12.12.2019, 18:00 • enteria arena • 26. kolo • Sára Zámečníková

Konec zápasu. (19:57:34)

60:00

Pardubice poráží v domácím utkání Spartu za stavu 3:1.

59:01

Probíhá poslední minuta první třetiny a stav nasvědčuje dnešnímu vítězství Pardubic.

58:30

Borovička i přes palbu Sparty zůstává klidný a vychytává každou střelu, která na něj přiletí.

57:39

Sparta ztrácí drahocenný čas bojem o puk u mantinelu v útočném pásmu.

56:58

Střela pražského Slavíčka skončila opět sklapnuta mezi betony domácího gólmana Borovičky.

56:40

Hosté se rozhodli odvolat gólmana.

56:37

Sparta si vyžádala oddechový čas.

56:36

Borovička si připisuje další nádherný zákrok, když mezi své betony dokázal sklapnout střelu sparťanského Konečného.

55:23

Pražský Klodner byl rozjetý na domácí branku, ale nedokázal zpracovat přihrávku a stav je tak stále 3:1.

54:04

Pražští hráči začínají ztrácet naději. Dynamo si hlídá své pásmo a k ničemu hosty nepouští.

53:23

Akce domácího Tobiáše se přenesla v menší šarvátku mezi týmy. Vše se ale rychle vyřešilo a hraje se dál.

53:00

Hosté předvádí mnohem lepší hru než v předešlých třetinách a Borovička má tak plné ruce práce.

52:05

Dynamo předvedlo nádhernou akci, ale Rozlílek se nedokázal prosadit svou střelou z levého kruhu.

50:28

Praha zvýšila tempo a zápas nabírá obrátky.

49:17

Ve velké šanci se naskytl sparťanský drobeček Bláha, ale Borovička si vede dnes skvěle.

48:29

Sparta vyhrála vhazování a tlačí na pardubickou bránu jak jen jí síly dovolí.

48:12

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Formánek – 2 min., podrážení).

48:03

Další nadějná střela Klodnera ze Sparty. Tentokrát si na kotouč sáhl i Borovička a kotouč vyrazil.

47:29

Pražský Klodner zastavil přihrávku Pardubic a rychle vystřelil od modré. Střela ovšem letěla mimo bránu.

46:39

Po vyražení puku pražským gólmanem se kotouč dostává na hokejky hráčů ze Sparty.

45:05

Domácí kapitán Oliva teď svému týmu vybojoval puk v útočném pásmu a Dynamo tak mělo šanci vymyslet gólovou akci. To se jim bohužel nepodařilo.

44:33

Snaha Pardubic se přehoupla pouze v zakázané uvolnění.

43:36

Dvougólový Rohlík opět na scéně. Tentokrát jako autor krásné přihrávky před pražskou bránu. Tu ovšem nikdo nezpracoval a stav ve třetí třetině je stále beze změny.

42:12

Domácí diktují tempo hry a většinu času se vyskytují v útočném pásmu.

41:05

Pražský Havlín teď nesmyslně střílel z půlky hřiště, což byl pro Borovičku jednoduchý zákrok.

40:18

Máme před sebou poslední část zápasu, ve které se budou pražští pokoušet stáhnout náskok Dynama a dostat se tak zpět do hry.

40:01

40:00

39:40

Tvrdá střela domácího Olivy z pravého kruhu. Stav se ovšem nemění.

39:02

Probíhá poslední minuta druhé třetiny a pro domácí to vypadá na úctyhodný vstup do poslední části zápasu.

37:38

Tlačenice na mantinelu za pražskou bránou skončila dobře pro domácí tým, který vybojoval puk a snaží se vytvořit gólovou akci.

34:37

I přes oslabení se k šanci dostal pražský Routa, který se ocitl před pardubickou bránou a vystřelil na domácího Borovičku. Ten dnes ale odvádí skvělou práci a puk vyrazil.

33:42

Domácí si teď mohou pohrát v útočném pásmu, jelikož si na dvě minuty zahrají přesilovou hru.

33:17

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Fiala – 2 min., vysoká hůl).

32:04

Costa je dnes při chuti. Opět se pokusil dostat kotouč do pražské brány, když střílel z pravého kruhu. Pražský Cichoň se však nenechal rozhodit a drží svůj tým nad vodou.

30:57

Sparta konečně vybojovala puk a snaží se stáhnout pardubický náskok. To se jim bez přesné střely ovšem nepodaří.

30:23

Dynamo nenechává nic v náhodě a stále tlačí na hostující Spartu.

28:55

Střela za střelou, tak momentálně vypadá hra ze strany Pardubic. Ke střele se tentokrát dostal kapitán Jan Oliva. Ani tomu se ovšem nepodařilo navýšit vedení.

27:59

Pardubice nesnižují tlak. Další nadějnou akci teď předvedl Blažej, který nečekaně vystřelil na pražskou bránu. Puk ovšem skončil mimo brankoviště po vyražení sparťanským gólmanem.

26:31

Dynamo právě vstřelilo branku!
Costa dokázal zareagovat na přihrávku od Hrádka a tentokrát už Cichoně prostřelil.

25:47

Costa vystřelil z pravého kruhu a dostal Cichoňe pod tlak. Ten měl vše pod kontrolou a nepustil puk za svá záda.

24:33

Šťastnému se podařilo zavézt puk, ale ke střele se domácí nedokázali propracovat.

23:14

Domácí nenechali Spartu ve svém pásmu moc dlouho a už zase dostávají protihráče pod tlak.

22:35

Kotouč teď na pražských hokejkách.

21:44

Domácí Dynamo se drží v útočném pásmu, ale nedostalo se zatím k žádné akci.

20:54

Dynamo vystřelilo na pražskou bránu, ale tentokrát to měl Cichoň pod palcem a puk skončil v jeho lapačce.

20:20

Ihned po začátku druhé části zápasu se k puku dostávají domácí.

20:01

20:00

19:26

Pardubice kvůli své chybě poskytly Spartě velkou šanci na srovnání. Střelcem byl pražským Routa, ale Borovička si uhlídal své působiště.

18:09

Sparta právě vstřelila branku!
Sparta využila svou přesilovku a stahuje pardubický náskok díky vydařené akci Klima s Gluzmanem.

17:20

Zbývají necelé tři minuty do konce první třetiny a Sparta si zahraje už druhou přesilovou hru.

17:11

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Šťastný – 2 min., podrážení).

16:17

Sparta se ztěžka snaží dostat do útočného pásma, ale Dynamo dnes předvádí skvělou práci v obraně.

15:41

Rohlík opět dokázal prostřelit pražského Cichoňe a Pardubice jsou tak ve dvougólovém vedení.

14:42

Domácí Formánek dostal krásnou přihrávku a vystřelil z mezikruží. Jeho střela však byla mimo bránu.

13:34

Sparta se sice snažila, ale marně. Dynamo zvládlo své oslabení bravůrně.

12:47

Domácí zodpovědně brání své pásmo a nepouští Prahu do velkých akcí.

11:50

Praha vyhrála vhazování a má velkou šanci srovnat stav, jelikož Pardubice kvůli vyloučení Kubíčka hrají ve čtyřech.

11:48

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubíček – 2 min., podrážení).

11:00

Hra připomíná přetahovanou. Tempo obou týmů je totiž velice vyrovnané.

09:34

Dynamo se naskytlo pod tlakem hostů, kteří vybojovali puk a snaží se srovnat skóre.

08:25

Costa teď svému domácímu týmu bez problému zavezl do útočného pásma, ale šance ke střele se nenaskytla.

07:45

Sparťanský Bláha teď pozlobil domácího gólmana Borovičku svou střelou od modré, ten si ovšem vše zodpovědně pohlídal.

07:10

Pardubice pro jistotu vyhodily kotouč ze svého pásma a bylo tak odpískáno zakázané uvolnění.

07:02

Pražský Tomek se svou střelou pokusil srovnat, ale marně.

06:40

Sparta si vedení Dynama nenechává líbit a tvrdě bojuje v útočném pásmu.

06:01

Ondřej Rohlík dokázala otevřít skóre dnešního zápasu střelou z pravého kruhu.

05:06

Kubíček se teď pokusil překvapit pražského gólmana střelou od modré, ale ten byl ve střehu.

04:24

Sparta opět v plném počtu a Pardubic už nemají kotouč ve své moci.

03:25

Dynamo i přes nevyhrané vhazování dokázalo zavést do útočného pásma a zvyšuje tlak na pražskou Spartu.

02:51

Pardubice využívají přesily a rychle přebírají puk Spartě.

02:24

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kulhánek – 2 min., držení).

01:47

Ke kotouči se dostaly Pardubice, ale ve středním pásmu jim byl puk přebrán sparťanskou obranou.

01:12

Vhazuje se na straně domácích a Sparta dokázala vybojovat puk.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:1

Branky a nahrávky: 7. Rohlík, 16. Rohlík, 27. Costa (Hrádek, Kaštánek) – 19. Klimo (Gluzman, Klodner)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Nečas) – Hrádek, Oliva, Kubíček, Blažej, Secký, Kaštánek – Formánek, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Paleček, Rohlík, Šír, Šťastný

HC Sparta Praha: Cichoň (Čazimi) – Fiala, Bláha, Havlín, Prchal, Klodner, Tomek – Kuracina, Kulhánek, Klimo, Krchňák, Kropáček, Slavíček, Rubeš, Routa, Konečný, Arnošt, Gluzman, Čech

Rozhodčí: Barek – Pechánek, Roischel

02:24 SPA 2 Kulhánek, držení
06:01 PCE 1:0 Rohlík
11:48 PCE 2 Kubíček, podrážení
15:41 PCE 2:0 Rohlík
17:11 PCE 2 Šťastný, podrážení
18:09 SPA 2:1 Klimo (Gluzman, Klodner)