1. liga (SR)

TSS GROUP Dubnica – HK Gladiators Trnava

5:4

konec (2:1, 2:2, 1:1)

25.10.2019, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom • 15. kolo • Info o změnách stavu (Michal Sadlek) sk

Tipsport: 1.15 8.0 8.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je odo mňa z tohto zápasu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (20:52:31)
Trnava bola veľmi blízko bodového zisku, napokon však z Dubnice odchádza bez bodu. Po vyrovnávajúcom góle Juráka totiž strelil víťazný gól domácich Kokavec a o šancu na záverečný tlak hostia prakticky prišli vylúčením Hudeca v závere zápasu. Dubnica sa po tejte výhre udržala na priebežnom piatom mieste tabuľky, Trnava je naďalej z klubov SHL posledná a za ňou je už len reprezentácia do 18 rokov.

Strely na bránku v 3. tretine (celkovo): 13:14 (49:41)

59:21

Trnava v plnom počte.

57:21

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Filip Hudec – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

50:26

Dubnica dáva gól!
Domáci sa znovu dostávajú do vedenia! Gól Dubnice strelil MICHAL KOKAVEC. Asistencie: Dominik Kanaet, Filip Nemček.

48:51

Trnava dala gól!
Je vyrovnané! Gól Trnavy strelil ROMAN JURÁK. Asistencie: Andrej Mrázik, Filip Bobál.

45:02

Dubnica v plnom počte.

43:02

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Jakubík – 2 min., sekanie).

41:42

40:01

Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:02.
Druhá tretina ponúkla veľmi zaujímavý priebeh, keď v nej padli štyri góly a súčasne veľké množstvo vylúčení. Dubničania sa dostali už do trojgólového náskoku, hostia však dokázali odpovedať dvomi gólmi a pred treťou tretinou tak ich šanca na bodový zisk stále žije. Záver druhej tretiny ovplyvnilo mnoho vylúčení, kvôli ktorým sa hra výrazne kúskovala a videli sme i niekoľko osobných trestov.

Strely na bránku v 2. tretine (celkovo): 16:15 (36:27)

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:42

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Juraj Kamenický – 2 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + 10 min. osobný trest, napadnutie oblasti hlavy a krku).

38:59

Trnava sa využitou presilovkou vracia do zápasu! Gól strelil FILIP VIDOVIČ. Asistencie: Juraj Kamenický, Martin Hrbáčik.

38:14

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Viktor Ďurina – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

37:34

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Dušan Klučiar – osobný trest do konca zápasu, nešportové správanie).

5:4

Branky a nahrávky: 15. Kristín (Košecký, Chatrnúch), 16. Hudák, 27. Bagin (Kokavec, Ďuriš), 32. Hefka (Ďurina, Hudák), 51. Kokavec (Kanaet, Nemček) – 4. Kamenický (Klein, Burian), 35. Klučiar (Jurák, Vidovič), 39. Vidovič (Kamenický, Hrbáčik), 49. Jurák (Mrázik, Bobál)

TSS GROUP Dubnica: Lakosil (Kutej) – Švec, Bagin, Chatrnúch, Košecký, Trška, Plavecký, Dúžek – Kokavec, Hegyi, Kanaet – Kristín, Nemček, Klimenta – Jakubík, Ďuriš, Luhový – Ďurina, Hudák, Silčenko – Hefka

HK Gladiators Trnava: Ivanovič (Brucháč) – Jakab, Mrázik, Vidovič, Kormúth, Burian, Klein, Lukačovič – Jurák, Hrbáčik, Klučiar – Marguš, Ševčík, Kamenický – Mrava, Schmidt, Hudec – Bobál, Baránek, Ibolya

Rozhodčí: Hatala – Ďurina, Hajnik