1. liga (SR)

TSS GROUP Dubnica – HK Skalica

8:3

konec (4:1, 3:0, 1:2)

23.10.2019, 18:00 • Zimný štadión Dubnica • 14. kolo • Info o změnách stavu (Ivan Harčár) sk

Tipsport: 1.55 4.9 3.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (20:25:37)

59:57

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Šmída – 2 min., sekanie).

56:54

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Fereta – 2 min., podrazenie).

56:02

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Dvonč – 2 min., hrubosť).

55:56

Skalica dala gól!
Prehru Skalice zmierňuje obranca RÓBERT MIKÉSKA. Bez asistencie.

53:57

Dubnica dáva gól! DOMINIK HEGYI je druhým dvojgólovým strelcom Považanov. Asistencie: Dominik Plavecký a Michal Kokavec.

50:12

Domáci lovia druhý puk zo siete, ktorý tam poslal TOMÁŠ TRNKA. Asistencie: František Pulščák a Dávid Hílek.

41:32

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Košecký – 2 min., držanie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Tretia tretina sa začne o 19:52.
Domáci idú jasne za víťazstvom, čo dokumentujú súčasným stavom po dvoch tretinách.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:49

Dubnica dáva gól! Trhací kalendár si Dubnica urobila zo skalických hokejistov. DOMINIK KANAET uzatvára druhú tretinu siedmym gólom v bráne Záhorákov. Asistencia: Emil Bagin.

39:12

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Pulščák – 2 min., podrazenie).

36:00

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Fereta – 2 min., držanie).

32:12

Dubnica dáva gól! DOMINIK HEGYI prikrášľuje vedenie svojho tímu. Asistencia: Filip Nemček.