3:1
konec (2:1, 1:0, 0:0)
17.10.2019, 18:00 • 14. kolo • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)
Tipsport: 2.35 4.2 2.35 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.35 - 4.2 - 2.35
HC RT TORAX Poruba 2011 – VHK ROBE Vsetín
3:1
konec (2:1, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 13. Husák (Sikora, Obdržálek), 16. M. Hlinka (Špaček, J. Káňa), 36. Hudeček (Gřeš) – 4. Dostálek
Karty:
Neproměněná penalta:
HC RT TORAX Poruba 2011:
Foltán (Kůdela) – Husák, Slavík, Urbanec, Dluhoš, Pastor, Dundáček, Rudl – Sikora, Zdeněk, Obdržálek – Nejezchleb, T. Jáchym, Kanko – Toman, Hudeček, Gřeš – J. Káňa, M. Hlinka, Špaček.
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín:
Bláha (Gába) – Slováček, Hryciow, Dudáš, Holomek, J. Drtina, Jeřábek, Ondračka – Jonák, Pechanec, Dostálek – D. Tůma, Rehuš, Procházka – Hořanský, Kucharczyk, L. Volf – Karafiát, Šilhavý, Vítek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Cabák, Kopeček – Zedník, Kučera
Diváci:
1. třetina | ||||
03:35 | VSE | 0:1 | Dostálek | |
08:35 | POR | 5+10 | Rudl, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
09:45 | POR | 2 | J. Káňa, podrážení | |
11:01 | VSE | 2 | Kucharczyk, podrážení | |
12:15 | VSE | 2 | Jeřábek, hákování | |
12:37 | POR | 1:1 | Husák (Sikora, Obdržálek) | |
15:03 | POR | 2:1 | M. Hlinka (Špaček, J. Káňa) | |
15:42 | POR | 2 | Husák, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
30:28 | POR | 2 | Dluhoš, krosček | |
31:27 | VSE | 2+10 | Dudáš, krosček+krosček | |
35:48 | POR | 3:1 | Hudeček (Gřeš) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:01 | VSE | 2 | Holomek, nedovolené bránění | |
49:00 | POR | 2 | Dundáček, podrážení | |
49:57 | VSE | 2 | Dostálek, hákování | |
50:28 | VSE | 2 | D. Tůma, vysoká hůl | |
51:43 | POR | 2 | Zdeněk, nedovolené bránění | |
53:32 | POR | 2 | M. Hlinka, podrážení | |
Konec |
Havlíčkův Brod – Liberec 16:00 1:8
Č. Budějovice – Technika Brno 16:15 2:1
Mladá Boleslav – Slavia 16:30 5:3
Vítkovice – Kometa Brno 17:00 6:4
Plzeň – Chomutov • po s.n. (1:2) 17:00 5:6
Přerov – Poruba 17:30 5:2
Třinec – Vsetín 17:30 5:0
Jihlava – Mountfield HK 17:30 3:5
Sparta – Hvězda Praha 17:30 3:0
HC Litvínov – K. Vary 17:30 1:5
Havířov – Zlín 17:45 0:2
Olomouc – HK MD Šumperk 18:00 2:5
Pardubice – Tábor 18:00 4:2
59:25
59:06
58:28
58:07
58:00
57:54
57:29
57:25
57:25
57:25
56:53
56:35
56:12
55:32
55:27
54:55