3:4

po prodl. (1:0)

30.10.2019, 14:00 • 4. kolo • Radek Barkman

Tipsport: 31.0 13.4 1.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na zápas si navíc našlo cestu bezmála 4 tisíce diváků, kteří se společně s dobře zvládnutou organizací postarali o pěkný zážitek z tohoto utkání. (16:38:28)
Domácí podali obdivuhodný výkon a proti obrovskému favoritovi dlouho vedli. I když Plzeň třemi góly otočila zápas, po vyrovnání J. Labíka však nakonec zápas dospěl do prodloužení. V něm se domácí dále rvali statečně, ale po gólové dorážce Krmenčíka nakonec postupuje dál úřadující vicemistr z Plzně.

120

Sudí Berka nenastavil ani minutu a zápas ukončil. Plzeň se tak může radovat z vítězství 4:3 po prodloužení.

120

120

Plzeň dlouhý nákop ubránila a dopředu se hnal Kayamba, ale vracející se hráči domácích ho dokázali zastavit.

119

Zatím však Petr dostává od sudího Berky žlutou kartu.

119

Rozehrávat bude brankář Petr, do konce zbývá půl druhé minuty.

119

Další útočný faul Chorého, který za následné manévry po odpískání dostal žlutou.

118

Chorý u lajny povalen k zemi, hrát však bude domácí mužstvo.

117

Po něm ale fauloval Kayamba a domácí se mohou hnát dopředu.

117

Chorý s Krmenčíkem opět zvládli podržet míč u soupeřova vápna a společně vybojovali roh.

116

Hubník nyní zkušeně nechal projít míč za postranní čáru.

116

Domácí se nevzdávají a i nadále hrají velmi sympaticky. Labíkův centr z levé strany však vyboxoval Kozáčik.

115

Po malé domů nyní na nervy svých příznivců zabrnkal Kozáčik, neposedný míč ale nakonec zkrotil.

114

Vzápětí ale Žahourek právě Chorého fauloval a Viktoria může držet míč na útočné polovině.

113

Další rychlý brejk Viktorie zazdil nepřesným centrem Chorý.

113

Krmenčík si zkusil ve vápně vymodlit penaltu, ale sudí Berka jeho toužebné prosbě nevyslyšel.

112

Krásná akce Havla, který se s míčem málem dostal až do vápna, kde mu zkoušel patičkou narazit Bastin, pak už si to Plzeň pohlídala.

3:4

Branky: 20. Bastin, 48. Bastin, 90. Labík – 74. Krmenčík, 75. Krmenčík, 83. Pernica, 109. Krmenčík

Karty:   36. Jarkovský (CCN), 53. Čáp (CCN), 62. Bastin (CCN), 72. Žahourek (CCN), 85. Trávníček (CCN), 87. Labík (CCN), 119. Petr (CCN) – 64. Hubník (PLZ), 68. Limberský (PLZ), 119. Chorý (PLZ)

FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Veselka, Havel, Jarkovský (109. Koubek), Žahourek (88. Kučera) – Novotný (69. Trávníček), Kopáč, Čáp, T. Labík – Korba (80. J. Labík) – Bastin.
Náhradníci: Dunda – Trávníček, J. Labík, Sedláček, Doležal, Kučera, Koubek

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Hubník, Pernica, Hejda, Hloušek – Hořava (107. Kalvach), Procházka – Kayamba, Janošek (70. Chorý), Mihálik (57. Limberský) – Beauguel (57. Krmenčík).
Náhradníci: Hruška – Limberský, Krmenčík, Chorý, Brabec, Kalvach, Herc

Rozhodčí: Berka – Hock, Melichar