AZ Havířov – HK Mladí Draci Šumperk

3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0)

23.11.2019, 13:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • Skupina Východ • Tomáš Vlček

Ve třetí třetině přidali domácí jeden přesilovkový gól a završili tak skóre na konečných 3:0. V dlouho vyrovnaném utkání byli přeci jen o něco lepším týmem a jejich výhra je tak zasloužená.

Ode mne je to pro tuto chvíli z Havířova vše. Už za 90 minut však nastoupí na led Gascontrol Arény A týmy AZetu a Benátek. K přenosu z tohoto utkání Chance ligy vás tedy zvu. (15:33:21)

59:37

Buly před hostující brankou.

59:21

Hrajeme 4 na 4. Havířovští jsou na puku

59:02

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Minařík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Siekierka – 2 min., sekání).

58:30

Bílek to zkusil od modré přes chumel clonících hráčů, ale netrefil branku.

58:06

Icing hostů.

56:37

Na ledě se poněkud přiostřilo, mantinely po soubojích jen duní.

55:59

Hosté se usadili v útočném pásmu, Fibigr z otočky nezamířil přesně.

55:18

Becher se prosmýkl kolem obránce a připravil zakončení pro své spouhráče, ti ale jeho nabídku nevyužili.

54:12

Hosté jsou teď pod tlakem, Kubíkova střela jen těsně minula jejich branku.

53:12

51:58

Havířov právě vstřelil branku!
AZ využívá přesilovku a zvyšuje na 3:0. DOMINIK KOLAT skoro z brankové čáry nahodil puk na branku a kotouč propadl gólmanovi za čáru. Asistence Martin Kubík a Adam Kremnický.

51:05

Moškořovu střelu Šedivý vyráží, následně se hosté osvobozují.

50:25

Krásná kombinace havířovských, Bárta měl před sebou už jen prázdnou branku, ale puk se mu zamotal mezi brusle.

50:12

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Minařík – 2 min., podrážení).

48:34

Puk zalehnut v rohu hostujícího pásma.

47:46

Kubík tečuje Bílkovo nahození, ale o dost mimo branku.

47:09

Rychlý útok havířovských zastaven na modré čáře.

3:0

Branky a nahrávky: 38. Puzoň (Mikula), 39. Urbančík (Žák, Vojkůvka), 52. Kolat (Kubík, Kremnický)

AZ Havířov: Nowak (41. Maňásek) – Bílek, Kremnický, Kubíček P., Puzoň, Zmarzlák, Kubíček R. – Mikula, Žák, Kubík, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Siekierka, Bárta

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (32. Šedivý) – Seidenglanz, Minařk, Slabý, Kareš, Netolický, Blaško, Panáček – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech Haas, Šucha

Rozhodčí: Rapák – Klímek, Hladík