10.11.2019, 14:00 • 14. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 4.59 4.6 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

86

86. Tomáš VALENTA - 1:3

86

Písek právě vstřelil branku!
Pět minut před koncem je asi definitivně jasno o tom, že všechny body poputují do Písku! Po skvělém centru z levého křídla precizně uklidil míč do sítě nekrytý TOMÁŠ VALENTA.

65

65. Štěpán HOLÝ - 1:2

65

Během několika desítek vteřin je všechno jinak! Jako správný žolík se ukázal ŠTĚPÁN HOLÝ, který dostal přihrávku za nezformovanou obranu a jednoduše se dostal před Buchláka, který na jeho střelu zleva nedosáhl.

63

63. Martin VORÁČEK - 1:1

63

Ve třiašedesáté minutě je vyrovnáno na 1:1! MARTIN VORÁČEK zužitkoval Benetkův centr z pravé strany a uklidil míč za Buchlákova záda. Na zemi po celé situaci zůstal ležet jeden z obránců, ale na platnosti gólu to nic nezměnilo.

44

44. Marek HEJDA - 1:0

44

Rakovník právě vstřelil branku!
Tak to je vzhledem k průběhu zápasu hodně překvapivý moment! MAREK HEJDA dokonale zrealizoval přímý kop z hranice pokutového území, když zakroutil balón k pravé tyči Satrapovy brány.