konec (0:1, 2:1, 0:2)

08.12.2019, 17:00 • SH Maloměřice • 16. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 2.36 5.0 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto duelu je to vše. Děkujeme za pozornost, krásný zbytek večera. (19:18:53)
Hattrick zajíždí v příštím kole na palubovku pražské Sparty. Otrokovice budou hostit rovněž tým z hlavního města, a sice tabulkového souseda Bohemians.
Otrokovice jsou po třetím vítězství v řadě na pátém místě tabulky. Brno nadále uzavírá první desítku.
Duel 16. kola florbalové Superligy mezi Brnem a Otrokovicemi skončil lépe pro hosty. Domácí hráči dokázali dvakrát srovnat stav, skóre 2:2 pak platilo i přes množství zajímavých možností na obou stranách od 31. až do 53. minuty. Sedm minut před třetí sirénou se trefil Hrabal a přiblížil Otrokovice plnému bodovému zisku. Ten pečetil v poslední minutě gólem do prázdné branky Gál.

59:44

59:44 Ladislav GÁL - 2:4

59:44

Otrokovice právě vstřelily branku!
Obrovská skrumáž před hostující klecí brankou neskončila, na druhé straně se z protiútoku trefuje do prázdné branky LADISLAV GÁL. Je rozhodnuto. Asistence: František Vykopal.

59:00

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:22

Pokus obránce Jalového byl zablokován. Brno ale zůstává u balonku a může opět útočit.

57:57

Brněnská střídačka si dvě minuty před třetí sirénou vyžádala čas na poradu.

57:06

Domácí florbalisté se snaží aktivním napadáním zmocnit balonku, Otrokovice zatím odolávají.

56:09

Střelou bez přípravy zkoušel zaskočit Majricha Horák, stav se nemění.

54:00

Časomíra ukrojila další dvě minuty. Hattrick zvýšil aktivitu, zatím to ale vypadá na vítězství Otrokovic.

52:08

52:08 Filip HRABAL - 2:3

52:08

Teď už se však skóre mění! Otrokovice se dostaly do přečíslení, po němž se z dorážky prosazuje FILIP HRABAL. Asistence: Lukáš Pešat.

50:13

Coufalovu střelu kryje Majrich. Na přesný zásah čekáme od 31. minuty.

50:02

Do konce třetí třetiny zbývá necelých deset minut. Dokáže některý z týmů rozhodnout ještě v základní hrací době?

48:48

Brno je v posledních minutách střelecky aktivní. Tentokrát zkoušel štěstí Kůra, balonek letěl těsně mimo.

2:4

Branky a nahrávky: 22. Procházka II (Horák), 31. Mar. Nagy (Ondráček) – 10. Pešat (Hrabal), 29. Vykopal (Pešat), 53. Hrabal (Pešat), 60. Gál (Vykopal)

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kejík (Kuhn) – Jalový, Andrle, Horák, Medek – Zeisel, Procházka II, Gold – Fuchs, Coufal, Dvořák – Mar. Nagy, Ondráček, Grábl – Vlach, Halama, Máček – Hronek, Kůra.

PSG Panthers Otrokovice: Majrich (Kubíček) – Szweda, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil – Červenka, Ďuriška, Hrabal – Koláčný, Gál, Pešat – Haša, Zdražil, Volek – Pšenčík, Vykopal, Nehila.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín

09:21 OTR 0:1 Pešat (Hrabal)
21:54 HBN 1:1 Procházka II (Horák)
26:12 HBN 2+10 Coufal, Nesportovní chování+Nesportovní chování
28:16 OTR 1:2 Vykopal (Pešat)
29:58 OTR 2 Pešat, opakované přestupky