestě do brány míči nedokázal zabránit. (4:4)

6

Také z pravé strany, jmenovitě Michael Konárik, přidává další branku Lovosic. (3:4)

5

Za to Číž si s nastálou situací věděl na pravé straně rady. (2:4)

5

Lovci pohrdají vyrovnáním! Nejprve se neprosadil proti Koňaříkovi Bouček, poté z pravého křídla poslal Konárik míč pouze do břevna! (2:3)

4

Bouček snižuje ze střední spojky po efektivním uvolnění na rozdíl jediné branky. (2:3)

4

Číž vypíchl Lovosicím míč a v osamoceném úniku neměl tváří v tvář Ranglovi problém. (1:3)

3

Maloměřice dohrály akci až pravého křídla, kde operuje agilní Jirák, který vrací Brňanům vedení. (1:2)

3

Nejprve vychytal Rangl Číže, následně na druhé straně vyzrál Koňařík na Jelínka. (1:1)

2

Roman Jelínek se vydal po rozehrávce s míčem na hranici devíti metrů a z kroku nedal střelou o zem šanci Koňaříkovi na zásah. (1:1)

2

Za to Popela poslal míč milimetrově k pravé tyči. (0:1)

1

Motl nasměřovat svoji ránu při signalizované pasivitě z pozice střední spojky pouze do konstrukce brány. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Výhodu úvodního výhozu mají házenkáři Lovosic.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, V. Kovář, Konárik, Jonáš, Karlovec, P. Jahn, Malý.

SHC Maloměřice – Brno: Koňařík, Mazač – J. Musil, M. Jirák, Kolář, L. Vítek, Drásal, Ipser, V. Číž, F. Zeman, Kocáb, Javůrek, Erbes, Osoba, Popela, Hliničan.

Rozhodčí: Barták, Hladký.
Delegát: Novák.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Filip Barták a Karel Hladký. V roli delegáta ČSH je přítomný Petr Novák.

Lovosice – Jičín 30:27
Přeji příjemné dopoledne všem házenkářským nadšencům! Dnes je na programu 15. kolo STRABAG RAIL Extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti nováčkovi soutěže SHC Maloměřice – Brno. Utkání se odehraje od 11:00 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

38:23

SHC Maloměřice Brno: Koňařík, Mazač – J. Musil, M. Jirák, Kolář, L. Vítek, Drásal, Ipser, V. Číž, F. Zeman, Kocáb, Javůrek, Erbes, Osoba, Popela, Hliničan.

Delegát: Novák