Italská Serie A

SSC Neapol – Atalanta Bergamo

2:2

konec (1:1)

30.10.2019, 19:00 • Stadio San Paolo, Neapol • 10. kolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 2.2 3.76 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Nastavuje se osm minut.

89

Červenou kartu dostává trenér Carlo Ancelotti (SSC Neapol).

88

Žlutou kartu dostává Lorenzo Insigne (SSC Neapol).

88

Fernando Llorente byl ve vápnu hraničním zákrokem poslán k zemi Simonem Kjaerem, ale penalta to nebude!

86

86. Josip ILIČIĆ - 2:2

86

Bergamo právě vstřelilo branku!
V dnešním zápase je podruhé srovnáno, vypadá to na plichtu! Rafael Tolói opravdu milimetrovým pasem našel JOSIP ILIČIĆ, který v ofsajdu nebyl, takže se dostal před Alexe Mereta, kterého překonal technickou střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Rafael Tolói.

84

Žlutou kartu dostává Giovanni Di Lorenzo (SSC Neapol).

82

Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Fernando Llorente.

74

Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Luis Muriel.

71

71. Arkadiusz MILIK - 2:1

71

Neapol právě vstřelila branku!
Domácí si necelých dvacet minut před nastavení berou vedení zpět! Fabián Ruis skvělou přihrávkou našel ARKADIUSZU MILIKA, který se tak dostal do úniku. Ten si nejprve obhodil vybíhajícího gólmana a poté míč poslal do odkryté klece. Asistence: Fabián Ruiz.

69

Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Mario Pašalić, přichází Timothy Castagne.

68

Arkadiusz Milik mohl Neapol poslat opět do vedení, z přímého kopu však orazítkoval jen brankovo konstrukci!

66

Žlutou kartu dostává Mario Pašalić (Atalanta Bergamasca Calcio).

64

Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Berat Djimsiti, přichází Simon Kjaer.

64

Žlutou kartu dostává Marten de Roon (Atalanta Bergamasca Calcio).

59

Střídají Dries Mertens se ihned zapojil do útočné akce, do šance vyslal Lorenza Insigneho, který technickou střelu neposlal ani mezi tři tyče.

59

Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Dries Mertens.

48

Žlutou kartu dostává Nikola Maksimović (SSC Neapol).

45+1

Nastavují se dvě minuty.

41

41. Remo FREULER - 1:1

41

V závěru prvního poločasu je srovnáno, druhá půle tak slibuje zajímavou podívanou! Rafael Tolói si dobře všiml volného REMA FREULERA, takže ho vyslal do úniku. Forvard hostů se tak dostal před Alexe Mereta, kterého překonal střelou mezi nohy. Asistence: Rafael Tolói.

22

Naopak domácí se dostali do další gólové šance, po zákroku Pierluigiho Golliniho se míč odrazil k Arkadiuszu Milikovi, který však z bezprostřední blízkosti hlavičkoval pouze do tyče.

20

Žlutou kartu dostává Rafael Tolói (Atalanta Bergamasca Calcio).

16

16. Nikola MAKSIMOVIĆ - 1:0

16

Domácí zaslouženě využívají tlaku a v šestnácté minutě zápasu jdou do vedení! José María Callejón od rohového praporku neodcentroval úplně dobře, ale vzápětí se k němu vrátil míč. Napodruhé už si počínal skvěle, protože vzdušným pasem našel hlavu NIKOLAJE MAKSIMOVIĆE, který bez váhání skóroval. Asistence: José María Callejón.

11

Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Allan, přichází Piotr Zieliński.

1

Neapolský pravý křídelník našel přesným centrem Kalidoua Koulibalyho, který však nedal do hlavičky moc síly, takže Pierluigi Gollini v klidu zasáhl.

2:2

konec (1:1)

Branky: 16. Nikola Maksimović (Callejón), 71. Milik (Ruiz) – 41. Freuler (Tolói), 86. Iličić (Tolói)

Karty:   48. Nikola Maksimović (NEA), 84. Di Lorenzo (NEA), 88. L. Insigne (NEA) – 20. Tolói (ABC), 64. de Roon (ABC), 66. Pašalić (ABC)   89. trenér Carlo Ancelotti (NEA)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 11:6. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:14.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo, Nikola Maksimović, Koulibaly, Luperto – Callejón, Allan (11. P. Zieliński), Ruiz, L. Insigne (C) – Milik (82. F. Llorente), Lozano (59. D. Mertens).
Náhradníci: Karnezis, Ospina – F. Llorente, Elmas, Tonelli, Younes, Rui, P. Zieliński, Gaetano, D. Mertens.

Atalanta Bergamo: Gollini – Tolói, Djimsiti (64. Kjaer), Palomino – Hateboer, de Roon, Freuler, Gosens – Pašalić (69. Castagne), A. Gómez (C) (74. Muriel) – Iličić.
Náhradníci: F. Rossi, Sportiello – Kjaer, Malinovskyj, Arana, Castagne, Ibañez, Barrow, A. Masiello, Muriel.

Rozhodčí: Giacomelli – Bindoni, Longo