konec (0:2, 3:0, 0:1)

12.11.2019, 18:00 • Osmifinále • Ondřej Černý

Tipsport: 1.95 4.3 2.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (20:26:15)
Dnešní utkání skončilo remízou, ale do prodloužení se nejde, protože oba celky čeká ještě odveta ve Švýcarsku. Domácí celek sice v první třetině střelecky nestačil na soupeře, ale ve druhé třetině vstřelil 3 branky a dostal se dokonce do vedení. V poslední třetině se prosadil hostující Hofmann, který tak vyrovnal na 3:3.

59:01

Začíná poslední minuta poslední třetiny.

58:32

Hostující Hofmann dostal zleva pas před branku, ale nedokázal ho z dobré pozice trefit.

57:47

Hodně soubojů u mantinelů, ani jeden tým nechce prohrát.

55:59

Hraje se za brankou Genoniho. Na puku jsou jeho spoluhráči.

55:18

Posunutá branka domácích, takže se přerušuje.

54:55

Od modré znovu nahazoval Diaz. Brankář ale trochu zazmatkoval a málem inkasoval.

54:21

Zakázané uvolnění hostů.

53:55

Následuje komerční přestávka.

52:58

Ke střele se dostal domácí Morley, jenže pálil pouze vedle branky.

51:25

Hodně nepřesností na obou stranách. U puku je domácí celek.

50:13

Jan Kovář dostal pas do mezikruží, jenže jeho pokus skončil jen na zadním mantinelu.

49:55

49:13

Vyhození domácích.

48:53

Hostující Diaz střílel od modré čáry. Jeho pokus ale nikdo netečoval, takže jednoduchá práce pro brankáře.

48:04

Ke střele se dostal Martschini z levého kruhu, ale trefil jen brankáře.

47:55

Vyloučení v týmu Tappara (Kuusela – 2 min., hákování).

3:3

Branky a nahrávky: 28. Kemiläinen (Kuusela, Bertrand), 34. Karjalainen (Kuusela, Kemiläinen), 40. Vauhkonen (Virta, Suhonen) – 2. Simion (Zryd, Zgraggen), 7. Alatalo (Klingberg, Lindberg), 43. Hofmann

Tappara Tampere: Heljanko (Garteig) – Suhonen, Vittasmäki, Kemiläinen, Blood, Ytterell, Mäntylä, Utunen, Puistola – Bertrand, Morley, Kuusela – Ojamäki, Virta, Levtchi – Karjalainen, Malinen, Miolanen – Vauhkonen, Rauhala, Lehtonen

EV Zug: Genoni (Hollenstein) – Stadler, Diaz, Alatalo, Schumpf, Zryd, Zgraggen, Thiry – Martschini, Kovář, Hofmann – Klingberg, Lindberg, McIntyre – Simion, Leuenberger, Stoffel – Langenegger, Albrecht, Zehnder

Odveta: Zug - Tappara 3:1

01:43 ZUG 0:1 Simion (Zryd, Zgraggen)
04:48 TAP 2 Mantyla, hákování
06:04 ZUG 0:2 Alatalo (Klingberg, Lindberg)
06:04 TAP -Garteig +Heljanko (Střídání)
12:51 TAP 2 Morley, hákování