08.12.2019, 18:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • 16. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 5.5 6.7 1.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše a u dalších online přenosů z florbalu se budu těšit zase na shledanou. (19:57:19)
Střely na branku: 16 – 25
Je dobojováno. Ve druhé minutě prodloužení rozhodl svižnou střelou tento zápas Hartman a zajistil tak bonusový bod pro Vinohrady. Hosté si odvezou pouze jeden bod.

61:17

61:17 Petr HARTMAN - 5:4

61:17

Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
A je hotovo. Skřivánek nechal míček PETRU HARTMANOVI, který se poté svižnou ranou nemýlil a propálil Beneše – 5:4. Bonusový bod navíc tak zapisují domácí hráči. Asistence: Martin Skřivánek.

60:45

Z pravé strany střílel Marvánek, ale branku domácích jen přestřelil. Nyní jdou do akce domácí a Mazák je na střídačce, aby domácí byli ve čtyřech.

60:01

60:00

59:47

Míček mají domácí a ještě to zkusí před brankou Sparty.

58:49

Už to vypadá, že zápas dojde do prodloužení. Oba celky se příliš nikam neženou.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:30

Gregor pálil do obrany soupeře, která míček zablokovala a dostala do bezpečí.

55:59

Kolstrunk pálil z levé strany a míček prosvištěl jen těsně kolem vzdálenější tyče!

53:39

Další střela Vinohrad, ty se dostaly z levé strany na míček, ale ten prosvištěl jen vedle Benešovy branky.

51:39

51:39 Lukáš GREGOR - 4:4

51:39

Znovu je vyrovnáno. Z nenápadné akce domácí slaví vyrovnání, když LUKÁŠ GREGOR vyslal od hostující střídačky pořádnou dělovku a propálil Beneše a vrací tak domácí tým zase zpátky do hry o body – 4:4. Asistence: Ondřej Stuchlík.

50:50

Matěj Pruner vyslal další hostující střelu a ta končí pouze na Mazákovi.

50:10

Hosté byli v další šanci, ale pozorný zákrok předvedl Mazák a ukryl míček k sobě. Následně pak ho rozehrál zpět svým spoluhráčům.

5:4

Branky a nahrávky: 18. Gregor (Svoboda), 23. Strobach (Vnuk), 35. Strobach (Bína), 52. Gregor (O. Stuchlík), 62. Hartman (Skřivánek) – 17. Marvánek (Zouzal), 17. Pruner (Zeman), 43. Křenek (Ujhelyi), 48. Pažák

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (Dejmal) – Jelínek, Vnuk, Lanc, Richtr, Hanák, Otta, O. Stuchlík, Strobach – Linhart, Bína, Hartman – Gregor, Skřivánek, Hájek – J. Záň, Z. Stuchlík, Svoboda – Entlicher.

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Zítka) – Ježek, Bartoš, Marvánek, Zeman, Křenek – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Velc, Kozák – Pažák, Lang, Čermák – Pruner, Čáp.

Rozhodčí: Brunner Jonas, Büschlen Patrick