38:23

konec (21:17)

21.12.2019, 11:00 • SH Chemik • 15. kolo • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 1.0 25.0 22.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (12:54:47)
Ve druhém poločase měly Lovosice gólové hody. To se ovšem nedá říci o Maloměřicích, které dokázaly vsítit pouze 6 branek během celých 30 minut druhého poločasu. Hodně velkou měrou se na tom podílel brankář Jan Hrdlička v bráně Lovosic, který držel dlouhých 17 minut střelce soupeře v depresích.
HK FCC Město Lovosice – SHC Maloměřice – Brno 38:23 (21:17)
Nejvíce branek: Malý 10, Holubec 7, Kupa 6 – Osoba 7/2, Číž 6, Jirák 3. Rozhodčí: Barták, Hladký. Delegát: Novák. Sedmimetrové hody: 1/0 – 5/3. Vyloučení: 5:5.

Konec zápasu. (38:23)

60

Holubec to po úspěšném zákroku Hrdličky zkoušel ještě jednou přes celou délku hrací plochy. Koňařík byl ale dostatečně bystrý a jeho pokus vykopl mimo tři tyče. (38:23)

60

Holubec ještě v posledních 10 sekundách přidává 38. branku Lovosic, jak jinak než ze své oblíbené pozice pivota. (38:23)

60

Probíhá poslední minuta utkání. (37:23)

59

Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec). (37:23)

58

Kolář zakončuje akci Maloměřic do opuštěné brány Lovosic. (36:23)

58

Plno diváků si myslelo, že Maloměřice proměňují sedmimetrový hod, ale nakonec je pískán přešlap! (36:22)

58

Už to vypadalo, že se hosté dostanou pěknou kombinací k zakončení, Karlovec byl ale proti a soupeře ubránil. (36:22)

57

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (David Bičiště). (36:22)

57

Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Kovář).
(36:22)

57

Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (David Popela). (36:22)

56

To je neuvěřitelné! Hrdlička dokázal vychytat znovu Drásala, který zakončoval jako pivot akci Brňanů! Hosté nevstřelili branku už dlouhých 15 minut! (36:22)

55

Jelínek na sklonku 25. minuty dokázal prostřelit navrátivšího se Koňaříka v brance Maloměřic podstřelem. (36:22)

55

Tak ani po střele Drásala se skóre na straně Maloměřic zatím nemění. Míč putoval příliš vysoko. (35:22)