Menu

Fotbal

Francouzská Ligue 1

Amiens SC – Stade de Reims

1:1

konec (0:1)

15.01.2020, 19:00 • Stade de la Licorne, Amiens • 16. kolo • David Suchý

Tipsport: 2.75 2.93 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Reims si sice do druhého poločasu přineslo jednobrankové vedení, avšak domácím se povedlo v samotném úvodu vybojovat pokutový kop, který Konaté sice neproměnil, avšak následná dorážka byla úspěšná. Následný průběh hry už nepřinesl nic moc zajímavého, oba celky si tak rozdělí body. (20:55:32)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 26:15.

90+6

Konec zápasu.

90+6

Žlutou kartu dostává Suk Hjun-Čun (Stade de Reims).

90+3

Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Suk Hjun-Čun.

90+3

Ještě jedna standardní situace pro Stade de Reims. Bodmer totiž vletěl do jednoho z protihráčů příliš agresivně, výsledkem je zisk standardní situace.

90+2

Obrannou povinnost si dokázal splnit domácí Jallet, kterému se povedlo za sebe nepustil aktivního Foketa. Směrem dopředu to příliš nevyšlo ani domácím.

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, zřejmě to vypadá na nerozhodný výsledek. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.

88

V pokutovém územím se dral do zakončení střídající Kamara, který však trefil pouze protihráče před sebou. Po dalším střetu pro změnu skončil na zemi Otero.

87

Hrací předmět se opět dostal ven z hrací plochy, následovat bude další autové vhazování pro hráče Reims. Hostující celek je v koncovce tohoto zápasu aktivnější.

86

Do konce tohoto zápasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut, výsledek je i nadále nerozhodný. V posledních minutách jsou ale mnohem aktivnější hosté.

85

Reims to zkoušelo středem hrací plochy, kde nebyl téměř žádný prostor ke kombinaci. Proto se povedlo zakročit Monconduitovi, který navíc vyvezl hrací předmět.

84

Sledovali jsme autové vhazování z pravé strany, o které se postaral hostující Foket. Jeho vzdušná nabídka směřovala na Munetsiho, který ihned přenesl hru.

83

Střídající Bodmer se ihned po svém příchodu na hrací plochu zapojil do kombinace svého celku. Nakonec centroval Calabresi, avšak našel pouze Abdelhamida.

80

Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Bongani Zungu, přichází Mathieu Bodmer.
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Hassane Kamara.

78

Žlutou kartu dostává Timothée NKada (Stade de Reims).

77

Střídající Nkada se dostal ke svému prvnímu střeleckému pokusu, který nebyl vůbec špatný. Ba naopak jeho rána o vlásek minula zadní konstrukci.

76

Reims se vyhnalo až daleko na vlastní polovinu, odkud to Konan zkoušel nabídkou podél autové lajny, se kterou ale počítal pozorně hrající zadák Calabresi.

Amiens SC – Stade de Reims

1:1

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 54. Mou. Konaté – 45+1. Kutesa (Munetsi)

Karty:   20. Zungu (AMI) – 72. Doumbia (REI), 78. NKada (REI), 90+6. Suk Hjun-Čun (REI)

Neproměněná penalta: 54. Mou. Konaté (AMI), brankář P. Rajković zneškodnil

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 26:15.

Amiens SC: Gurtner (C) – Calabresi, Chedjou, Dibassy – Diabaté, Zungu (80. Bodmer), Gnahoré (46. Monconduit), Jallet – Mendoza (46. Otero) – Mou. Konaté, Guirassy.
Náhradníci: Dreyer – Aleesami, Blin, Bodmer, Monconduit, Lefort, Otero.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd, Konan – Munetsi, Dingomé – Kutesa (71. NKada), Cassama, Doumbia (80. Kamara) – Dia (90+3. Suk Hjun-Čun).
Náhradníci: Lemaitre – Donis, Kamara, Maresic, NKada, Suk Hjun-Čun, Sissoko.