NHL

Philadelphia Flyers – Vegas Golden Knights

6:2

konec (1:0, 4:0, 1:2)

22.10.2019, 01:08 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.57 3.85 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (03:35:36)
3. Matt Niskanen (PHI) 1+0
Po čtyřech porážkách v řadě se Philadelphii povedlo svou černou sérii utnout, a to zejména díky fantastické druhé třetině, ve které nasázela za záda brankáře Danska čtyři puky. Flyers porazili Golden Knights 6:2 a slaví třetí vítězství v sezoně. Asistencí se na výhře podílel také český útočník Jakub Voráček, který jinak bodově prozatím hodně strádá.

59:38

Vegas se dostali do postavení mimo hru. Ještě tedy jedno vhazování.

59:12

Flyers dvakrát za sebou dostávají puk do neutrální zóny.

58:40

Marchessault střílel z pravého kruhu, Elliott vyrazil před sebe, kde se hosté marně snažili o dorážku.

58:08

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Chris Stewart.

57:00

Zápas se pomalu blíží ke svému konci. Philadelphia brání své pásmo a nepouští soupeře k ničemu. Vegas za tohoto stavu už také nehrají úplně naplno.

55:38

55:38 Michael RAFFL - 6:2

55:38

Philadelphia právě vstřelila branku!
Odpověď na gólový brejk Vegas z 54. minuty je úspěšný brejk MICHAELA RAFFLA, který na útočné modré výborně vypíchl puk bránícímu hráči, dostal se za obranu Vegas a v souboji s brankářem Danskem předvedl výtečnou kličku do bekhendu, čímž brankáře dokonale zaskočil. Zakončoval tak do prázdné branky. Asistence: Chris Stewart.

54:40

A nakonec o pásmo přichází.

54:15

Domácí kombinují v útočné třetině. Nedaří se jim ovšem vykombinovat střeleckou pozici.

53:30

53:30 Reilly SMITH - 5:2

53:30

Golden Knights právě vstřelili branku!
REILLY SMITH dostal přihrávku za obranu, vyrazil směrem k Elliottovi a poslal mu puk mezi betony. Brankář domácích dlouho čekal, a nakonec ani nestihl jít do rozkleku. Asistence: Nick Holden.

52:33

Obránce Vegas při souboji se soupeřem zanechal puk na hranici pravého kruhu. Dostal se k němu Hayes, jehož prudké zakončení Dansk vytěsnil na zadní mantinel.

51:58

Hrát se tedy bude ve čtyřech na obou stranách.

51:58

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Sean Couturier – 2 min., podrážení).

6:2

Branky a nahrávky: 5. Konecny (Lindblom, Gostisbehere), 27. K. Hayes (Laughton, Voráček), 27. M. Raffl (Provorov, M. Vorobjov), 35. Niskanen (Couturier, Konecny), 36. Lindblom (M. Raffl, Sanheim), 56. M. Raffl (Stewart) – 44. Marchessault (Mark Stone, W. Karlsson), 54. R. Smith (Holden)

Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Provorov, Niskanen, Sanheim, Braun, Hägg, Gostisbehere – J. van Riemsdyk, Giroux, Voráček – Lindblom, Couturier, Konecny – Laughton, K. Hayes, Farabee – M. Raffl, Stewart, M. Vorobjov.

Vegas Golden Knights: Dansk (M.-A. Fleury) – McNabb, Theodore, Merrill, Holden, Bischoff, Engelland – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stastny, Mark Stone – Pirri, Eakin, Glass – Carrier, Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Hanson, Pochmara – Smith, Nagy

02:46 VEG 2 Bischoff, krosček
04:15 PHI 1:0 Konecny (Lindblom, Gostisbehere)
10:00 VEG 2 Reaves, nedovolené bránění
26:12 PHI 2:0 K. Hayes (Laughton, Voráček)
26:56 PHI 3:0 M. Raffl (Provorov, M. Vorobjov)