20.11.2019, 17:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • Tomáš Němčík

Tipsport: 5.52 4.73 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany vše, přeji Vám příjemný zbytek týdne! (19:57:51)

Jakub Jeřábek (VIŤ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 25:12
Jiří Sekáč (CSKA) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:17
Statistiky zápasu
Střely na branku 28:40
Hity 24:21
Trestné minuty 6:6
Skončil zápas mezi Viťazem a CSKA, které muselo rozhodnout až prodloužení. V něm se trefil hostující střelec Konstantin Okulov, který tak rozhodl zápas ve prospěch CSKA. Viťaz prohrává dnešní duel poměrem 2:3 po prodloužení.

63:34

63:34 Konstantin OKULOV - 2:3

63:34

CSKA právě vstřelilo branku!
Hosté rozhodují zápas! KONSTANTIN OKULOV obkroužil celé útočné pásmo a následně si nabruslil do mezikruží, odkud vypálil. Puk prošel Kočetkovovi mezi betony, a tak se mohou hosté radovat z vítězství. Asistence: Mat Robinson, Maxim Mamin.

63:02

Se střelou Kaprizova si domácí gólman poradil, ale hosté zůstávají u puku.

62:36

Hosté kombinují v útočném pásmu, ale je to bez většího nápadu.

62:09

Pekka Jormakka také pálil vedle a hra se opět otáčí.

61:35

Střela Antona Slepyševa byla nepřesná. Následně puk mají v držení domácí.

61:00

Střelu Jiřího Sekáče dokázal Kočetkov vyrazit.

60:50

Hostující trojice kombinuje v útočném pásmu.

60:19

Střela Sjomina nebyla přesná. Následně se puku zmocňují hosté.

60:05

Puk získali po vhazování domácí.

60:01

Skončila třetí třetina, ve které se podařilo domácím hokejistům vyrovnat na 2:2. Bude tak muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

Střely na branku 28:37

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:42

Hosté jsou v útočném pásmu, ale spíše honí puk po mantinelu.

59:13

Lajunen pouze posunul puk do střední třetiny, aby jeho spoluhráči mohli vystřídat.

58:55

Domácí se proviňují zakázaným uvolněním.

58:36

Grebenščikova tečoval střelu Lajunena, ale bohužel pro domácí pouze do výstroje Sorokina.

58:12

Jakub Jeřábek vyrazil do útoku a udělal to skvěle. Podržel puk v rohu a následně našel své spoluhráče.

57:34

Pekka Jormakka zkusil rychlou střelu z otočky, ale mířil pouze do zadního mantinelu.

56:46

Od modré pálil Dahlback, ale jeho pokus až ke Kočetkovovi nedošel.

56:23

Hostům se teď vůbec nepovedla rozehrávka. Je pískáno zakázané uvolnění.

55:35

Hosté se teď vyhnali nepřesností sami z útočného pásma.

54:40

Po levém křídle to zkusil Maxim Mamin, ale s následnou střelou neuspěl, nebyla totiž příliš dobře umístěná.

53:48

Kočetkov teď prožíval těžké chvíle ve svém brankovišti, ale Sergej Andronov jej překonat nedokázal ani nadvakrát.

53:06

53:06 Alexej BYVALCEV - 2:2

53:06

Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí srovnávají skóre! ALEXEJ BYVALCEV byl dobře rozjetý, což se mu vyplatilo. Souboj v mezikruží vyhrál Pekka Jormakka, který na ruského útočníka puk posunul a ten se střelou z první na bližší tyč nemýlil. Asistence: Pekka Jormakka.

52:38

Hosté si teď nekomplikovali život a pouze odpálili puk do střední třetiny.

52:11

Po střele Andronova se puk ocitl v ochranné síti. Následuje komerční přestávka.

51:55

Hosté se proviňují zakázaným uvolněním.

50:50

Ve své krasojízdě pokračuje čtvrtá formace hostí. Tolčinskij střílel z mezikruží, ale Kočetkova nepřekonal.

50:10

Čtvrtá formace hostů teď pořádně zahrozila domácím. Střelu Karnauchova ještě dorážel Popov, ale Kočetkov chytá dnes opravdu famózně.

49:15

Pekka Jormakka zkusil křižný pas na svého kolegu z formace, ale nedokázal puk přes ležícího obránce CSKA propasírovat.

48:46

Nahození Jevsejenkova skončila na chráničích Andronova, který ihned upaloval kupředu. S jeho následným pokusem si Kočetkov poradil znamenitě. Následuje komerční přestávka.

47:55

Karnauchov spálil obrovskou šanci, když se objevil v mezikruží s pukem na holi nikým nehlídaný. Svou střelu však neumístil přesně, a tak je stav stále 1:2.

47:19

Střela Varfolomejeva skončila pouze na hrazení za bránou Sorokina.

46:53

První formace hostí si teď nerozuměla. Kaprizov nedostal od Veye puk přesně, a tak mohou hrát opět hokejisté v červených dresech.

45:53

Domácí hokejisté teď nerozehráli vůbec dobře, ale jejich soupeř ihned puk ztratil, a tak mají obránci Viťazu šanci na reparát.

45:30

Puk se ocitl na střídačce domácích. Vhazování následně proběhne ve střední třetině.

44:52

44:48

Domácí se opět osvobozují. Toto oslabení zvládají velice dobře.

44:19

Makejev zahrozil v oslabení, ale s jeho střelou si Sorokin poradil.

43:50

Tentokrát to hosté překombinovali, a tak přišli i o pásmo.

43:28

Hosté stále kombinují v útočném pásmu.

43:18

Střela Lindena Veye nebyla přesná.

42:52

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Danila Kvartalnov – 2 min., podrážení).

42:44

Karnauchov pouze nahodil puk do útočného pásma, kde bude boj u mantinelu.

41:55

Střelu Dahlbecka tečoval ještě Konstantin Okulov před bránou, ale puk těsně minul pravou tyč.

41:31

Byvalcev vyzval do úniku Nättinena, ale ten se až před bránu nakonec neprobojoval.

40:45

Třetí třetina začala opatrně z obou stran. Ani jeden z týmů prozatím nechce udělat chybu.

40:01

Skončila druhá perioda, který už byla méně záživná. Ani jeden z týmů si nedokázal vybudovat takovou akci a šanci, aby z ní byl gól, a tak je stav po druhé třetině stále 1:2 pro CSKA.

Střely na branku 20:29

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:28

Střela Okulova zamířila pouze do pravého betonu Kočetkova, a tak stav zůstává stále 1:2.

39:07

Alexander Sjomin pálil z pravého kruhu, ale trefil pouze betony Sorokina.

38:39

Makejev teď zbytečně ještě hledal nahrávku. Domácí útočník už měl pálit sám, ale nesmyslně ještě hledal lépe postaveného spoluhráče, kterého však nenašel.

38:08

Nahození z pravého kruhu v podání Kvartlanova dokázal Sorokin zpacifikovat svou lapačkou.

37:32

Hosté teď dobře vyřešili situaci 4 na 2, ale střela Grigorenka skončila pouze na chráničích Kočetkova.

36:46

Sergej Kalinin mířil zboku sám na Kočetkova, ale puk poslal pouze do lapačky gólmana domácích.

36:11

Střela Varfolomejeva pouze pohladila vyrážečku Sorokina. Následně míří kupředu hosté.

35:11

Romanov tvrdě vypálil, jeho střelu ještě následně tečoval Vey, ale Kočetkov si poradil. Na druhou stranu vyrazil Grebenščikov, který ale na Sorokina nevyzrál.

34:39

Akce domácích nakonec skončila nepřesným pasem před bránu. Puku zmocňují hosté.

33:56

Konstantin Okulov ve svém obranném pásmu uklouzl, a tak se domácí dostali úplně zadarmo ke kotouči. Nyní v útočném pásmu kombinují.

33:14

Pozornost Sorokona vyzkoušel obránce Pylenkov, ale byl to spíše propagační pokus.

33:01

Linden Vey teď nezachytil puk v útočném pásmu, a tak mohou dopředu vyrazit domácí hokejisté.

32:20

Hostující obránci teď uklidňují situaci za svou brankou.

31:46

Zleva se až do mezikruží probojoval Anton Slepyšev, který vypálil nebezpečně, ale jeho pokus pouze mířil těsně vedle levé tyče brány Viťazu.

31:25

Nakonec jsme nyní viděli zajímavou akci Slepyševa, kterou zakončoval Sergej Andronov, ale Kočetkov zůstává dnes zatím stále nepřekonán.

31:10

Ani jednomu z týmů se teď příliš nedaří si vytvořit nějakou větší šanci. První třetina byla v tomto ohledu zajímavější.

30:10

Tentokrát se zakázaným uvolněním provinili hokejisté v bílém, tedy hosté.

29:35

Makejevovi se teď nepovedlo založení útoku, a tak kupředu míří opět hosté.

28:46

Domácí se nyní osvobozují pouze výhozem puku do středního pásma.

28:19

Anton Slepyšev vybojoval puk v útočném pásmu a ihned poté zakončoval. Jeho pokus však trefil pouze boční konstrukci brány.

27:55

27:32

Hostům se teď nedaří příliš kvalitně rozehrát, a tak se musí neustále bránit náporu Viťazu.

26:33

Ivan Laričev zkusil vypálit bekhendem, ale puk letěl pouze mimo tři tyče brány CSKA.

25:50

Ilja Sorokin teď pochybil v rozehrávce, ale domácí toho nakonec nebyli schopní patřičně využít.

25:12

25:00

Sergej Andronov osvobozuje vyhozením tým CSKA.

24:51

Pas Sjomina na Aaltonena zbkoloval jeden z hráčů CSKA. Puk skončil v hledišti, a tak bude následovat buly v obranné třetině hostí.

24:29

Střela Varfolomejeva až k Sorokinovi nedošla, ale domácí zůstávají v útočném pásmu.

24:10

Hosté se osvobozují.

23:12

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Kalinin – 2 min., podrážení).

22:50

První formace CSKA teď svírala své soky v pásmu domácích, ale střela na Kočetkova nepřišla.

22:09

Do samostatného úniku se už dostával Sergej Tolčinskij, ale na poslední chvíli jej dokázal domácí obránce vyvézt z rovnováhy, a tak zakončení nebylo vůbec stoprocentní.

21:49

Zpoza kruhu vypálil Jiří Sekáč, ale puk skončil pouze v lapačce Kočetkova.

21:18

20:55

Domácí se v pohodě osvobozují.

20:40

CSKA pokračuje ve své přesilovce, ale hostům se zatím vůbec nedaří se dostat do útočného pásma.

20:01

Skončila první třetina, která ihned ze začátku nabrala pořádné obrátky. Hokejisté CSKA dokázali již ve 2. minutě dvěma góly vyhnat z brány Igora Saprykina, který si nepřipsal ani jeden úspěšný zákrok. V další části třetiny domácí zabrali a snížili alespoň na rozdíl jedné branky. Po první třetině vede CSKA na ledě Viťazu poměrem 1:2.

Střely na branku 12:16

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:45

Hra se nyní odehrává ve středním pásmu.

19:30

Domácí se osvobozují vyhozením puku až za bránu Sorokina.

19:26

Hosté se proviňují ofsajdem, vhazování proběhne ve středním pásmu.

19:18

Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (2 min. – příliš mnoho hráčů).

19:18

V neuvěřitelné tutovce se ocitl Michajl Grigorenko, ale Kočetkov předvedl akrobatický zákrok po vzoru Dominika Haška bez hokejky v ruce.

18:55

Po nahození Jeřábka Sorokin chvíli nevěděl, kde má puk, ale naštěstí pro hosty v bráně neskončil.

18:19

Hra je opět přerušená. Hosté se ve středním pásmu dopustili přihrávky rukou.

17:57

Čtvrtá formace hostů teď pořádně zmáčkla svého soupeře, ale nakonec vše končí hvizdem rozhodčího, jelikož se puk ocitl v ochranné síti.

17:12

Jiří Sekáč byl teď hodně agilní po střele Okulova, ale k vyraženému puku se už nedostal.

16:59

Přihrávka Kaprizova na Grigorenka nebyla přesná, a tak hosté přišli o útočné pásmo.

16:22

Hosté teď na chvíli sevřeli svého soupeře v jeho pásmu, ale větší šanci si hokejisté CSKA nevypracovali.

15:33

15:27

Pekka Jormakka projel po pravém křídle a následně zkusil pozornost Sorokina z ostrého úhlu. Gólman CSKA větší problémy neměl.

14:49

Neuvěřitelný zákrok Sorokina! Pavel Černov měl už úplně prázdnou bránu, ale gólman CSKA ještě zvládl natáhnout svůj hůl, kterou právě útočník Viťazu smolně trefil.

14:23

Tentokrát pálil Aaltonen, po jehož střele byl v brankovišti Sorokina zmatek, ale CSKA to tentokrát ustálo.

13:50

Ville Lajunen pálil, Makejev tečoval, ale puk mířil pouze vedle.

13:33

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Maxim Mamin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

13:18

Domácí jsou teď na koni, když mačkají svého soupeře v jeho obranném pásmu.

12:40

Varfolomejev předvedl krásnou individuální akci, ale s následnou střelou z mezikruží na Sorokina nevyzrál.

11:39

11:39 Joonas NÄTTINEN - 1:2

11:39

Domácí využívají přesilovou hru! JOONAS NÄTTINEN číhal v predbrankovém prostoru, což se mu vyplatilo. Střelu Pekky Jormakky Sorokin neudržel, a tak mohl Nättinen puk pohodlně za Sorokina zasunout. Asistence: Pekka Jormakka a Alexej Byvalcev.

11:26

Domácí musí začít svou útočnou snahu od své brány, jelikož hosté opět vyhodili puk ze své třetiny.

11:00

Opět to zkoušel Sjomin, ale tentokrát jeho střela na Sorokina vůbec neprošla a následně hosté vyvezli puk až za Kočetkova.

10:44

Alexander Sjomin vypálil příklepem z pravého kruhu, ale jeho střela byla příliš dlouho avizovaná, a tak s ní neměl Ilja Sorokin žádné potíže.

10:15

Hosté se ihned po buly osvobozují.

10:08

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Konstantin Okulov – 2 min., hákování).

09:27

Domácí opět rozehráli přímo tragicky, a tak se v mezikruží objevil osamocený Maxim Mamin, ale jeho střela minula branku.

08:46

Další náznak útoku domácích skončil neúspěšně, a tak mohl dopředu vyrazit na druhé straně Sergej Andronov, jehož střela se ale také neujala.

08:00

Kirill Kaprizov ve středním pásmu lacině ztratil puk, ale domácí příliš nebezpeční z následné akce nebyli.

07:13

Střela Katičeva mířila pouze vedle, a tak Sorokin stále ještě nemusel zasahovat.

06:36

Domácí se vydali kupředu, ale úspěšní nebyli. Ilja Sorokin na svůj první zákrok zápasu čeká.

05:58

Z bezprostřední blízkosti pálil Maxim Mamin, ale jeho střela se neujala.

05:19

Kaprizov zavezl puk do útočného pásma, kde jej následně předal na Robinsona, jehož střela až na Kočetkova neprošla.

04:14

Domácí rozehráli velmi zle, a tak se dopředu dostali opět hokejisté CSKA. Z pravého kruhu to zkusil Okulov, ale Kočetkova překonat nedokázal.

03:25

Naopak opět byli nebezpeční hosté. Sergej Andronov pálil z bezprostřední blízkosti pouze do Kočetkova.

02:45

Teď je k vinění poměrně nezáživná část hry, kdy se domácí snaží tvořit hru, ale příliš se jim nedaří se dostat do blízkosti Sorokina.

01:33

Střídání v týmu HC Viťaz Moskevská oblast: ze hřiště odchází Igor Saprykin, přichází Pjotr Kočetkov.

01:33

01:33 Sergej TOLČINSKIJ - 0:2

01:33

Hosté už vedou o dvě branky! Zpoza brány si vybruslil SERGEJ TOLČINSKIJ, který bekhendem nahodil puk na Saprykina, za kterého se puk odrazil od obránce Viťazu. Asistence: Alexander Popov.

01:14

01:14 Michail GRIGORENKO - 0:1

01:14

Hosté se prosazují v přesilové hře! Linden Vey nalezl před bránou stojícího MICHAILA GRIGORENKA, který z první doklepl puk do poloprázdné brány. Asistence: Linden Vey.

01:00

Domácí se osvobozují vyhozením.

00:43

00:30

Do první nebezpečné situace se dostali hostující hokejisté, konkrétně z nebezpečné pozice pálil Kalinin, po kterém dorážel Andronov, ale ani jeden z nich úspěšný nebyl.

00:01

Oba týmy jsou již na ledě. Domácí celek nastupuje v červených dresech, hosté v bílých.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Kočetkov) – Jeřábek, Katičev, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Pylenkov – A. Sjomin (C), M. Aaltonen (A), Makejev – Jo. Nättinen, Byvalcev, Jormakka – P. Černov, Mons, Varfolomejev – Koltygin, Laričev, Grebenščikov – D. Kvartalnov.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Naumenkov, Kiselevič, A. Romanov, M. Robinson (A), Dahlbeck, Blažijevskij – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Sekáč, Okulov, Mamin – Slepyšev, Andronov (C), Kalinin – P. Karnauchov, Al. Popov (A), Tolčinskij – Rtiščev.

Rozhodčí: Gashilov, Fateyev – Gordenko, Sysuyev.

Jakub Jeřábek (VIŤ)
Jiří Sekáč (CSKA)
CSKA Moskva
Asi nikoho nepřekvapí fakt, že se CSKA nachází na prvním místě západní konference KHL. Sice v celkovém součtu je úplně první Kazaň, ale ta je v konferenci východní. Svěřenci kouče Nikitina na tom sice jsou dobře, ale forma týmu není rozhodně ideální. Z posledních pěti zápasů CSKA získalo pouhopouhé 2 body za dvě prohry v prodloužení, což je na tým takového kalibru rozhodně málo. Se 41 body při skóre 84:46 za 28 zápasů se tedy CSKA vyhřívá na první příčce západní konference.

Nejproduktivnější hráči
1. Kirill Kaprizov 14+13
2. Linden Vey 10+14
3. Michajl Grigorenko 7+15
HC Viťaz Moskevská oblast
Viťaz vstoupil do tohoto ročníku KHL přímo skvěle. Týmu to šlapalo a dlouho okupoval první příčku západní konference. Teď už je to však jiná písnička, jelikož svěřenci kouče Kravetse z posledních deseti duelů vyhráli jen jednou, což je velmi žalostná bilance. Celek se však i po této nevydařené sérii nachází na 5. místě právě díky povedenému vstupu do sezóny. Viťaz má odehráno 28 zápasů se ziskem 35-ti bodů při skóre 65:63.

1. Alexander Sjomin 10+13
2. Miro Aaltonen 7+13
3. Alexej Makejev 7+8
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:3

Branky a nahrávky: 12. Jo. Nättinen (Jormakka, Byvalcev), 54. Byvalcev (Jormakka) – 2. Grigorenko (Vey), 2. Tolčinskij (Al. Popov), 64. Okulov (M. Robinson, Mamin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (2. Kočetkov) – Jeřábek, Katičev, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Pylenkov – A. Sjomin (C), M. Aaltonen (A), Makejev – Jo. Nättinen, Byvalcev, Jormakka – P. Černov, Mons, Varfolomejev – Koltygin, Laričev, Grebenščikov – D. Kvartalnov.

Rozhodčí: Gashilov, Fateyev – Gordenko, Sysuyev

00:43 VTZ 2 příliš mnoho hráčů
01:14 MOS 0:1 Grigorenko (Vey)
01:33 MOS 0:2 Tolčinskij (Al. Popov)
01:33 VTZ -Kočetkov +Saprykin (Střídání)
10:08 MOS 2 Okulov, hákování
11:39 VTZ 1:2 Jo. Nättinen (Jormakka, Byvalcev)