2:3

po prodl. (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)

22.10.2019, 17:30 • Steel Aréna, Košice • 15. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.31 5.7 6.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stretnutie medzi Košicami a Novými Zámkami sa skončilo. Po výsledku v pomere 2:3 pp berú dva body do tabuľky novozámockí hokejisti.

Pomer striel v dnešnom zápase: 43:22

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (20:08:29)

63:02

HC Nové Zámky dali gól!
Je rozhodnuté. Do samosatného úniku sa dostal TOMÁŠ POSPÍŠIL, ktorý rozhodol o tom, že druhý bod dnes berú Novozámčania.

63:01

Novozámčania chceli ostať na čiare, napokon sa však predsa len museli stiahnuť. Z ľavej strany vypálil Klhůfek, nepresne.

62:40

Hra spomalila, puk kontrolujú hostia.

61:57

Drtina zacúval za Kristína, odkiaľ chcel založiť útočnú akciu Nových Zámkov. Objavil sa tam však dobiedzajúci Chovan a je z toho puk pre Košice.

61:19

Strela Tomáša Slováka, Matej Kristín hru prerušuje.

61:01

V úvodnej minúte predĺženia sa aktivita prestriedala na oboch stranách, no ani jeden z celkov sa nedostal k zakončeniu, ktoré by malo gólové parametre.

60:16

Predĺženie sa začalo. Kto skóruje prvý, berie druhý bod. Ak neskóruje nik, o víťazovi budú musieť rozhodnúť samostatné nájazdy.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Tri tretiny o víťazovi nerozhodli, o malý moment budeme pokračovať predĺžením.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:04

Je tu posledná minúta riadnej hracej doby.

58:49

Posledné dve minúty. V pásme súpera kombinovali tentokrát Nové Zámky, ale od mantinelov sa neodlepili. No a z podobných pozícií padajú góly skutočne len sporadicky.

57:40

Čas do konca tretej tretiny sa poriadne kráti. Oba celky ho už budú chcieť prečkať bez inkasovaného gólu, ktorý by ich s najväčšou pravdepodobnosťou obral o body.

56:57

Píska sa zakázané uvoľnenie Nových Zámkov.

56:34

Rogoň sa otáčal zo strany na stranu, k puku sa ale nedostal. Príliš ho to však mrzieť nemusí, keďže jeho spoluhráčom sa to už podarilo.

55:23

Od mantinela nahadzoval Chovan, brankár hru prerušil. Počas krátkej prestávky sa potrebujú novozámockí hokejisti upokojiť.

54:57

Sujova formácia to rozbalila naplno. Matej Kristín pochytal aj nemožné, na jeho bránku to teraz lietalo skutočne zo všetkých strán.

2:3

Branky a nahrávky: 19. Repe (Haščák, Majdan), 53. Skokan (Repe, Rapáč) – 3. Hruška (Jurík, Pospíšil), 39. Fábry (Pospíšil), 64. Pospíšil

HC Košice: Košarišťan (Škorvánek) — Slovák, Repe, Čížek (A), Koch (A), Bučko, Růžička, Cibák — Majdan, Chovan, Haščák — Belluš, Skokan (C), Klhůfek — Rapáč, Bortňák, Milý — Suja, Vrábeľ, Jokeľ

HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (Pavlas) — Šmach, P. Mikuš (A), Hatala, Ordzovenský, Hain, Drtina, Dlugoš — Pospíšil, Urban, J. Jurík (C) — Štumpf, Hruška, Bajtek — Jakúbek, Fábry (A), Rogoň — Múčka, Ondrušek, Bečka

Rozhodčí: Valach, Orolin — Beniač, Smrek

00:33 NZM 2 Pospíšil, hákování
02:55 NZM 0:1 Hruška (Jurík, Pospíšil)
06:49 KOS 2 Majdan, krosček
09:02 NZM 2 Štumpf, hrubost