2:6

konec (0:1, 2:3, 0:2)

26.10.2019, 17:00 • Zimní stadion Sokolov • 18. kolo • Tomáš Stehlík

Tipsport: 4.48 4.7 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo utkání, které bylo 50 minut vyrovnaným. V druhé polovině třetí třetiny už domácí Baník vsadil vše na útok, ale Vsetín dokázal využít mezer v obraně. Po gólech Dostálka a Tůmy odjíždí zpět na Moravu se třemi body za vítězství 6:2. (19:20:24)

55:48

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Patrik Michálek.

54:54

54:54 David TŮMA - 2:6

54:54

Vsetín právě vstřelil branku!

Nyní už je rozhodnuto. Další chybu v sokolovské obraně trestá osamocený David Tůma. Asistence: Radim Kucharczyk, Martin Dudáš.

53:00

53:00 Vlastimil DOSTÁLEK - 2:5

53:00

Domácí Baník nevyužil dlouhou přesilovou hru 5 na 3, naopak na druhé straně udeřil po přihrávce od Holomka VLASTIMIL DOSTÁLEK. Asistence: Ondřej Holomek.

Oddechový čas pro domácí, kteří spřádají plány na dvojnásobnou přesilovou hru.

50:53

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Holomek – 2 min., hrubost).

50:50

Baník kombinuje v útočném pásmu, zatímco v rohu svádějí souboj mimo hru Holomek s Vránou.

50:08

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vlastimil Dostálek – 2 min., sekání).

49:59

Fečovi vypadl puk, k dorážce se ale nikdo z hostujících se k dorážce nedostal.

48:52

Vsetín, ač vede o dvě branky, aktivně forčekuje a komplikuje domácím rozehrávku z vlastního pásma.

48:03

Několikrát tečovaná střela Dudáše nakonec skončila těsně vedle branky Davida Feča.

46:48

Do velké šance si najel obránce Petr Přindiš, ale s jeho střelou si Gába poradil. Vhazovat se bude v obranném pásmu Vsetína.

46:10

Jeřábek z dobré pozice mezi kruhy pálil vedle.

45:04

Dudášova rána nyní nadělala hodně práce Fečovi. Ten se natahoval jak široký tak dlouhý a vyrazil jí mimo koncem lapačky.

44:46

Nyní Fečo raději podržel nahození a vhazovat se bude před sokolovskou brankou.

44:32

Po rychlém najetí do útočné třetiny pálil z ostrého úhlu Volf, ale David Fečo vyrazil pravým puk betonem.

2:6

Branky a nahrávky: 29. T. Rohan (Kverka, Stříbrný), 33. Osmík (Kovařík) – 8. Dostálek (Rehuš, Kudělka), 25. Kucharczyk (D. Tůma, Jonák), 28. D. Tůma (Jonák, J. Drtina), 31. Pechanec (Dostálek, Rehuš), 53. Dostálek (Holomek), 55. D. Tůma (Kucharczyk, Dudáš)

HC Baník Sokolov: Fečo (Kuchař) – Přindiš, Kadeřávek, J. Tomeček, Vodička, Šafář, Michálek, A. Rulík – T. Rohan, Kverka, Stříbrný – Švec, Vrána, Kuběna – Osmík, Kovařík, Čejka – Bečvář.

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček, Kudělka, Dudáš, Hunkes, J. Drtina, Jeřábek, Holomek – Jonák, Kucharczyk, D. Tůma – Procházka, Rehuš, Dostálek – Gorčík, Pechanec, L. Volf – Karafiát, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Grech, Hucl – Flegl, Belko

07:45 VSE 0:1 Dostálek (Rehuš, Kudělka)
09:07 SOK 2 Vodička, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
23:50 SOK 2 A. Rulík, vysoká hůl
24:21 VSE 0:2 Kucharczyk (D. Tůma, Jonák)
27:24 VSE 0:3 D. Tůma (Jonák, J. Drtina)
28:52 SOK 1:3 T. Rohan (Kverka, Stříbrný)
30:39 VSE 1:4 Pechanec (Dostálek, Rehuš)