15.10.2019, 18:00 • Oulun Energia Areena, Oulu • Skupina E • Jiří Sameš

Tipsport: 1.9 4.3 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

65:00

65:00 Michal KRIŠTOF - 5:4

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Kärpät Oulu. Autorem vítězné branky je MICHAL KRIŠTOF.

59:33

59:33 Linus LINDSTRÖM - 4:4

59:33

Skellefteå právě vstřelila branku!
4:4! 27 vteřin před koncem třetí třetiny se prosadil dorážkou z těsné blízkosti LINUS LINDSTRÖM. Asistence: Rickard Hugg, Jacob Olofsson.

57:40

Pudas pohodlně s pukem za vlastní bránou, Lindvall sprintuje na střídačku. Skellefteå zkusí hru bez brankáře!

55:36

Trestné střílení si vzal na starost Joakim Lindström, z mezikruží střelou minul bránu.

55:36

Pettersson se při vlastním oslabení dostal za obranu soupeře, do úniku, byl přitom faulován Krejčíkem. Nařízeno trestné střílení!

52:36

Vyloučení v týmu Skellefteå AIK (Albin Sundsvik – 2+2 min., vražení na hrazení).

50:05

50:05 Topi NIEMELÄ - 4:3

50:05

Kärpät Oulu právě vstřelil branku!
Začátek jednapadesáté minuty, 4:3 pro Kärpät! TOPI NIEMELÄ od modré čáry zleva našel skulinku mezi Lindvallovými betony. Asistence: Jakub Krejčík, Jari Sailio.

43:21

Vyloučení v týmu Skellefteå AIK (Jonathan Pudas – 2 min., sekání).

43:17

Puljujärvi se zleva natlačil před Lindvalla, jeho následné zakončení skončilo na tyči.

35:18

35:18 Jonathan PUDAS - 3:3

35:18

Čas 35:18 a využitá přesilovka švédského týmu! Od modré čáry Annunena překvapil JONATHAN PUDAS. Jeho druhý gól v dnešním zápase, 3:3! Asistence: Oscar Möller, Joakim Lindström.

34:06

Vyloučení v týmu Kärpät Oulu (Joona Huttula – 2 min., podrážení).

28:57

28:57 Jesse PULJUJÄRVI - 3:2

28:57

Finský tým rychle zpět ve vedení! Ze středu útočného pásma se, po přihrávce od Lammikka, trefil bez přípravy JESSE PULJUJÄRVI. 3:2! Asistence: Juho Lammikko, Mika Pyörälä.

27:40

27:40 Jonathan PUDAS - 2:2

27:40

Osmadvacátá minuta utkání, 2:2! Od modré, krátce po vhazování v útočném pásmu, vystřelil prudce a přesně JONATHAN PUDAS. Asistence: Arvid Lundberg, Tom Pyatt.

22:01

Velká příležitost pro Skellefteå srovnat na 2:2! Berglund zprava i Linus Lindström dorážkou zleva ovšem ztroskotali na výborném Annunenovi.

17:58

17:58 Linus LINDSTRÖM - 2:1

17:58

Závěr osmnácté minuty, 1:2 z pohledu Švédů! Autorem gólu je LINUS LINDSTRÖM, jenž před bránou úspěšně tečoval střelecký pokus Anderssona z levé strany. Asistence: Jacob Andersson, Rickard Hugg.

16:20

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Kärpät Oulu (Jakub Krejčík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Skellefteå AIK (William Persson – 2 min., hrubost).

13:19

Vyloučení v týmu Kärpät Oulu (Juho Lammikko – 2 min., hákování).

13:08

Gól platí i po zkoumání videa, Kärpät tedy vede po dvou využitých přesilovkách 2:0.

13:08

Rozhodčí jdou ještě zkoumat videozáznam, důvodem je nedovolené bránění brankáře.

13:08

13:08 Jakub KREJČÍK - 2:0

13:08

Také druhá přesilovka vyšla domácím na jedničku! Od modré čáry zprava vystřelil JAKUB KREJČÍK a puk skončil v síti. Lindvall nebyl v ideální pozici, jelikož jej předtím nedobrovolně srazil Aku Räty. 2:0! Asistence: Jussi Jokinen, Lasse Kukkonen.

11:40

Vyloučení v týmu Skellefteå AIK (Jesper Frödén – 2 min., hákování).

10:39

10:39 Michal KRIŠTOF - 1:0

10:39

Finové využívají přesilovku, v čase 10:39 tak otevírají skóre dnešního utkání! MICHAL KRIŠTOF z levého kruhu pro vhazování vymetl pravý horní růžek. 1:0! Asistence: Jesse Puljujärvi, Shaun Heshka.

09:46

Vyloučení v týmu Skellefteå AIK (Jacob Andersson – 2 min., hákování).

00:23

Puljujärvi se krátce po úvodním vhazování dostal za obranu soupeře, do úniku, bekhendem jej však zakončit vůbec nedokázal.

5:4

Branky a nahrávky: 11. Krištof (Puljujärvi, Heshka), 14. Krejčík (Jokinen, Kukkonen), 29. Puljujärvi (Lammikko, Pyörälä), 51. T.Niemelä (Krejčík, Sailio), rozh. náj. Krištof – 18. L.Lindström (Andersson, Hugg), 28. Pudas (Lundberg, Pyatt), 36. Pudas (Möller, J.Lindström), 60. L.Lindström (Hugg, Olofsson)

3:2   Krištof (OUL)

Kärpät Oulu: Annunen (Rybár) – Krejčík, Heshka (A), Byström, M. Niemelä, Kukkonen (C), T. Niemelä, Huttula – Pyörälä, Lammikko, Puljujärvi – Sailio, Krištof (TS), Jokinen (A) – Anttila, Aa. Räty, Ak. Räty – Humaloja, Koskenkorva, Karvinen – Lindsten

Skellefteå AIK: Lindvall (Östlund) – Lundberg, Pudas (A), Burström, Granberg, Broberg, Berglund, Wilsby, Andersson – Möller (C+TS), Wingerli, Pettersson – Frödén, Pyatt, J. Lindström (A) – Hugg, L. Lindström, Olofsson – Persson, Sundsvik, Gulbrandsen

Rozhodčí: Lasse Kopitz (GER), Lassi Heikkinen (FIN) – Santeri Orava (FIN), Jussi Thomann (FIN)

Diváci: 4 486

09:46 SKE 2 Andersson, hákování
10:39 OUL 1:0 Krištof (Puljujärvi, Heshka)
11:40 SKE 2 Frödén, hákování
13:08 OUL 2:0 Krejčík (Jokinen, Kukkonen)
13:19 OUL 2 Lammikko, hákování
16:20 OUL 2 Krejčík, hrubost