17.12.2019, 17:10 • Minsk Arena, Minsk • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 4.04 4.2 1.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání

Do utkání se nezapojil žádný Čech ani Slovák. (19:50:16)
Zápas tedy vyhrává hostující Jaroslavl, která byla jeho drtivou většinu lepším týmem. Ztratila sice náskok 0:2, ale nakonec bere 2 body, stejně jako v případě, kdyby zvítězila v základní hrací době. Domácí můžou být po fantastickém vyrovnání rádi alespoň za ten jeden bod.

Děkuji že jste přenos sledovali a těším se na příště. Jiří Polášek.

63:43

63:43 Andrej MARKOV - 2:3

63:43

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Autorem branky je ANDREJ MARKOV. Asistence: Nikolaj Kovalenko.

63:07

Podobná akce, jako před chvílí na straně Jaroslavle (Averinova šance) se rýsovala i nyní na straně druhé, ale se stejným scénářem.

62:45

Jaroslavl nahodila v pásmu na Enrotha a hráči jeli vystřídat. Enroth skákavý puk raději podržel.

62:05

Pulkkinen si perfektně udělal prostor a vypálil, odražený puk od Konovalového betonu mohl uklidit do prázdné branky Demkov, ale nezvládl to.

61:33

Averinovo nahození do jízdy na spoluhráče bylo dobře mířené, avšak spoluhráč puk nezachytil.

60:47

Dlouho se o puk bojuje v obranném pásmu Minsku. Kotouč nakonec vybojovala Jaroslavl, ale vrátila se k svojí brance.

60:22

Spooner se dral k zakončení, ale Konovalov Lokomotiv opět podržel.

60:01

Třetí třetina nezačínala v tak vysokém tempu, jako ty předchozí dvě. Jaroslavl zvolnila, protože pohodově vedla 0:2. To ale Dinamo využilo, nejdříve v 54. minutě minutě krásně skóroval Kosticyn a následně v minutě padesáté sedmé srovnal zajímavě Kitarov. Bude tedy muset rozhodnout buď prodloužení, nebo nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48

Poslední rána Dinama šla mimo a puk se odrazil až k Enrothovi.

59:21

Hra se přelévá ze strany na stranu, konec je opravdu napínavý! Šance střídá šanci na obou stranách.

58:22

Další Spoonerovo nahození, nyní puk zblokoval bruslí v brankovišti jiný hráč.

2:3

Branky a nahrávky: 54. A. Kosticyn (Gragnani, Spooner), 57. Kitarov (Jevenko, Znacharenko) – 13. Kudrjavcev (M. Osipov, Savčenko), 30. Kajumov (Alexejev, Kovalenko), 64. Markov (Kovalenko)

HC Dinamo Minsk: Enroth – Jerjomenko, Gragnani (A), Znacharenko, Maione, Jevenko, Gotovec (A), Denisov – Pulkkinen, Paré, Spooner – Prince, Kovyršin (C), A. Kosticyn – Kogaljov, Kitarov, Pavlovič – Dadonov, Martynov, Děmkov – Drozdov.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov – Savčenko, Markov, Čerepanov, Kronwall (C), M. Osipov, Afanasjev, Sidorov, Manin – J. Averin, S. Da Costa, Pääjärvi – Kovalenko, Alexejev, Kajumov – Kraskovskij (A), Apalkov, Kudrjavcev – Beljajev, Ivanov, Polunin.

06:43 JAR 10 Kovalenko
10:28 MIN 2 Martynov, držení
12:15 JAR 0:1 Kudrjavcev (M. Osipov, Savčenko)
21:07 MIN 2 Maione, hákování
29:57 JAR 0:2 Kajumov (Alexejev, Kovalenko)
49:37 JAR 2 Apalkov, hrubost