Španělská LaLiga

Atlético Madrid – Espanyol Barcelona

3:1

konec (1:1)

10.11.2019, 16:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • 13. kolo • Vojtěch Plášil

Tipsport: 1.48 4.18 8.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě pro tuto chvíli vše, zase někdy příště u dalšího přenosu. (18:08:50)

Máme za sebou i druhý poločas. Byl o poznání aktivnější než první. V tomto poločase Atlético potvrdilo svoji sílu a dvěma góly definitivně rozhodlo.
Musím zmínit výkon Moraty, který v tomto zápase vstřelil gól a na jeden přihrál. Krom toho měl i několik dobrých šancí.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:15.
Dnešní utkání sledovalo 53 069 diváků.

90+7

90+6

Hosté mají k dispozici rohový kop. Postaví se k němu Victor.

90+6

Hosté kombinují na polovině soupeře. Ke střele se nedostali.

90+4

Atlético vede i na střely na branku – 5:1.

90+2

Atlético právě vstřelilo branku!
Autorem branky je KOKE, který svou střelou z malého vápna nedal brankáři šanci. Ke střele se dostal po přesné přihrávce od Costy.
Asistence: Diego Costa.

90

Nastavuje se šest minut.

89

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Marcos Llorente.

88

Přímé kopy – 16:15.

87

Žlutou kartu dostává Diego Simeone (Atlético Madrid).

86

Hosté mají k dispozici přímý kop.

85

Žlutou kartu dostává Thomas Partey (Atlético Madrid).

84

Atleti mají k dispozici další autové vhazování. Uvidíme, zda ho využijí lépe.

83

Atlético vhazuje aut na polovině hostí.

82

Jan Oblak leží na zemi po souboji s útočníkem hostí. Hra je přerušena.

81

Correa rozehrává přímý kop. Míč nacentroval do vápna domácích, jenže pro něj si nejvýše vyskočil obránce domácích.

3:1

konec (1:1)

Branky: 45+1. Á. Correa (Morata), 58. Morata, 90+2. Koke (D. Costa) – 39. Darder (V. Sánchez)

Karty:   60. Saúl Ñíguez (ATM), 85. Partey (ATM), 87. Diego Simeone (ATM) – 45+4. Naldo (ESB), 64. Campuzano (ESB)

Atlético Madrid: Oblak – Trippier, Felipe, Hermoso, Saúl Ñíguez – Koke (C), Partey, H. Herrera, Vitolo (75. Lemar) – Á. Correa (89. M. Llorente), Morata (80. D. Costa).
Náhradníci: Adán – Arias, D. Costa, Lemar, M. Llorente, Lodi, Riquelme.

Espanyol Barcelona: Diego López – Naldo (18. Vilà), Espinosa, David López – Javi López, V. Sánchez (C) (72. Melendo), Roca, V. Gómez – Lej (59. Campuzano), Darder – Ferreyra.
Náhradníci: Prieto – Campuzano, Granero, Melendo, Pedrosa, Vargas, Vilà.

Rozhodčí: Manzano – Lahoz, Devis

Diváci: 53 069