20.11.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.83 3.9 2.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:07:51)
Česko-slovenská stopa v utkání
Julius Hudáček (SPM) 30 zák., 3 góly, 90,91%
Robin Hanzl (SPM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:31
Jakub Nakládal (JAR) 0+1, 4 střely, čas na ledě 22:56
Spartak dokázal na domácím ledě udolat Lokomotiv 4:3 po samostatných nájezdech. Přitom ještě sedm minut před koncem základní hrací doby vedl 3:1, pak se ale povedlo hostům vyrovnat a vynutit si prodloužení. Duel dospěl až k nájezdům, ve kterých se jediným úspěšným střelcem stal domácí Rylov.

Jakov RYLOV - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
Autorem vítězné branky je JAKOV RYLOV.

5. série 1:0

Na druhé straně míjí svůj nájezd Kovalenko a Spartak vítězí!

Jakov Rylov po kličce do pravé strany obstřelil brankáře Konovalova.

4. série 0:0

Lander si dokonce Hudáčka položil na led, ale nepřehodil jeho beton.

Nikoncev hledal mezeru mezi betony, leč marně.

3. série 0:0

Alexejev vsadil na razanci, Hudáček byl připraven.

Zubov chtěl zvednout puk pod horní tyč. Přestřelil.

2. série 0:0

Pääjärvi se téměř zastavil před brankou Spartaku, střelu mezi betony neprocpal.

Ani Fjodorov se nedokázal při nájezdu prosadit.

1. série 0:0

Stephane Da Costa si už jednou v utkání Hudáčka položil, tentokrát mu ale puk ujel.

Nájezdy rozjel Daugavinš, mezi betony Konovalova puk nedostal.

Samostatné nájezdy začínají.
O vítězi utkání musí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Také rychlý útok domácích, Konovalov zachoval chladnou hlavu a střelu sráží do strany.

64:25

Denisenko se uvolnil na levé straně, Hudáčka nepřekonal.

63:58

Jaroslavl mohl těžit ze ztráty puku soupeře, rána zpoza kruhů trefila bránícího protihráče.

63:21

Daugavinš se dostal až k brankovišti, nikoliv ale do zakončení. Útok Spartaku pokračuje.

62:55

Hosté jsou sice v útočném pásmu, ale nedaří se jim dostat vůbec do střelecké pozice.

62:09

Alexejev rodící se útok Lokomotivu přibzdil zpětnou přihrávkou do svého pásma.

61:29

Rychlý přechod Spartaku do útoku, zpětná přihrávka na najíždějícího Gončarova, který zpoza kruhů minul.

60:50

Domácí sehráli výbornou akci s přihrávkou mezi kruhy. Konovalov ovšem byl připraven a puk vyráží.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:57

58:57 Anton LANDER - 3:3

58:57

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovku a minutu před koncem srovnávají na 3:3! Pěknou střelou zpoza kruhů se prosadil ANTON LANDER, který se trefil do pravého horního rohu Hudáčkovy branky. Asistence: Staffan Kronwall.

58:25

Hosté už hrají v šesti bez brankáře!

58:07

Začíná přesilovka Lokomotivu.

58:00

Spartak se dopouští zakázaného uvolnění.

57:51

Tohle je naopak pro Lokomotiv dar z nebes. Fjodorov zezadu krosčekoval soupeře, který se snažil ohrozit branku Hudáčka.

57:51

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., krosček).

57:45

Už dochází k aktivnímu forčekingu, Lokomotiv se snaží dostat k puku v obranné třetině domácích.

57:29

Další vyhození hostů ze svého pásma.

56:35

Hosté dostali puk ze svého pásma, ale zatím se nesnaží útočit. Budou mít po vypršení oslabení ještě necelé dvě minuty.

56:07

Komplikace pro Lokomotiv v honbě za vyrovnáním. Spartak má přesilovku.

56:07

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Grigorij Denisenko – 2 min., sekání).

55:45

Domácí se neženou bezhlavě do útoku, snaží se spíš nahazovat puk. I když bez valného výsledku.

55:05

Spartak se snaží držet puk mimo své pásmo. A zatím se mu to daří.

Jak odhalily opakované záběry, o brance není pochyb.

Ovšem rozhodčí ještě míří k videu, aby zkontrolovali, zda puk skončil za brankovou čárou.

53:19

53:19 Stéphane Da Costa - 3:2

53:19

O zápletku je postaráno! STEPHANE DA COSTA si najel před Hudáčka z pravé strany, položil si ho na led a obhodil, puk poslal k levé tyči! Asistence: Maxim Osipov, Rušan Rafikov.

53:10

Iljenko objel branku soupeře, pokusil se rychle zakončit k tyči, ale Hudáček byl připraven.

53:03

Hra je přerušena před brankou Juliuse Hudáčka.

52:41

Při útoku domácích končí puk v ochranné síti. Komerční pauza.

52:07

Sannikov se odhodlal ke střele už od modré čáry, pálil z voleje, ale puk neprocpal skrz skrumáž těl před Hudáčkem.

50:38

Galimov se tlačil za obranu, k puku se ale dostal pozdě a už neměl šanci výrazněji ohrozit Konovalova. Navíc byl skvěle tísněn obráncem.

49:30

Zatímco po dvou třetinách vedl Lokomotiv na střely 22-14, po polovině třetí třetiny je to už jen 24-21. Spartak je nadále mnohem aktivnější a nebezpečnější.

48:35

Osipov tvrdě vypálil od modré, puk si ovšem nenašel cestu k Hudáčkovi. A ani do branky.

48:02

Okamžitě po buly se puk dostal k Fjodorovovi, který si povyjel mezi kruhy a bekhendem přinutil Konovalova k zákroku.

47:56

Komerční přestávka.

46:08

Nahození Spartaku málem dostalo domácí do šance, jenže přihrávka zpoza branky proskákala až do neutrální zóny.

45:35

Zmar podtrhl Jakub Nakládal, který v útočném pásmu místo přihrávky do strany chtěl přihrávat podél mantinelu a puk byl sražen do hlediště.

45:06

Jenže Lokomotiv je zatím ve třetí třetině, co se útočné hry týče, bezradný.

44:33

Tento útok končí střelou na zadní mantinel, domácí přichází o puk.

43:55

Spartak dál hýří aktivitou, své vedení chce navýšit a přidat další pojistku.

43:14

Galimov se dostal na útočné modré k puku a před ním nebyl postaven žádný z obranců. Domácí útočník se dostal až mezi kruhy, jeho zakončení však Konovalov chytá.

41:56

41:56 Patrik HERSLEY - 3:1

41:56

Spartak právě vstřelil branku!
Domácí využívají přesilovku a útočí na vítězství v dnešním utkání! Ránu z levého kruhu dokázal Konovalov vyrazit, ale pouze do pravého kruhu, kam si sjel PATRIK HERSLEY, jenž vypálil do zčásti odkryté branky a zvyšuje na 3:1. Asistence: Tobias Viklund, Arťom Fjodorov.

41:07

Nikoncevovi za branku sjel puk z čepele, jeho přihrávka neměla rychlost a hosté se osvobodili.

40:26

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Magnus Pääjärvi – 2 min., podrážení).

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:10.
Lokomotiv už v první minutě druhé třetiny vyrovnal, a navíc měl ve 25. minutě přesilovku. Jenže ji nevyužil a do vedení se nedostal. Do něj se naopak po gólu Višněvského v 33. minutě vrátil Spartak.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:29

Svitov vybojoval puk v útočném pásmu a rozehrál kombinaci, při níž se v brankovišti Hudáčka srazili dva hráči a komplikovali slovenskému brankáři práci. Nakonec přišla střela zpoza levého kruhu, kterou domácí gólman likviduje.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:27

Další z rychlých průniků domácích do útočného pásma. Tentokrát z toho ovšem střela nebyla, pouze ztráta puku mezi kruhy.

37:35

Obrovské štěstí měl nyní Konovalov, kterému už propadl puk za záda, ale v brankovišti stál jeden z bránících hráčů, který jej stihl odkopnout!

36:05

Vhazovat se bude před Hudáčkem, kde byla hra přerušena.

34:55

Hraje se dlouhý úsek bez přerušení. Oba týmy se prohání po celé délce kluziště. V šanci byl Daugavinš, jehož betonem zastavil Konovalov a zahnal ho za branku.

33:40

Čerepanov byl tvrdě atakován u mantinelu a je pořádně otřesen. Na střídačku se dostal až po přerušení hry a okamžitě je kontrolován členem realizačního týmu.

32:53

32:53 Dmitrij VIŠNĚVSKIJ - 2:1

32:53

Domácím se daří vrátit do vedení! Zpoza branky se s pukem dostal Daugavinš, který našel v pravém kruhu volného DMITRIJE VIŠNĚVSKÉHO. Tomu se podařilo propálit Konovalova střelou na vzdálenější tyč. Asistence: Kaspars Daugavinš, Ilja Zubov.

32:27

Zpoza kruhů zkusil své štěstí Savčenko, ani ten ovšem na Hudáčka recept nenašel.

32:02

31:21

Paajarvi pronikl do útočného pásma po pravé straně, dostal se až do kruhu pro vhazování a vypálil na Hudáčka, který lapačkou zastavil letící puk.

29:47

Další z útoků Spartaku, Arkalovova střela byla sražena do ochranné sítě. Komerční pauza.

29:10

Galimov zavezl přes střední pásmo do útoku, rozhodl se střílet, ovšem puk byl ještě před kruhy sražen mimo.

28:14

Cyplakov se procpal k puku mezi kruhy, Konovalov vytěsnil na zadní mantinel. Dobrý útok domácích.

27:49

Pro změnu útok hostí, Hudáček zasahovat nemusel.

27:20

Domácí se snažili ostřelovat branku soupeře, puky však létaly jen k zadnímu mantinelu.

26:19

25:59

A už ne. Spartak se dokázal osvobodit.

25:45

Prudká přihrávka před branku proletěla jen k zadnímu mantinelu. Lokomotiv dál drží útočné pásmo.

25:03

Lander se dostal do pravého kruhu, Hudáček krotí střelu na své hrudi.

24:19

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Gončarov – 2 min., hákování).

24:02

V dobré pozici v pravém kruhu byl hostující Alexejev, svou střelu však poslal jen do bránícího protihráče.

23:25

Fjodorov si povyjel více do prostoru mezi kruhy, Konovalov jeho střelu drží ve své moci.

22:55

Tentokrát už střela domácích od modré prošla až na branku. Konovalov vyráží.

22:11

Nahození Musina od modré se snažil jeden z domácích hráčů protečovat na branku. Puk však končí na zadním mantinelu.

21:15

Domácí se dostali do útoku, ohrozit branku Konovalova však zatím nedokázali.

20:37

20:37 Arťom ILJENKO - 1:1

20:37

Hosté vstoupili do druhé třetiny nejlepším možným způsobem. Přihrávku za obranu dostal ARŤOM ILJENKO, který vypálil z mezikruží k pravé tyči a srovnává na 1:1! Asistence: Jakub Nakládal, Stepan Sannikov.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:18.
První třetina, s výjimkou dvou přesilovek, nepřinesla žádnou výraznější převahu (Byť hosté vedou na střely 12-5, většina střel ovšem byla z úctivé vzdálenosti bez náporu do brankoviště) či tlak jednoho nebo druhého týmu. V poslední minutě se však do brejku utrhl domácí Cyplakov, který prostřelil Konovalova.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:26

19:26 Maxim CYPLAKOV - 1:0

19:26

Šťastný odraz puku o mantinel ve středním pásmo poslal do brejku MAXIMA CYPLAKOVA, který při svém útoku po pravém křídle sjel více na střed a střelou ke vzdálenější tyči otevírá skóre zápasu! Asistence: Alexandr Nikišin, Michajl Juňkov.

18:20

Dlouhé zápolení u mantinelu za brankou Konovalova. Spartak se ke kombinaci nedostal.

17:40

První třetina se chýlí ke svému konci. Dál pokračuje spíš tuhé zápolení o útočná pásma, než nějaké delší okupování území soupeře z obou stran.

16:19

Další přerušení, Da Costa nedosáhl na puk a je z toho zakázané uvolnění.

15:37

V ofsajdu se nyní ocitli i hosté.

15:01

14:30

Spartak se dostal do postavení mimo hru.

14:15

Velká šance Nikonceva, který svým bekhendem trefil spodek vyrážečky Konovalova!

14:01

Spartak po návratu do útočného pásma znovu přichází o puk.

13:40

Hosté posílají puk přes všechny čáry do bezpečí.

13:01

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Michail Sidorov – 2 min., hákování).

13:00

Bude se vylučovat na straně hostů. Komerční přestávka.

12:43

Spartak se osvobodil.

12:30

Jaroslavl dál drží útočné pásmo, i po konci přesilovky. Nedostává se však od mantinelu.

12:09

11:29

Jenže naopak přišel brejk domácích, Stoljarov se ovšem po kličce před brankovištěm neprosadil a trefil Konovalovův beton!

10:48

Nepřesná střela sjela po mantinelu až do středního pásma. Lokomotiv musí hledat cestu zpět.

10:09

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Kaspars Daugavinš – 2 min., hákování).

08:40

Znovu se hraje dlouhý úsek bez přerušení. Zatímco na začátku byla hra hodně rozkouskovaná, nyní se tolik nezastavuje.

07:50

Palba puků směrem na branku Hudáčka, ten se musel vypořádat už s osmi střelami hostů.

07:21

Domácím zatím nepřináší taktika s nahozenými puky kýžený úspěch.

06:45

Zubov vypálil prudkou ránu na Konovalova, který vyráží puk až do ochranné sítě.

06:22

Po dlouhé době je přerušeno. Hudáček čelil dvěma nepříjemným střelám po průniku Alexejeva před brankoviště. Poradil si však i s dorážkou z mezikruží. Komerční přestávka.

05:25

Hluchou pasáž hry trochu oživili hosté, střela z mezikruží se stala kořistí Hudáčkova betonu.

04:30

Hraje se dlouho bez přerušení, zároveň ale také bez větších šancí.

03:15

Domácí stříleli okamžitě po přebruslení útočné modré. O puk přišli.

02:40

Hraje se převážně ve středním pásmu. V útoku se zatím žádnému týmu nepovedlo na delší úsek usadit.

01:25

Hudáček při zákroku proti ráně Da Costy zpoza levého kruhu přišel o masku. Hra tak musí být znovu přerušena.

00:25

Rychlé přerušení hry, vhazuje se v obranné třetině hostů.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Spartak Moskva: J. Hudáček (Chomčenko) – Hersley, Viklund, Rylov, D. Višněvskij, Nikišin, Gončarov, D. Musin, Trišin – Nikoncev, Daugavinš, Zubov – Kokarev, R. Hanzl, Fjodorov – Cyplakov, Kotljarevskij, Juňkov – Arkalov, A. Galimov, Stoljarov.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Lazušin) – Kronwall, Nakládal, Čerepanov, Savčenko, Rafikov, M. Osipov, Sidorov – Iljenko, Svitov, Sannikov – J. Averin, Pääjärvi, Lander – S. Da Costa, Denisenko, Kudrjavcev – Kovalenko, Kajumov, Alexejev – Kraskovskij..
Julius Hudáček (SPM)
Robin Hanzl (SPM)
Jakub Nakládal (JAR)
Jaroslavl je sice v Západní konferenci o dvě příčky za Spartakem, ale má mnohem lepší aktuální formu. Vyhrál tři zápasy v řadě, byť je pravda, že těchto výher dosáhl na domácím kluzišti.

Oba celky se střetly na začátku této sezony a Moskvě se na hřišti soupeře podařilo vyhrát 5:2. To bylo po čtyřech porážkách v posledních dvou sezonáchj pro Spartak rozhodně povzbuzující.
Spartaku patří v Západní konferenci 6. místo a na kontě má výhru 4:1 z posledního střetnutí s Nižněkamskem. Jinak jsou výsledky moskevského týmu jako na houpačce. Na výhru reaguje porážkou, což se opakovalo dvakrát za sebou a pokud by stejný trend měl pokračovat, pak by v souboji s Lokomotivem měl prohrát. A není to rozhodně nereálné.
Zámořská KHL pokračuje ve středu další várkou zápasů. V ní se odehraje také souboj mezi Spartakem Moskvou a Lokomotivem Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:3

Branky a nahrávky: 20. Cyplakov (Nikišin, Juňkov), 33. D. Višněvskij (Daugavinš, Zubov), 42. Hersley (Viklund, Fjodorov), rozh. náj. Rylov – 21. Iljenko (Nakládal, Sannikov), 54. S. Da Costa (M. Osipov, Rafikov), 59. Lander (Kronwall)