12.12.2019, 18:00 • enteria arena • 26. kolo • Sára Zámečníková

Konec zápasu. (19:57:34)

60:00

Pardubice poráží v domácím utkání Spartu za stavu 3:1.

59:01

Probíhá poslední minuta první třetiny a stav nasvědčuje dnešnímu vítězství Pardubic.

58:30

Borovička i přes palbu Sparty zůstává klidný a vychytává každou střelu, která na něj přiletí.

57:39

Sparta ztrácí drahocenný čas bojem o puk u mantinelu v útočném pásmu.

56:58

Střela pražského Slavíčka skončila opět sklapnuta mezi betony domácího gólmana Borovičky.

56:40

Hosté se rozhodli odvolat gólmana.

56:37

Sparta si vyžádala oddechový čas.

56:36

Borovička si připisuje další nádherný zákrok, když mezi své betony dokázal sklapnout střelu sparťanského Konečného.

55:23

Pražský Klodner byl rozjetý na domácí branku, ale nedokázal zpracovat přihrávku a stav je tak stále 3:1.

54:04

Pražští hráči začínají ztrácet naději. Dynamo si hlídá své pásmo a k ničemu hosty nepouští.

53:23

Akce domácího Tobiáše se přenesla v menší šarvátku mezi týmy. Vše se ale rychle vyřešilo a hraje se dál.

53:00

Hosté předvádí mnohem lepší hru než v předešlých třetinách a Borovička má tak plné ruce práce.

52:05

Dynamo předvedlo nádhernou akci, ale Rozlílek se nedokázal prosadit svou střelou z levého kruhu.

50:28

Praha zvýšila tempo a zápas nabírá obrátky.

49:17

Ve velké šanci se naskytl sparťanský drobeček Bláha, ale Borovička si vede dnes skvěle.

48:29

Sparta vyhrála vhazování a tlačí na pardubickou bránu jak jen jí síly dovolí.

48:12

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Formánek – 2 min., podrážení).

3:1

Branky a nahrávky: 7. Rohlík, 16. Rohlík, 27. Costa (Hrádek, Kaštánek) – 19. Klimo (Gluzman, Klodner)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Nečas) – Hrádek, Oliva, Kubíček, Blažej, Secký, Kaštánek – Formánek, Rouha, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Paleček, Rohlík, Šír, Šťastný

HC Sparta Praha: Cichoň (Čazimi) – Fiala, Bláha, Havlín, Prchal, Klodner, Tomek – Kuracina, Kulhánek, Klimo, Krchňák, Kropáček, Slavíček, Rubeš, Routa, Konečný, Arnošt, Gluzman, Čech

Rozhodčí: Barek – Pechánek, Roischel

02:24 SPA 2 Kulhánek, držení
06:01 PCE 1:0 Rohlík
11:48 PCE 2 Kubíček, podrážení
15:41 PCE 2:0 Rohlík
17:11 PCE 2 Šťastný, podrážení
18:09 SPA 2:1 Klimo (Gluzman, Klodner)