konec (0:1, 1:0, 0:2)

23.11.2019, 16:00 • RT TORAX ARENA • 25. kolo • Gabriela Juříková

Tipsport: 3.14 4.5 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z RT TORAX ARENY je to ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne a následně i krásnou neděli. (18:29:52)
Třetí třetina přinesla mnoho šancí, ale jen České Budějovice je dokázaly využít. V oslabení a jakmile se hříšník dostavil na led, navýšil vedení na rozdíl dvou branek dvěma góly Jakub Babka. Motor potvrdil své kvality a nenechal Porubu využít šance. České Budějovice jsou druhým týmem, který si z RT TORAX ARENY odváží všechny body.

59:48

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Pastor – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Ivan Ďurač.

59:42

Střela Babky, který se objevil za obranou končí na betonech.

59:30

Hraje se v pásmu Poruby.

58:02

Hosté mají puk pod kontrolou a zřejmě už nedopustí, aby domácí měli šanci snížit.

57:40

Diváci vzdechly při příležitosti Szturce. Obdržálek už kotouč nezískal.

57:02

Hudeček zablokoval bruslemi nahrávku Christova, která měla směřovat na druhou stranu na Holce.

56:30

Dlouhá nahrávka Pastora na Hlinku končí až za brankovou čarou Budějovic. zakázané uvolnění posílá hru před Dolejše.

55:56

Nepřesnosti v nahrávkách končí přihrávkou rukou. Bude se vhazovat ve středním pásmu blíže porubské bráně.

54:46

Nejezchleb se Špačkem dostávají hru do útočné třetiny, jenže Suchánek svou práci odvedl výborně. Kloz z toho těží a přenáší hru do porubské třetiny.

54:30

Dolejš raději přerušuje hru. Dorážku Beránkovi nedovoluje.

53:50

Ďuračovi blokoval střelu Pýcha a za brankou vydoloval puk do své moci.

52:53

Bránění dvoubrankového vedení se Motoru daří. Szturc se dostal k bráně, ale nebylo mu dovoleno vystřelit. Hosté otáčí směr hry, kde jsou také oni vytěsněni ze střeleckých pozic.

52:16

Slavík zastavil Karabáčka a Hlinka puk z mezikruží dostává do středního pásma.

52:01

Zakázané uvolnění Budějovic.

51:22

50:40

Domácí měli mnoho šancí dosáhnout kontaktní branky, ale Klouče a jeho parťáci v poli byli proti.

1:3

Branky a nahrávky: 37. Zdeněk (Dundáček, Kanko) – 11. J. Veselý (Prokeš, Vydarený), 48. Babka (Allen), 49. Babka (J. Veselý, Suchánek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (Kůdela) – Pastor, Dundáček, Slavík, Husák, Dluhoš, Rudl – Kanko, Zdeněk (C), J. Káňa (A) – Szturc, M. Hlinka, Obdržálek – Sikora (A), Hudeček, Ďurač – Nejezchleb, T. Jáchym, Špaček.

Banes Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Vydarený, Suchánek, Pýcha (C), Plášil, Allen, Pavel – Christov, Venkrbec, Holec – Babka, R. Přikryl, Z. Doležal – M. Novák (A), J. Kloz, Beránek – Karabáček, Prokeš, J. Veselý – Endál.

Rozhodčí: Gančarčík, Cabák – Ondráček, Kučera

10:42 CEB 0:1 J. Veselý (Prokeš, Vydarený)
47:51 CEB 1:2 Babka (Allen)
48:55 CEB 1:3 Babka (J. Veselý, Suchánek)
49:22 CEB 2+10 Pavel, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Karabáček
59:48 POR 2+10 Pastor, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Ďurač