20.11.2019, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.45 3.89 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Zach Parise (MIN) 2+0
2. Alex Stalock (MIN) 30 zák., 1 gól, 96,8%
3. Jason Zucker (MIN) 1+1 (04:08:01)
Statistiky: Střely na bránu: 31-26; Zablokované střely: 3-11; Vhazování: 44%-56%; Hity: 8-7; Přesilové hry: 0/3-1/7; Trestné minuty: 14-6.

Minnesota dobyla Buffalo zásluhou útočníka Zacha Pariseho

Zach Parise vstřelil v úvodní části utkání dva góly a rozhodl o vítězství Minnesoty na ledě Buffala, které trápí rozsáhlá marodka. Jediný gól domácího týmu vstřelil při hře bez brankáře Brandon Montour. Bylo to ale v momentě, kdy Sabres prohrávali o tři góly. Konečný výsledek. Buffalo Sabres 1 Minnesota Wild 4.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:46

57:46 Jason ZUCKER - 1:4

57:46

Minnesota právě vstřelila branku!
Minnesota předvedla krásnou kombinaci a do prázdné brány z blízkosti skóroval JASON ZUCKER! Asistence: Eric Staal a Mikko Koivu.

57:01

Dnešní utkání sleduje 15522 diváků.

56:32

Rasmus Dahlin vystřelil na bodu pravého kruhu a puk skončil v lapačce Alexe Stalocka. Komerční přestávka.

56:11

56:11 Brandon MONTOUR - 1:3

56:11

Sabres právě vstřelili branku!
BRANDON MONTOUR se dostal po zákroku Alexe Stalocka proti střele Jacka Eichela z bodu levého kruhu pro vhazování k dorážce a na vzdálenější pravé tyči skóroval do prázdné brány! Je sníženo – 1:3. Asistence: Jack Eichel a Victor Olofsson.

55:58

Linus Ullmark naskočil na střídačku a Sabres zkouší vykřesat naději při hře bez brankáře!

54:48

Victor Rask se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, jenže Linus Ullmark si rychle lehl na led, aby ho vleže vychytal levým betonem a puk vyrazil za bránu! Brankář Buffala Sabres chytá skvěle.

52:59

Sabres nepříjemně vystřelili od modré čáry a puk mířil do pravého horního rohu brány, Alex Stalock ale trajektorii střely dobře viděl a puk vytáhl lapačkou mimo.

51:56

Conor Sheary se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže Alex Stalock ho dokázal vychytat!

50:57

Nahození Wild opustilo ledovou plochu a po přerušení hry dostává prostor krátká reklamní přestávka.

50:55

Brandon Montour vypálil od modré čáry a puk skončil v lapačce Alexe Stalocka. Wild jsou v plném počtu.

50:45

Sabres si vytvořili slibný tlak, jenže střela z levého kruhu skončila na výstroji brankáře Alexe Stalocka. Wild dokázali puk vyhodit a jeden z fanoušků získal suvenýr.

1:4

Branky a nahrávky: 57. Montour (Eichel, Olofsson) – 8. Parise (J. Eriksson Ek), 20. Parise (Suter, Fiala), 26. Brodin (Zucker, Zuccarello), 58. Zucker (E. Staal, M. Koivu)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – McCabe (A), Ristolainen, Dahlin, Montour, C. Miller, Jokiharju, Gilmour – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart (A) – Skinner, Rodrigues, Sheary – Vesey, Mittelstadt, Lazar – Asplund, Girgensons. Hlavní trenér: Ralph Krueger.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Zucker, E. Staal, Zuccarello – Parise (A), M. Koivu (C), Fiala – Greenway, J. Eriksson Ek, Kunin – Donato, V. Rask, Hartman. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Wes McCauley, Dean Morton. Čároví: Shandor Alphonso, Brad Kovachik

Diváci: 15522

03:26 BUF 2 McCabe, držení
04:55 MNS 2 M. Koivu, nedovolené bránění brankáři
07:14 MNS 0:1 Parise (J. Eriksson Ek)
18:56 BUF 2 Ristolainen, podrážení