konec (0:0, 0:1, 0:1)

26.10.2019, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.52 3.84 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:50

Colin Miller dostal dvě minuty za podrážení a Red Wings si zahrají v závěru střetnutí přesilovou hru.

57:33

Linus Ullmark nyní vytáhl v rychlém sledu tři fantastické zákroky a Sabres stále drží vedení!

56:56

Jimmy Howard vyrazil na střídačku a Red Wings se nyní zkouší vrátit do zápasu bez brankáře!

49:34

Kyle Okposo dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Red Wings se mohou vrátit zpět do dnešního duelu.

48:43

Dylan Larkin vystřelil na vrcholu pravého kruhu a pěknou střelou zápěstím mířil pod horní tyč, Linus Ullmark ovšem puk skvěle vyrazil maskou!

46:23

Trevor Daley byl vyloučen za vysokou hůl a Sabres budou mít po reklamní přestávce přesilovou hru.

41:15

41:15 Sam REINHART - 0:2

41:15

Sabres právě vstřelili branku!
Útočník SAM REINHART si najel před bránu na nádhernou přihrávku od Victora Olofssona z pravého kruhu a krásnou kombinaci zakončil střelou do prázdné brány! Sabres nyní využili přesilovou hru a na začátku třetí části vedou 2:0. Asistence: Victor Olofsson a Jack Eichel.

39:19

Taro Hirose dostal dvě minuty za hákování a Sabres si zahrají v závěru druhé třetiny zápasu přesilovou hru.

31:40

31:40 Jake MCCABE - 0:1

31:40

JAKE MCCABE vystřelil před vrcholem levého kruhu zápěstím a puk zamířil vedle vyrážečky Jimmyho Howarda k přední levé tyči! Nutno dodat, že brankář Wings vůbec nic neviděl a je to 1:0. Asistence: Sam Reinhart a Jack Eichel.

26:50

Andreas Athanasiou zbytečně fauloval v útočném pásmu a dostal dvě minuty za podrážení. Sabres si po reklamní přestávce zahrají svou první přesilovou hru.

24:38

Jacob de La Rose krásně vystřelil na vrcholu mezikruží a jeho střela orazítkovala levou tyč!

20:50

Filip Hronek byl faulován a Victor Olofsson dostal dvě minuty za vysokou hůl. První přesilová hra zápasu.

07:37

Tyler Bertuzzi dnes skvěle operuje v prostoru před bránou, ani tentokrát ale gól nevstřelil!

03:59

Tyler Bertuzzi se ocitl před bránou hostí ve velmi slibné příležitosti, brankář Linus Ullmark ho ale dokázal vychytat vyrážečkou! Obrovská šance!

03:16

Valtteri Filppula se ocitl před bránou v obrovské šanci, Linus Ullmark ho ale dokázal vychytat! Samostatný únik úvodní gól zápasu nepřinesl.

0:2

Branky a nahrávky: 32. McCabe (S. Reinhart, Eichel), 42. S. Reinhart (Olofsson, Eichel)

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Cholowski, Hronek, Nemeth, Green, Bowey, Daley – Bertuzzi, D. Larkin (A), Helm – Mantha, Filppula, Athanasiou – Hirose, Nielsen (A), Svečnikov – Smith, J. de La Rose, Ehn. Hlavní trenér: Jeff Blashill.

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – McCabe (A), Ristolainen, Gilmour, C. Miller, Dahlin, Jokiharju – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson (A), Sobotka – Rodrigues, Mittelstadt, Sheary – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo. Hlavní trenér: Ralph Krueger.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Frederick L'Ecuyer. Čároví: Devin Berg, Derek Amell

Diváci: 18616

20:50 BUF 2 Olofsson, vysoká hůl
26:50 DET 2 Athanasiou, podrážení
31:40 BUF 0:1 McCabe (S. Reinhart, Eichel)
39:19 DET 2 Hirose, hákování
41:15 BUF 0:2 S. Reinhart (Olofsson, Eichel)