Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

63:00

Herčík se teď svou střelou pokusil rozhodnout celé utkání, ale ani tomu se to nepodařilo.

62:34

Slavie teď v obrovské šanci ve hře dva na jednoho. Slavíček ovšem neproměnil a prodloužení pokračuje.

61:18

Ani jeden z týmu prozatím nepředvedl akci, která by měla rozhodnout dnešní zápas.

60:01

60:00

59:11

Timeout Pardubic.

59:12

Slavistický Jokl teď tvrdě vystřelil od modré, ale Borovička svou bránu tentokrát udržel neposkvrněnou.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty a všichni diváci si užívají dramatický závěr třetí části zápasu.

56:55

Zápas se pro Pardubice zkomplikoval, když Slavie dokázala v jedné minutě srovnat na 3:3. Do konce zápasu už zbývají pouze 3 minuty.

56:49

Slavia právě vstřelila branku!
Autorem branky je BRUMMEL. Asistence: Vlasák.

56:38

Autorem branky je KVASNIČKA.

56:15

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Formánek – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Palát – 2+2 min, hrubost).

56:10

Herčíkova střela na bránu neprošla přes pražského Pittra a po této akci přišla další šarvátka v hlavní roli s pardubickým Formánkem.

55:39

Puk teď přelétá z hokejky na hokejku, ale ani jeden z týmů se zatím nedostal ke střele.

54:15

Slavie přidala na tempu a snaží se rychlou hrou stáhnout náskok východočechů.

52:04

Další střela pražského celku. Brumel vyslal puk na domácího Borovičku, který puk rychle srazil k zemi a schoval pod svoji lapačku.

50:20

Pardubice v přesilovce ukazují svou sílu, ale i přes velkou šanci Kubíčka při střele od modré se svému soupeři nedokázali vzdálit o další gól.

49:46

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Stejskal – 2 min., sekání).

48:46

Dynamo se dokázalo ubránit a hráči jsou na ledě opět v plném počtu.

47:35

Slavie se snaží z plných sil využít přesilovky, ale Vlasák nedokázal puk správně nasměrovat a tak jeho střela těsně minula pardubickou bránu.

46:44

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kloz – 2 min., hákování).

46:08

Slavie stahuje náskok Pardubic, když pražský Svoboda dokázal dostat puk za záda domácího Borovičky.

44:13

Herčík využil své rychlé nohy k zavezení puku před pražskou bránu, ale jeho přihrávka nebyla přesná a tak se domácím nepodařilo ani vystřelit.

41:52

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Špinka – 2 min., vysoká hůl).

40:20

Dynamo právě vstřelilo branku!
Domácí začali zostra, když hned v první minutě poslal FORMÁNEK Pardubice do vedení a Slavie je tak už od začátku třetí třetiny pod velkým tlakem. Asistence – Herčík

40:01

40:00

39:53

Formánek se ještě na poslední chvíli pokusil svou střelou z mezikruží poposunout Pardubice do ještě většího vedení, ale Pittr se nenechal zastrašit a svou branku s přehledem ubránil.

38:43

Dobře zblokovaná střela pražanů od pardubického Špinky.

38:00

Zbývají poslední dvě minuty do konce druhé třetiny a Slavie hraje opět v plném počtu.

36:48

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Svoboda – 2 min., hrubost).

36:48

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Pavlata – 2 min., hrubost).

36:19

Zatímco si pražský Hrdlička odpykává trest, Pardubice využívají přesilovku. Domácí Chabada zkusil překvapit hostujícího brankáře, který měl ale o celém dění přehled.

35:31

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Hrdlička – 2 min., hrubost).

34:06

Pardubický únik poskytl Formánkovi možnost pro střelu z mezikruží, kterou ovšem pohotově vyrazil dnes už několikrát zmiňovaný Pittr.

33:03

Odpískáno zakázané uvolnění a vhazovat se tentokrát bude ve slávistickém pásmu.

32:47

Přerušena hra po nahrávce rukou jednoho z pardubických hráčů.

32:17

Po střele pardubického Tvrdíka skončil puk v lapačce slávistického Pittra a následovala menší šarvátka mezi týmy.

31:40

Slavie bojuje v útočném pásmu se snahou snížit vedení Pardubic.

29:28

Nádherná akce domácích, kteří si pohlídali pražské obránce. Herčík poslal KLOZOVI přihrávku zpoza brány a ten ji proměnil v další gól domácího celku. Dynamo je tak v polovině druhé třetiny ve vedení 2:1. Asistence – Herčík

28:03

Středočeský Malínek si na volném prostoru pohrál s kotoučem a zkusil vystřelit. Domácí Borovička byl ale ve střehu a puk si podržel mezi betony.

27:04

Dynamo se po prvním gólu Pavlaty rozjelo a Slavie nestíhá tempo domácích hráčů, kteří pálí jednu střelu za druhou.

25:10

PAVLATA si zkušeně zavezl puk za bránu a vše si promyslel. Žádný z pražských obránců si ho nedokázal uhlídat, když protlačil puk pod betony slávistického Pittra a poslal tak Pardubice do vedení.

24:15

Střela od modré domácímu Chabadovi nevyšla. Puk ale s přehlede vyrazil hostující gólman Pittr.

23:30

Slavie teď získala samostatný nájezd po nedovoleném bránění pardubického hráče. Hamršmíd ovšem nevyužil této příležitosti a zápas tak pokračuje za stavu 0:0.

22:51

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Skoupý – 2 min., vysoká hůl).

21:46

Slavie teď v útočném pásmu předvedla krásnou akci, ale domácí brankář Borovička si zodpovědně vyjel z brány a kotouč odehrál do bezpečí.

20:35

Pardubický Herčík se teď pokusil svou střelou dostat hned na začátku druhé třetiny domácí tým do vedení, ale marně.

20:01

20:00

19:53

Pardubický Formánek teď na led tvrdě srazil pražského Paláta.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny a vypadá to, že ani jeden z týmů se v první části zápasu neprosadí. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina.

17:50

Štetka teď dokázal rychlou jízdou zavézt puk do pásma Slavie, ale nepřesná přihrávka nedala žádnému z pardubických útočníků šanci.

17:15

Domácí Kloz teď sám před pražskou bránou, ale ani jemu se nepodařilo skórovat.

15:25

Nadějná šance domácího Hebka, který ovšem neprotlačil puk do brány pražského gólmana.

15:15

Zakázané uvolnění a vhazovat se bude po boku pražského Pittra.

14:08

Pardubický Kloz opět v akci, teď ovšem jako přihrávající na Formánka. Oba týmy předvádí krásnou podívanou, ale štěstí jim zatím nepřeje.

13:12

Další střela domácího celku, když Hebek zkusil štěstí a střílel od modré. Stav zápasu je ovšem pořád 0:0.

12:32

Domácí teď předvedli krásnou akci, když Herčík nahrál Klozovi na modrou a ten poté vystřelil. Ani tato střela však neprošla přes Pittra.

11:32

Střela pardubického Palečka byla promyšlená, ale pražský gólman byl ve střehu a vše si pohlídal.

09:43

Nahrávka pražského Hamršmída před bránu vypadala slibně, ale žádný z jeho spoluhráčů nečekal před brankovištěm.

11:00

Středočeši skvěle využívají přesilovky, ale Pardubice se svou silnou obranou odolávají náporu 5 na 4.

11:29

Domácí Špinka dostal trest 2 + 10 za podražení.

12:03

Pražané teď ve velké šanci bohužel nedokázali proměnit ani jednu z pěti střel.

13:19

Pražský Malínek teď ve velké šanci před domácí bránou, ale obrana Pardubic dobře uchránila svoji branku.

15:25

Pardubický Kloz sám v útočném pásmu využil volného prostoru, ale puk bohužel minul branku a Pittr tak nepřišel s kotoučem do styku.

16:16

Střela pražského Malínka z mezikruží skončila v lapačce domácího Borovičky.

17:26

Hosté zkusili štěstí a vystřelili od modré, ale puk skončil za bránou.

01:10

Domácí rychle zavezli do útočného pásma, ale Pavlata nedokázala zpracovat přihrávku a tím pádem ani neměl šanci vystřelit.

20:00

V dnešním dorosteneckém utkání se domácí Pardubice utkají s pražskou Slavii. Hosté si na body vedou tuto sezónu o něco lépe, uvidíme, jestli to dnes dokáží potvrdit.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:3

Branky a nahrávky: 26. Pavlata, 30. Kloz (Herčík), 41. Formánek (Herčík), rozh. náj. Formánek – 47. Svoboda (Vlasák), 57. Kvasnička, 57. Brummel (Vlasák)