2. Elias Lindholm (CGY) – 1+0, čas na ledě 19:49

Přesilová hra: 1/4 – 0/3
Trestné minuty: 6 – 8

Konečný výsledek:

Calgary Flames vs Washington Capitals 3:5

Capitals uspěli na ledě Flames 5:3, přičemž tak zapsali čtvrtou výhru v řadě za sebou a pátou výhru z posledních šesti zápasů.

Obránce John Carlson vstřelil dva góly a stal se teprve čtvrtým bekem v historii NHL, jenž za měsíc říjen zaznamenal celkem 20 kanadských bodů.

59:44

59:44 Tobias RIEDER - 3:5

59:44

Calgary právě vstřelilo branku!
3:5! Necelých 16 vteřin před koncem doklepl puk za Holtbyho záda TOBIAS RIEDER. Asistence: Andrew Mangiapane, Derek Ryan.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny a pochopitelně i celého utkání.

58:15

58:15 John CARLSON - 2:5

58:15

Washington právě vstřelil branku!
Je hotovo! Opuštěnou bránu soupeře trefil z neutrální zóny od časoměřičů JOHN CARLSON. Jeho druhý gól v dnešním zápase! Bez asistence.

57:58

122 vteřin do konce třetí třetiny, důležité vhazování po Holtbyho pravé ruce. Souboj zde obstarávají Monahan a Kuzněcov, Talbot samozřejmě na střídačce.

57:58

Nahození Giordana od modré čáry zleva, Holtby má touš ve své moci. Před námi je poslední reklamní přestávka.

57:53

Zakázané uvolnění od Capitals, Calgary se jinak nedaří dostat do závěrečného tlaku.

56:15

Talbot na střídačce, Flames už nyní vyzkouší hru bez brankáře.

55:20

Čtyři minuty a 40 vteřin do konce třetí třetiny, vhazování po levici Talbota.

3:5

Branky a nahrávky: 24. E. Lindholm (J. Gaudreau, Giordano), 37. Czarnik (Lucic, Brodie), 60. Rieder (Mangiapane, D. Ryan) – 21. Carlson (Ovečkin, Oshie), 23. Stephenson, 37. Ovečkin (Bäckström, Gudas), 53. T. Wilson (Eller, Kempný), 59. Carlson

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Hamonic, Brodie, Mi. Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), E. Lindholm – Tkachuk (A), Backlund, Czarnik – Mangiapane, D. Ryan, Rieder – Lucic, Jankowski, Frolík.

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Jensen, Siegenthaler, Gudas – Ovečkin (C), Bäckström (A), Oshie – Hagelin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Eller, Hathaway – Leipsic, Dowd, Stephenson.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Chris Lee – Darren Gibbs, Kiel Murchison

Diváci: 18 002

06:34 CGY 2 Giordano, sekání
10:10 WSH 2 Dowd, držení
20:35 WSH 0:1 Carlson (Ovečkin, Oshie)
22:41 WSH 0:2 Stephenson