3:1

konec (1:0, 1:1, 1:0)

13.11.2019, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Jan Prošek

Tipsport: 2.59 3.89 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává 3:1 a získává další dva body. Jako první se prosadil Anže Kopitar, následně vedení Kings navýšil Jeff Carter. Za hosty snížil Matt Dumba střelou ke vzdálenější tyči. V závěru se hosté pokoušeli vyrovnat, ale inkasovali. Do prázdné branky poslal kotouč Austin Wagner. (07:20:15)
1. Jonathan Quick (LAK) 27 zák., 1 gól, 96,4%
2. Anže Kopitar (LAK) 1+1
3. Jeff Carter (LAK) 1+0

59:13

Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Eric Staal – 2 min., nesportovní chování).

59:13

59:13 Sean WALKER - 3:1

59:13

Los Angeles právě vstřelilo branku!
A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, nyní už to Kings vyšlo. Kotouč do prázdné branky poslal SEAN WALKER. Asistence: Anže Kopitar.

59:08

Jared Spurgeon senzačně lehl na led a zastavil ránu domácího hráče.

59:00

Poslední minuta.

58:26

Jeden z hráčů Kings pálil na prázdnou branku ze středního pásma, trefil štangli.

57:59

Devan Dubnyk (Minnesota) míří po zakázaném uvolnění na střídačku, hosté to zkusí dvě minuty před koncem třetí třetiny v šesti.

57:10

34:28, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.

56:53

56:43

Jonathan Quick (Los Angeles) má kotouč za svou brankou, Alec Martinez (Los Angeles) rozehrává.

56:25

Jedna z posledních přesilovkových akcí končí nepřesnou rozehrávkou.

55:56

Drew Doughty jako správný bek zakončoval od modré čáry, jeho ránu dobře viděl brankář Minnesoty, a tak zasáhl.

55:41

Tyler Toffoli (Los Angeles) pálil z mezikruží bez přípravy, jeho rána končí mimo.

55:20

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje..

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

3:1

Branky a nahrávky: 2. Kopitar (Walker, Iafallo), 31. J. Carter (Amadio, B. Hutton), 60. Walker (Kopitar) – 36. Dumba

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Martinez, Doughty, B. Hutton, Walker, MacDermid, Roy – Iafallo, Kopitar, D. Brown – J. Carter, Amadio, Toffoli – Grundström, Lizotte, Wagner – Luff, Clifford, Prochorkin.

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Zucker, E. Staal, Zuccarello – Parise, M. Koivu, Fiala – Greenway, J. Eriksson Ek, Kunin – Donato, V. Rask, Hartman.

Rozhodčí: Luxmore, StPierre – Gawryletz, Berg

Diváci: 16.099

01:10 LAK 1:0 Kopitar (Walker, Iafallo)
04:32 LAK 2 Clifford, krosček
16:56 LAK 2 Roy, podrážení
21:54 LAK 2 J. Carter, hákování
30:56 LAK 2:0 J. Carter (Amadio, B. Hutton)