18.11.2019, 19:30 • SH SK Slavia Praha • 11. kolo • MCh

Tipsport: 1.23 7.2 6.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přejí hezký zbytek večera. (21:40:34)
Střely na bránu: 31 – 16.
Dnešní utkání sledovalo 612 užasných diváků.
Nejlepší hráči: Patrik Kieler (FbŠ Bohemians) – Adam Balatka (Liberec)
Liberec nezvládl zápas 11. kola Superligy florbalu, ve kterém po druhé třetině vedl 5:3, ve třetí třetině pak ještě tři minuty před koncem 6:5. Nakonec odchází ze hřiště poražen 6:7.

59:41

Liberec v šesti!

59:41

Oddechový čas pro hosty!

59:01

Bohemians právě vstřelili branku!
To jsou věci! Domácí otáčí vývoj zápasu. Když nevíš co s míčkem a jsi v tísni, tak vystřel. Přesně toho se teď držel MATYÁŠ KREBNER, který se obtočil od hostující hráče u mantinelu na levé straně a vystřelil a propálil vše. Asistence: Filip Forman.

58:47

Oddechový čas pro domácí.

57:39

Rychlá rozehrávka domácího brankáře našla PATRIKA KIELERA, který zakončuje přesně. Asistence: Michal Kotouček.

57:01

Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:30

Domácím hodně rychle čas na vyrovnání utíká. Drží míček, ale k ohrožení branky soupeře se nemůžou dostat.

55:46

Hosté jsou kompletní.

54:30

Domácí zaujali utočné postavení na soupeřově polovině.

53:46

Vyloučení v týmu FBC Liberec (Matěj Klucho – 2 min., Hrubost).

53:30

Další povedený postupný útok hostujícího týmu. Tentokrát ale k zakončení nedošlo.

52:40

Hosté teď zahrávali volný úder, z kterého ale branku domácích tentokráte neohrozili.

52:15

Liberec právě vstřelil branku!
Zapomínat na volného RADKA VALEŠE se nevyplácí. Ten zůstal nepohlídaný před brankou domácích a když dostal míček, tak bez problému zakončil. Asistence: Petr Kološ.

7:6

Branky a nahrávky: 3. Kieler (Kuncman), 20. Krebner (Zezulka), 39. Forman (Krebner), 48. Kieler (Cabejšek), 49. Šebek, 58. Kieler (Kotouček), 60. Krebner (Forman) – 6. Kroupa (Šoltys), 10. Valeš (Klucho), 15. Lhota (Kopecký), 19. Lhota (Ferdan), 29. Balatka, 53. Valeš (Kološ)

FbŠ Bohemians: Kotouček (Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Forman, Vojtíšek, Kuncman, Čihák, Ďopan – Šebek, Krebner, Kopecký – Buršík, Rannanjärvi, Kieler – Cabejšek, Forman, Růžek – Šárka.

FBC Liberec: Janota (Volejník) – Klucho, Bitman, Kološ, Böhm, Kroupa – Kopecký, Kárník, Valeš – Rozkovec, Lhota, Böhm – Baudisch, Ferdan, Šoltys – Kořínek, Hrůza, Balatka.

Rozhodčí: Kropáček Jiří, Novák Tomáš