13.11.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.35 3.93 2.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pavel Francouz (COL) 31 sekund, 0 zákroků, 0 gólů, 100,0% (04:39:15)

1. Adam Werner (COL) 40 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Nathan MacKinnon (COL) 2+2
3. Cale Makar (COL) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 40-25; Zablokované střely: 11-17; Vhazování: 57%-43%; Hity: 21-18; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 6-4.

Adam Werner ozdobil svůj první zápas v NHL čistým kontem!

Adam Werner v úvodu zápasu nahradil zraněného Pavla Francouze a krátce před přestávkou rozhodl o osudu dnešního zápasu Cale Makar, na jehož gól ve třetí třetině navázali Nathan MacKinnon a Joonas Donskoi. Náhradní brankář Colorada nastoupil k svému prvnímu zápasu v NHL a ozdobil ho čistým kontem. Výsledek zní. Winnipeg Jets 0 Colorado Avalanche 4.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:25

Před bránou Winnipegu vznikl obrovský závar, Connor Hellebuyck ale dokázal puk zastavit!

55:43

Vyloučený Mark Barberio je zpět na ledové ploše a hokejisté Colorada hrají v plném počtu s čistým kontem. Adam Werner zůstává nadále nepřekonán.

55:29

A další skvělý zákrok Adama Wernera, který tentokrát předvedl semafor proti ráně z levého kruhu pro buly.

55:13

Jack Roslovic vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela s příklepem skončila na vyrážečce Adama Wernera.

53:43

Mark Barberio byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Winnipeg dostane k dispozici druhou přesilovou hru.

53:13

53:13 Joonas DONSKOI - 0:4

53:13

Colorado právě vstřelilo branku!
Connor Hellebuyck sice vyrazil střelu Nathana MacKinnona z mezikruží pravým betonem, proti následné dorážce JOONASE DONSKOIE už byl ale bezmocný! Avs využili přesilovou hru a je to 4:0. Asistence: Nazem Kadri a Nathan MacKinnon.

52:40

Blake Wheeler nyní dostal dvě minuty za sekání a Colorado si po reklamní přestávce zahraje přesilovku.

52:04

Domácí hokejisté dostali Colorado pod obrovský tlak, Avalanche ale odolávají zásluhou Adama Wernera.

50:16

Blake Wheeler na levém křídle vypálil od hrazení a jeho tvrdá rána s příklepem zamířila nad bránu.

49:47

Jets vypálili ihned po vhazování a jejich střela z pravého kruhu skončila mezi pravou rukou a pravým betonem fantasticky chytajícího brankáře Adama Wernera.

0:4

Branky a nahrávky: 20. Makar (MacKinnon, Cole), 41. MacKinnon (Calvert, Donskoi), 48. MacKinnon (Donskoi, Calvert), 54. Donskoi (Kadri, MacKinnon)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, D. Kulikov, Pionk, Beaulieu, Sbisa – Connor, Scheifele (A), Laine – Ehlers, Wheeler (C), Roslovic – Copp, Lowry, Perreault – Luoto, Gustafsson, L. Shaw. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Colorado Avalanche: Francouz (1. Werner) – Graves, Makar, Cole, Barberio, Girard, E. Johnson (A) – Calvert (A), MacKinnon (A), Donskoi – Ničuškin, Kadri, Compher – Nieto, Jost, Burakovsky – Jayson Megna, Kameněv, Tynan. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Tim Peel, Marc Joannette. Čároví: Ryan Galloway, Andrew Smith

Diváci: 15325

00:31 COL -Werner +Francouz (Střídání)
00:31 WPG 2 Scheifele, nedovolené bránění brankáři
08:18 WPG 2 Copp, držení
11:49 COL 2 Cole, podrážení