HC Benátky nad Jizerou – HC Frýdek-Místek

4:5

po prodl. (2:1, 2:2, 0:1 - 0:1)

20.11.2019, 17:30 • 24. kolo • Ondřej Nejedlo

Tipsport: 2.47 4.3 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jak již bylo řečeno. Dvě třetiny byl zápas minimálně vyrovnaný, domácí byli možná o krapet aktivnější. Třetí třetina a i prodloužení ale patřilo hostům, kteří nakonec berou druhý bonusový bod. (19:53:11)

63:19

63:19 Petr KAFKA - 4:5

63:19

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Hosté rozhodují zápas. Při přesilové hře sevřeli domácí tým. Nakonec zakončení ŠTĚPÁNA NOVOTNÉHO se mezi Schwarzovými betony dostává do sítě. Asistence: Petr Kafka, Filip Haman.

63:09

Mikulíkova střela byla sražena ke Kafkovi, který ale promáchl.

62:59

Domácím se nedaří vyhodit.

62:35

Po parádní souhře trefil Mikulík břevno!

62:17

Hosté si vyžádali oddechový čas.

62:17

Vyloučen domácí Radek Duda za sekání.

62:12

Další pokus má na svědomí Kaukič a Schwarz musel opět podržet svůj tým.

61:58

Kafka našel Tomiho, jehož střelu Schwarz vyráží. Po následném závaru má domácí brankář puk pod svými betony.

61:23

Dlouhý nabil Špačkovi, jehož pokus vyráží Malík do zadního mantinelu.

60:58

Sólová akce domácího Rychlovského skončila za Malíkovou brankou.

60:30

Przybyla se zbavil Havlína, jeho bekhend z ostrého úhlu ale krotí Schwarz.

60:01

Po dvě třetiny se hrál vyrovnaný hokej, možná byli domácí mírně aktivnějším týmem. Třetí třetina patřila ale hostujícímu týmu, který svoji dominanci vyjádřil i střelecky. Tři minuty před koncem poté hosté také vyrovnali. V hektickém závěru Benátečtí dělbu bodů dokázali ubránit.

60:00

59:50

Benátečtí byli pod tlakem, proto raději vyhazují na icing.

59:36

Rychlý útok hostů zakončoval Tomi do Schwarze, další střelu poté vyrazil přesunující se domácí gólman!

58:57

Eret se odpoutal od svého strážce, pak ale o kousek minul!

58:43

Przybylův bekhend byl nyní sražen za domácí branku.

58:09

Nyní ale Benátečtí vytvořili solidní závar před Malíkem, který má puk kdesi pod svým tělem.

57:40

Hosté jsou znovu nastěhováni před Schwarzem, domácím se nedaří poslat puk alespoň do středního pásma.

56:50

56:50 Dan PRZYBYLA - 4:4

56:50

Po přesné přihrávce před brankoviště usměrnil kotouč DAN PRZYBYLA do spojnice, od které se odráží za brankovou čáru. Asistence: Rostislav Martynek, Petr Eret.

56:19

Slezané se nyní sami vyhání do středního pásma. Nutno dodat, že ve třetí třetině jsou to oni, kdo diktuje tempo hry.

55:59

Kupředu pospíchal Průžek, ale neměl dostatečnou rychlost, a tak mají puk zase hosté.

55:51

Před útočícím Kvasnicou raději Schwarz přidržel puk pod svojí lapačkou.

55:24

Špaček vydoloval kotouč u mantinelu, jeho dlouhou přihrávku ale nikdo zachytil. Píská se tedy další icing.

55:07

Benátečtí nyní byli pod tlakem, proto raději vyhazují na icing.

55:01

Benátečtí dostali puk alespoň do středního pásma.

54:26

Havlínovu nepřesnou rozehrávku vystihl Novotný, Schwarz dokázal kotouč vyrazit. Chvíli poté sražena střela Novotného minula o kousek domácí branku!

53:55

Hlavní rozhodčí nyní hodně pouštějí hru. Nyní si hosté poradili na hranici faulu, následně dělovku Kováře vyráží Schwarz do stropu benátecké haly.

53:18

Benátečtí aktivní hrou našetřili nějaké vteřinky v útočném pásmu.

52:47

Przybylovo bekhendové nahození sráží Schwarz do míst, kde není nikdo v červeném.

52:06

Za domácí obranu si nabruslil Novotný, rozhýbal Schwarze, puk mezi jeho betony ale nezasunul!

51:56

Průžek zamíchal pukem a vyslal zajímavou střelu, kterou Malík neudržel, puk mají ale hosté.

51:20

Nestrašilův bekhend z ostrého úhlu si Schwarz pohlídal, domácí mohou s pukem na holi opustit své pásmo.

50:31

Na Dlouhého střelu z levého křídla Malík dobře viděl, puk vytěsnil za svoji branku.

50:07

Brzy poté Benátečtí vyhodili kotouč na icing.

50:04

Martynek nyní padl na led dříve než se pod jeho brusle dostala Havlínova hůl, hlavní rozhodčí zakroutil hlavou, že tohle pískat nebude.

49:35

Po zašlápnutí puku je hra přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

49:26

Po další střele Charváta z téhož místa vznikl menší závar, neboť Malík vyrazil kotouč jen před sebe, hosté ale posléze poslali puk do bezpečí.

49:15

Charvát se odhodlal ke střele od modré čáry, ta byla ale sražena mimo.

48:40

Na Kovářovo nahození Schwarz dobře viděl a puk sráží do rohu kluziště.

47:55

Domácí byli chvíli usazeni v útočném pásma a Malíkovy betony musely být v pohotovosti.

47:00

Z druhé strany útočného pásma zakončoval též Haman. Domácí brankář má kotouč ve své lapačce.

46:56

Na druhé straně Kovář prověřil Schwarze, ten ale vyráží.

46:38

Po Nikově střele od modré vznikl před Malíkem závar, hosté ale tuto situaci ustáli.

45:45

Rychlovského nahození sráží Malík do rohu kluziště, hosté ale nemají puk pod kontrolou.

45:25

Zakázané uvolnění znovu posílá hru před Schwarzovu branku.

45:02

Kafka se dral ke sražené střele od modré čáry, nedostihl už ji ale ve střeleckém úhlu.

44:55

Motlochovu střelu drží domácí brankář pevně ve své moci. Vhazovat se bude po jeho levici.

44:05

Zakázané uvolnění hostů posílá hru před Malíka.

43:24

Domácí si sami zavařili nepřesnou přihrávkou. Zpoza beka střílel Kovář a Schwarz měl plné ruce práce.

42:53

Benátečtí jsou v plném počtu.

42:36

Puk doklouzal alespoň do středního pásma, domácí spěchají střídat.

42:16

Opět pálil Mikulík, pokus byl sražen do rohu kluziště. Domácí nemohou vyhodit.

41:59

Další Mikulíkovu střelu vyráží domácí brankář svými betony.

41:44

Znovu Mikulík zakončoval po velice pěkné souhře, Schwarz se ale stihl přesunout!

41:19

Schwarz si připisuje zásah maskou po střele Mikulíka, domácí poté měli problém, aby dostali kotouč do bezpečí.

40:53

Vyloučen domácí Daniel Bukač za podrážení.

40:38

Dnešnímu zápasu přihlíží 203 diváků.

40:32

Na ledě zůstal ležet Novotný, hra je ale pokračovala dál. Na modré čáře napřáhl domácí Havlín, Malík musel vyrazit puk do ochranné sítě.

40:16

Zakázané uvolnění vrací hru před Schwarzovu branku.

40:01

Také druhá třetina nabídla zajímavý hokej a ani v ní nebylo o branky nouze. Hostům se podařilo vyrovnat, domácí odpověď byla rychlá. Poté se Benátečtí dostali dokonce do dvoubrankového vedení. Slezané se ale dostali znovu na dostřel v přesilové hře po přísnějším faulu Bukače, po předchozím podobném, avšak nepotrestaném, zákroku na Průžka.
Další třetina začne přibližně v 19:11.

40:00

39:35

Střela od modré čáry byla sražena nad ochrannou síť branky domácího gólmana Schwarze.

39:01

Malíkovi projel u mantinelu kotouč, Duda ho vracel před branku, tam si ale hosté poradili.

38:07

38:07 Lukáš KAUKIČ - 4:3

38:07

Domácí se bránili úspěšně a hlavně aktivně, přesto ale nakonec kapitulovali a hosté jsou znovu ve hře. Martynkovu přihrávku dostal na správné místo LUKÁŠ KAUKIČ. Asistence: Rostislav Martynek, Ondřej Hrachovský.

38:00

Na druhé straně střelu z levého křídla vyráží Schwarz.

37:26

Najmanův pokus z ostrého úhlu vyrazil Malík jen pod nohy Dlouhému, který nyní šetří vteřinky.

37:09

Skákavý puk končí až u Malíka, který musí rozehrát.

36:47

Vyloučen domácí Daniel Bukač za nedovolené bránění.

36:36

Průžek obhodil protihráče, kotouč se dostal k Šafařovskému, jenž orazítkoval levou tyčku!

35:36

Přesně se vstupem Tomiho na led promáchl před Malíkem Jiruš.

35:25

Po několika rychlých přihrávkách pálil Duda křížně mimo. Puk je ve středním pásmu.

34:58

V obrovské šanci se ocitl Buchtela, hostující branku ale minul!

34:47

Domácí jsou v útočném pásmu, Malík ale zatím zasahovat nemusel.

34:00

Opět nepříjemná střela, která ale o kousek minula Schwarzovu branku! Domácí můžou uklidnit hru.

33:51

Nejprve na jedné straně se neprosadil dorážkou Duda, na druhé straně hosté nevyužili nadějný brejk!

33:38

Potrestánahráčská lavice hostí za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Vojtěch Tomi.

33:30

Kafka měl příliš prostoru ke střele, tu ale dokázal Schwarz vyrazit za svoji branku.

32:31

Dvě hostující střely nyní zaduněly o zadní mantinel, domácím se nedaří dostat puk do středního pásma.

30:48

Na druhé straně opět duní Schwarzovy betony a domácí znovu mohou kupředu.

30:34

Kovářovu nepřesnou přihrávku vystihl Průžek, po jeho přiťuknutí střílel Havlín do Malíkovy hrudi.

30:09

Rychlý útok hostů vyřešil přesný Schwarzův zásah.

29:42

29:42 Jakub RYCHLOVSKÝ - 4:2

29:42

Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Benátečtí vyhráli buly v útočném pásmu a předvedli parádní souhru. Rychlovský našel Špačka, ten poté poslal puk Chrtkovi, který oslovil JAKUBA RYCHLOVSKÉHO, jenž se prosadil střelou na bližší tyčku. Asistence: Ondřej Chrtek.

29:00

Buchtelovu střelu od modré se snažil tečovat Šafařovský, Malík si ale našel puk a má ho ve své moci.

28:42

Zakázané uvolnění posílá hru zpět před Marka Schwarze.

28:27

Na druhé straně po rychlé střele nachází Schwarz kotouč ve své moci.

28:19

Našlápnutého Dlouhého eliminoval Michálek, který ho nakonec obral o puk.

27:44

Hosté nyní zavřeli domácí tým před Schwarzem, ten ale dvakrát úspěšně zasáhl.

26:44

Průžek povozil na svých zádech několik protihráčů, Malík ale nakonec nemusel zasahovat.

26:10

Střelu zpoza beka Schwarz vyrazil, domácí brankář si poté poradil i s následnou dorážkou.

25:17

Jiruš obral váhající hosty o puk, jeho přihrávku zastavil Wiencek, ten nabil Bukačovi, který ale pálil o kousek vedle!

23:57

Duda se prodral až před Malíka, vyhnul se jeho betonu, za který poté zasouval puk, hostující brankář ale zastavil kotouč na brankové čáře!

23:43

23:43 Jiří PRŮŽEK - 3:2

23:43

Podruhé v zápase si Benátečtí berou vedení velice rychle zpět. Do útočného pásma vnikl Rychlovský, který přesnou přihrávkou našel před odkrytou částí branky JIŘÍHO PRŮŽKA a ten byl neomylný. Asistence: Jakub Rychlovský, Daniel Špaček.

23:08

23:08 Vojtěch TOMI - 2:2

23:08

Hosté svoji přesilovou hru využívají. U levé tyčky zůstal nedostatečně pokrytý VOJTĚCH TOMI, který dostal puk pod Schwarzovými betony do sítě. Asistence: Petr Kafka, Filip Haman.

22:49

V oslabení se vydal Buchtela na útočný výlet, přesně našel Jiruše, který z velmi dobré parkety těsně minul!

22:25

Wiencek získal puk a zavezl ho až do útočného pásma.

21:54

Kovář měl na modré čáře ostře nabito, Schwarz kotouč vyráží.

21:27

Vyloučen domácí Radek Duda za držení.

21:12

Na druhé straně zakončoval Duda, vzdálenější tyčku ale minul.

21:01

Kafkovo nahození sráží Schwarz do rohu kluziště.

20:29

Pokus od modré čáry vyrazil Malík svými betony.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:22.
V první třetině jsme viděli vyrovnaný hokej, domácí využili přesilovou hru. Hostům se podařilo vyrovnat, Benátečtí se ale velice brzy dostali zpět do vedení, které udrželi až do sirény.

20:00

19:47

Útok frýdecko-místeckého týmu zastavil odpískaný ofsajd.

19:09

Martynek nebezpečně střílel z levého křídla, ale minul. Hosté měli velký tlak, Schwarz si připsal dva úspěšné zákroky.

18:19

Po nepřesné přihrávce hostů se hra stěhuje před Malíka, jelikož se píská icing.

17:56

Kafka nádhernou přihrávkou našel nedostatečně obsazeného Novotného, jehož střelu vyráží Schwarz vyrážečkou.

17:07

Další zakázané uvolnění posílá hru před Malíka.

16:45

Od modré čáry střílel Charvát, jehož pokus byl sražen až nad ochrannou síť.

16:40

Malík musel do rozkleku, aby zachytil střelu z mezikruží. Buly proběhne po jeho levici.

16:28

Benátečtí získali puk, dostali se až za Malíkovu branku, následná přihrávka ale nenašla nikoho v bílém.

15:57

Z pravého křídla střílel Kvasnica, Schwarz máchl lapačkou a puk v ní nachází.

15:36

Hamanova střela od modré čáry byla sražena do středního pásma.

14:41

Eret operoval před Schwarzem, puk se ale k němu nedostal, a tak musí hosté znovu velice rychle zpět.

14:24

Icing frýdecko-místeckého týmu posílá hru před Malíka.

14:01

Hosté vystihli nepřesnou přihrávku Průžka, pak si ale oni také nepřesně přihráli a jsou to oni, kdo musí rychle dozadu.

13:04

Špaček dovezl puk do útočného pásma, po jeho zavežení střílel Rychlovský, hostující gólman kotouč vyráží.

12:20

12:20 Adam DLOUHÝ - 2:1

12:20

Benátecká odpověď na sebe nenechala vůbec dlouho čekat. První střela ještě zaduněla o zadní mantine. Pak ale vystřelil Kunst, jeho střela byla sražena, puk si ale našel ADAM DLOUHÝ a dostal ho za záda hostujícího brankáře. Asistence: Vratislav Kunst, Petr Šafařovský.

11:51

11:51 Jakub ADÁMEK - 1:1

11:51

Výborná přihrávka Martynka nyní našla najíždějícího JAKUBA ADÁMKA, který střelou mezi ruku a tělo brankáře Schwarze dostal puk k levé tyči. Asistence: Rostislav Martynek, Dan Przybyla.

11:24

Hra se opět mírně uklidnila, zatím sledujeme hokej bez většího množství střeleckých pokusů.

10:27

Benátecký první útok předvedl rychlou akci. Duda dostal puk přes Rychlovského na napřaženého Havlína, jehož pokus krotí Malík.

10:15

Po svižné střele Hrachovského máchl Schwarz lapačkou a puk v ní nachází.

9:17

Šafařovský se dostal do útočného pásma, tam se ale proti přesile neprosadil.

8:21

Nejprve hosté vyslali dvě nepřesné střely, poté se domácí podívali do útočného pásma, jejich pokus byl ale sražen do ochranné sítě.

7:41

Pokus ze středního pásma sráží Schwarz svým betonem do rohu kluziště.

6:29

Menší závar před Malíkem, který má ale puk ve své moci.

6:10

Nyní jsme byli svědky několika nepřesností z obou stran, ani jeden z gólmanů zatím zasahovat nemusel.

4:22

Zatím sledujeme rychlý hokej z obou stran, domácí jsou opticky aktivnějším týmem.

3:24

Tečovanou střelu, prakticky od modré čáry, má Schwarz ve své moci.

3:09

Domácí nyní v rozletu zastavil odpískaný ofsajd.

2:50

2:50 Petr WIENCEK - 1:0

2:50

Benátečtí přesilovou hru rychle využívají. Po několika rychlých přihrávkách pálil mimo Malíkův dosah PETR WIENCEK.Asistence: Radek Duda, Jiří Průžek.

2:29

Vyloučen hostující Lukáš Kaukič za podrážení.

1:53

Vyloučen domácí Jan Šír na 5 minut a do konce zápasu za hrubost, u hostů Kryštof Stuchlík, taktéž na 5 minut a do konce zápasu za hrubost. Vítězem bitky se stal domácí útočník, který hostujícího soka poslal několika přesně mířenými údery k ledu.

1:53

Utkání hned v úvodu přerušila hru bitka Šíra a Stuchlíka, což je tedy na začátek zápasu nečekané.

1:41

Domácí raději vyhazují na icing.

1:40

Po buly zakončoval Kaukič, jeho střela asi na branku neletěla, přesto Schwarz raději zasahoval.

1:29

Po úmyslném ofsajdu domácího družstva se hra posouvá před Schwarzovu branku.

00:01

HC Benátky nad Jizerou: Schwarz (Žajdlík) – Buchtela, Havlín, Bukač, Kunst, Niko, Charvát, Had – Rychlovský, Chrtek, Průžek – R. Duda, Najman, A. Dlouhý – Jiruš, Šír, D. Špaček – Klapka, Šafařovský, Wiencek.

HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Haman, M. Adámek, Hrachovský, J. Adámek, J. Michálek, L. Kovář – Mikulík, Novotný, Kafka – Martynek, Przybyla, Eret – Klimša, Stuchlík, Tomi – Kvasnica, Kaukič, V. Nestrašil – Motloch.

Rozhodčí: Micka, Souček – Bosák, Maštalíř.
Dobrý den, vítejte z benáteckého zimního stadionu.

Benátečtí hokejisté po třech úspěšných duelech v minulém kole ve Vsetíně inkasovali od rozjetých Valachů tvrdý direkt v podobě osmi gólů. V nabitém tempu blížícího se finiše základní části Chance ligy však není čas ohlížet se za odehranými duely a je třeba koukat dopředu. V rychlém sledu je tu totiž další, v pořadí 24. kolo, v němž ve středu 20. listopadu přijede celek HC Frýdek-Místek, kterému mají Středočeši za první vzájemné utkání sezóny co vracet! Benátky totiž na ledě soupeře vedly po dvou třetinách 3:1, leč prohráli 3:5. Rysové patří společně s benáteckým týmem do druhé poloviny tabulky, rozdíl mezi oběma celky je jen pětibodový, a tak je nasnadě, že se jedná o důležitý zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:5

Branky a nahrávky: 3. Wiencek (R. Duda, Průžek), 13. A. Dlouhý (Kunst, Šafařovský), 24. Průžek (Rychlovský, D. Špaček), 30. Rychlovský (Chrtek) – 12. J. Adámek (Martynek, Przybyla), 24. Tomi (Kafka, Haman), 39. Kaukič (Martynek, Hrachovský), 57. Przybyla (Martynek, Eret), 64. Novotný (Kafka, Haman)

Rozhodčí: Micka, Souček – Bosák, Maštalíř