3:4

po prodl. (3:1, 0:2, 0:0 - 0:1)

13.12.2019, 17:30 • Stez Aréna • 27. kolo • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 1.7 4.8 3.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kríza domáceho celku pokračuje, viedli rozdielom triedy, no zo zápasu si odnášajú iba jeden bod. Ondova môže mrzieť nepremenené trestné strieľanie. Levice to po prvej tretine nevzdali a oplatilo sa.
Ďakujem za pozornosť, dočítania vidíme sa v nedeľu proti Martinu v pre dohrávke kola. (20:04:42)

63:20

HK Levice dávajú gól! Hostia si mohli streliť vlastný gól, mali však šťastie. Dostali sa v brejku do šance, ktorú pretavili na 2 bod. Tábi potiahol puk, obtočil sa okolo brány, kde bol pripravený Piačka. Jeho koncovka ukončila zápas.
Asistencia: Tábi.

62:24

Koky po výbornom bekčeku zamiešal puk, no zakončeniu sa nedostal.

61:49

Súper sa zatiaľ k šanci nedostal.

60:40

Kover sa z pukom obtočil okolo brány súpera v dôležitej chvíle mu však puk skĺzol z čepele.

60:13

Ako prvý sú na puku domáci.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Bude sa hrať 3:3 v trvaní 5 minút.
Domáci viedli 3:0, nepremenili trestné strieľanie. Súper sa však po ťažkej prvej tretine otriasol a máme tu predlženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:24

Súboj neprebieha iba na puku, ale i v emociach hráčoch. Konig to skúšal na Kovera a ten sa chytil. Po prerušení hry sa dostali do objatia.

59:04

Posledná minúta tretej tretiny.

58:34

Dve obrovské šance v krátkom slede, Novák to zľava netrafil a Kover zasa prestrelil, výšku brány.