Španělská LaLiga

Real Madrid – Real Sociedad San Sebastian

3:1

konec (1:1)

23.11.2019, 21:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • 14. kolo • Denisa Józsová

Tipsport: 1.44 5.26 6.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

74

Real Madrid právě vstřelil branku!
Další obrovská chyba v obraně hostí tentokrát končí brankou! Gareth Bale táhl celou akci. Nakonec přišel centr na Karima Benzemu. Ten ho přiťukl přesně proti noze na LUKU MODRIĆE, jehož krásná volej skončila přesně u bližší tyče. Asistence: Karim Benzema.

47

Domácím hráčům stačily jen necelé tři minuty druhé půle a dostávají se do vedení! Luka Modrić posunul na hranici šestnáctky balón na FREDERICA VALVERDEHO, jenž trefil hostujícího hráče, který poslal balón přesně na opačnou stranou, než rána domácího záložníka mířila. Asistence: Luka Modrić.

37

Po které vidíme první branku na straně domácích! Luka Modrić vyslal krásný centr, který mířil přesně na KARIMA BENZEMU, který uklidil balón k tyči a srovnal stav dnešního zápasu. Asistence: Luka Modrić.

2

Real Sociedad právě vstřelil branku!
Obrovská hrubice na straně Bílého baletu přináší branku do jeho sítě! Sergio Ramos poslal hodně pomalou přihrávku na Thibauta Courtoisa, před nímž se k míči dostal WILLIAN JOSÉ, jenž udělal gólmanovi kličku a v pohodě poslal balón do sítě.

3:1

konec (1:1)

Branky: 37. Benzema (Modrić), 47. Valverde (Modrić), 74. Modrić (Benzema) – 2. José

Karty:   52. Ramos (REA) – 84. Zaldúa (RSC)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:16.

Real Madrid: Courtois – Carvajal, Varane, Ramos, F. Mendy – Modrić (83. Isco), Casemiro, Valverde (76. Kroos) – Rodrygo (67. Bale), Benzema, E. Hazard.
Náhradníci: Aréola – Jović, Isco, Kroos, Bale, Militao, Marcelo.

Real Sociedad San Sebastian: Remiro Gargallo – Zaldúa, A. Elustondo, D. Llorente, Monreal – Ödegaard, Zubeldia, Merino – Portugués (73. Januzaj), José, Oyarzabal (80. Isak).
Náhradníci: Moyà – Januzaj, Isak, Guevara, Muñoz, Le Normand, Zurutuza.

Rozhodčí: Jesús Gil – Rubén Becerril, Diego Sánchez

Diváci: 69 305