18.11.2019, 19:30 • SH SK Slavia Praha • 11. kolo • MCh

Tipsport: 1.23 7.2 6.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přejí hezký zbytek večera. (21:40:34)
Střely na bránu: 31 – 16.
Dnešní utkání sledovalo 612 užasných diváků.
Nejlepší hráči: Patrik Kieler (FbŠ Bohemians) – Adam Balatka (Liberec)
Liberec nezvládl zápas 11. kola Superligy florbalu, ve kterém po druhé třetině vedl 5:3, ve třetí třetině pak ještě tři minuty před koncem 6:5. Nakonec odchází ze hřiště poražen 6:7.

59:41

Liberec v šesti!

59:41

Oddechový čas pro hosty!

59:01

Bohemians právě vstřelili branku!
To jsou věci! Domácí otáčí vývoj zápasu. Když nevíš co s míčkem a jsi v tísni, tak vystřel. Přesně toho se teď držel MATYÁŠ KREBNER, který se obtočil od hostující hráče u mantinelu na levé straně a vystřelil a propálil vše. Asistence: Filip Forman.

58:47

Oddechový čas pro domácí.

57:39

Rychlá rozehrávka domácího brankáře našla PATRIKA KIELERA, který zakončuje přesně. Asistence: Michal Kotouček.

57:01

Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:30

Domácím hodně rychle čas na vyrovnání utíká. Drží míček, ale k ohrožení branky soupeře se nemůžou dostat.

55:46

Hosté jsou kompletní.

54:30

Domácí zaujali utočné postavení na soupeřově polovině.

53:46

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Matěj Klucho – 2 min., Hrubost).

53:30

Další povedený postupný útok hostujícího týmu. Tentokrát ale k zakončení nedošlo.

52:40

Hosté teď zahrávali volný úder, z kterého ale branku domácích tentokráte neohrozili.

52:15

Liberec právě vstřelil branku!
Zapomínat na volného RADKA VALEŠE se nevyplácí. Ten zůstal nepohlídaný před brankou domácích a když dostal míček, tak bez problému zakončil. Asistence: Petr Kološ.

51:50

Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Oba týmy se ženou za vítězstvím.

50:01

Třetí třetina se nám dostala do své druhé poloviny.

48:35

A to se jim vyplací! Po individuální akci a získání míčku se k zakončení dostal PATRIK ŠEBEK. Bez asistence.

48:25

Domácí jsou teď na koni a jsou hodně aktivní.

47:46

Domácím teď vyšel rychlý brejk, který zakončil do hostující brány PATRIK KIELER. Asistence: Daniel Cabejšek.

47:05

Rozhodli se pro rozehrávku na krátko.

47:00

Liberečtí hráči teď budou zahrávat volný úder.

46:10

LIberečtí hráči teď trefují tyč! Poté nedokázali dorazit. K míčku se pak dostal Kotouček, který uklidnil hru.

45:01

Domácí jsou teď aktivnější, nic jiného jim už nezbývá. Čas na vyrovnání se jim poměrně rychlé krátí.

44:30

Janota si teď sáhnul pro míček a uklidnil tak hru.

42:00

Oba týmy hrají hodně aktivně. Hra se přelévá ze strany na stranu. Vázne to jen v zakončení.

40:59

Opět sledujeme hodně rychlý florbal na obou stranách. Akce střídá akci.

40:01

Hosté znovu úspěšní na buly.

40:01

40:00

39:54

Domácím byl odpískán útočný faul. Ve druhé třetině už asi nic neuvidíme.

39:01

Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:21

Nyní už to domácím vyšlo! Rychlá kombince v přesilové hře a zakončení FILIPA FORMANA zapadla až za záda Janoty . Asistence: Matyáš Krebner.

37:53

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Jan Šoltys – 2 min., nadzvedání hokejky).

37:03

Liberec trefuje tyč!

35:40

Liberec se nikam nežene. Soustředí se na obrannou fázi a ta jim jde skvěle.

34:30

Domácí hráči opět drží balónek, snaží se s ním něco vymyslet. Stále jim to ale nejde.

32:59

Asi největší šance domácích z posledních minut, která ale končí jak ty předchozí. Domácí teď střelou z první netrefili odkrytou bránou.

32:42

Hra se nám teď přelévá ze strany, na stranu. K vidění je rychlý florbal. Chybí tomu ale jen přesnější zakončení.

31:50

Domácí teď zahrávali volný úder, po kterém opět jen minuli hostující branku.

30:34

Další rychlá akce domácích borců, kterou nedokázali zakončit.

30:01

Zápas se nám dostal do své druhé poloviny.

29:03

Liberec je opět kompletní.

28:24

Zmar domácích v produktivitě teď podtrhl ADAM BALATKA, který utekl podél mantinelu na pravé straně všem, dostal se před gólmana, kterého prohodil a navýšil tak vedení Liberce už na tři góly. Bez asistence.

27:30

Janota teď podržel hosty výborným zákrokem.

27:20

Třetí přesilová hra domácích a opět stejný průběh. Trápení v koncovce.

27:03

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Prokop Ferdan – 2 min., Bránění ve hře).

25:22

Liberec přežil další přesilovou hru a je opět kompletní.

25:10

Kámen úrazu domácích je dneska produktivita. Jsou aktivnější, ale nedokážou přes bránící hosty vážněji ohrozit branku soupeře.

24:10

Domácí jsou opět na polovině Liberce a zkouší s míčkem něco vymyslet.

23:22

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Jan Bitman – 2 min., Nedovolené vrážení).

21:50

Liberec je kompletní. Oslabení zvládl na jedničku.

21:22

Domácí jsou stále hodně aktivní, ale zatím nedokázali zakončit.

20:55

Bohemka ale hned vzápětí získala míček. Drží ho na polovině soupeře, zatím se ale její hráči ke střele nedostali.

20:01

Liberec úspěšný na buly.

20:01

20:00

19:50

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Jakub Kopecký – 2 min., Držení).

19:30

Bohemce se podařilo snížit. Přízemní střelou překonává libereckého gólmana MATYÁŠ KREBNER. Asistence: Vojtěch Zezulka.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:14

Liberci vyšla rychlá akce, z které přidávají další branku. Po rychlém přechodu dopředu se střelou z pravé strany prosazuje LUKÁŠ LHOTA. Asistence: Prokop Ferdan.

17:52

Bohemka teď rozehrávala volný úder, z kterého ale nedokázala zahrozit.

17:30

Domácí jsou teď aktivní a ženou se za snížením.

15:50

Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.

14:22

Po další rychlé akci utíkají hosté do dvoubrankového vedení. Kopecký našel přesnou přihrávkou LUKÁŠE LHOTY, který propálil přízemní střelou domácího gólmana. Asistence: Jakub Kopecký.

14:07

Hosté okamžitě zaujali přesilovkové postavení na útočné polovině.

13:51

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Daniel Cabejšek – 2 min., Nedovolené vrážení).

12:00

Hra se nám přelévá ze strany, oba týmy se snaží o kombinační hru, která ale vázne v zakončení.

11:25

Domácí hráči to teď zkouší dopředu postupným útokem.

10:01

První třetina se nám dostala do své druhé poloviny,

09:57

Lieberečtí otáčí vývoj zápasu. Klucho našel přesnou přihrávkou RADKA VALEŠE, který propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Matěj Klucho.

09:20

Stále teď sledujeme pasáž bez nějaké větší šance na jedné či druhé straně.

09:05

Domácí florbalisté teď zakládají další šanci od vlastní brány.

07:30

Hra se nám teď přesula do středu hrací plochy. K vidění je dost nepřesnsotí na obou stranách.

06:11

Janota teď výborným zákrokem podržel svůj tým.

05:31

Hostujícím florbalistům se podařilo snížit, o které se postaral po přihrávce Šoltyse přízemní střelou DANIEL KROUPA. Asistence: Jan Šoltys.

04:50

Bohemka teď rozehrávala volný úder, z kterého ale nedokázala zakončit.

03:49

Hra se nám teď přesunula do středu hřiště, k vidění je dost nepřesností na obou stranách.

03:22

Hostujícímu týmu byl odpískán útočný faul.

02:18

Klokani jdou v zápase do vedení. Přízemní střelou se prosazuje za záda Janoty po individiuální akci PATRIK KIELER. Asistence: Lukáš Kuncman.

01:40

Po nepřesné přihrávce hostující hráči o míček přichází.

01:15

Liberečtí hráči to teď zkouší dopředu kombinační hrou od vlastní brány.

00:30

Začátek zápasu je zatím hodně opatrný z obou stran.

00:01

Liberec zvítězil na buly.

00:01

FbŠ Bohemians: Kotouček (Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Forman, Vojtíšek, Kuncman, Čihák, Ďopan – Šebek, Krebner, Kopecký – Buršík, Rannanjärvi, Kieler – Cabejšek, Forman, Růžek – Šárka.

FBC Liberec: Janota (Volejník) – Klucho, Bitman, Kološ, Böhm, Kroupa – Kopecký, Kárník, Valeš – Rozkovec, Lhota, Böhm – Baudisch, Ferdan, Šoltys – Kořínek, Hrůza, Balatka.

Rozhodčí: Kropáček Jiří, Novák Tomáš.
Zápas začíná v 19:30 v hale SH SK Slavia Praha a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Utkání budou řídit zkušené duo rozhodčích Jiří Kropáček a
Tomáš Novák.
Forma z posledních zápasů:
Bohemians – výhra – výhra – prohra
Liberec – prohra – prohra – prohra
V posledním kole Bohemians vyhrálo na půdě posledních Pardubic 14:8, Liberec prohrál doma proti Hattricku 2:5.
FBC Liberec má na svém kontě zatím pouze osm bodů a patří mu předposlední pozice. V sezóně zatím dvakrát vyhráli v základní hrací době a jednou v prodloužení.
FbŠ Bohemians se po odehraných deseti zápasech nachází v průběžné tabulce na šesté pozici. Na svém kontě mají sedmnáct bodů za pět vítězství a dvě porážky v prodloužení.
Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu ze Superligy florbalu, ve kterém v rámci 11. kola přivítají hráči FbŠ Bohemians tým FBC Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

7:6

Branky a nahrávky: 3. Kieler (Kuncman), 20. Krebner (Zezulka), 39. Forman (Krebner), 48. Kieler (Cabejšek), 49. Šebek, 58. Kieler (Kotouček), 60. Krebner (Forman) – 6. Kroupa (Šoltys), 10. Valeš (Klucho), 15. Lhota (Kopecký), 19. Lhota (Ferdan), 29. Balatka, 53. Valeš (Kološ)

Rozhodčí: Kropáček Jiří, Novák Tomáš