4:3
po s.n. (1:0) (0:0, 2:0, 1:3 - 0:0)
24.10.2019, 18:00 • enteria arena • Skupina Střed • Sára Zámečníková
HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
4:3
po s.n. (1:0) (0:0, 2:0, 1:3 - 0:0)
Branky a nahrávky: 26. Pavlata, 30. Kloz (Herčík), 41. Formánek (Herčík), rozh. náj. Formánek – 47. Svoboda (Vlasák), 57. Kvasnička, 57. Brummel (Vlasák)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Borovička (Marossy) – Hebek, Vašíček, Kubíček,Tvrdík, Koudelka, Chabada, Špinka – Pavlata, Matuška, Paleček, Herčík, Formánek, Nekvinda, Kloz, Burda, Novotný, Jaša, Štětka
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha:
Pittr (Volevecký) – Hrdlička, Stejskal, Svoboda, Weitz, Dráb, Palát – Vlasák, Slavíček, Malínek, Jokl, Hamršmíd, Kvasnička, Brummel, Skoupý, Novák, Hofmann, Štancl
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kratochvíl – Řezníček, Roischel
Diváci:
1. třetina | ||||
11:29 | PCE | 2 | Špinka, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:51 | SLA | 2 | Skoupý, vysoká hůl | |
25:10 | PCE | 1:0 | Pavlata | |
29:28 | PCE | 2:0 | Kloz (Herčík) | |
35:31 | SLA | 2 | Hrdlička, hrubost | |
36:48 | PCE | 2 | Pavlata, hrubost | |
36:48 | SLA | 2 | Svoboda, hrubost | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:20 | PCE | 2:0 | Formánek (Herčík) | |
41:52 | PCE | 2 | Špinka, vysoká hůl | |
46:08 | SLA | 3:0 | Svoboda (Vlasák) | |
46:44 | PCE | 2 | Kloz, hákování | |
49:46 | SLA | 2 | Stejskal, sekání | |
56:15 | PCE | 2+2 | Formánek, hrubost | |
SLA | 2+2 | Palát, hrubost | ||
56:38 | SLA | 3:2 | Kvasnička | |
56:49 | SLA | 3:3 | Brummel (Vlasák) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
PCE | 4:3 | Formánek (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
PZ Kladno – HC Litvínov 14:10 3:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 15:00 3:1
Sparta – Kobra 15:30 6:1
Vítkovice – Vsetín 17:00 5:2
Plzeň – Kladno 17:00 5:1
Č. Budějovice – Mountfield HK 17:15 2:5
Přerov – HK MD Šumperk 17:30 6:1
Třinec – Havířov 17:30 2:5
Jihlava – Liberec 17:30 2:6
Chomutov – Hvězda Praha 17:30 6:3
Kometa Brno – Poruba 17:45 12:0
Olomouc – Zlín 18:00 4:3
Tábor – Technika Brno • po prodl. 18:00 5:6
Pardubice – Slavia • po s.n. (1:0) 18:00 4:3
Formánek získal pro svůj tým dva body, když jako jediný dokázal proměnit.
5. série 1:0
4. série 1:0
4. série 1:0
3. série 1:0
3. série 0:0
2. série 0:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
65:00
63:00
62:34
61:18
60:01
60:00
59:11