6:1

konec (4:1)

12.10.2019, 19:15 • Sportovní hala Brno-Bohunice • 3. kolo • Filip Krůza

Ode mne je to již vše. Přeji pěkný zbytek večera a u dalšího sportovního přenosu opět na počtenou. (20:58:47)
Utkání končí! Domácí celek po celý zápas kontroloval hru a po zásluze si připisuje vítězství 6:1. V druhé půli přidal svůj další gól Dominik Havlín, střeleckou listinu pak uzavřel vlastním gólem Jiří Ferby.

39:40

Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
Ještě jeden gól domácího týmu! JIŘÍ FERBY se hlavou snažil odvrátit dalekonosný výhoz Pšurného, ovšem usměrnil jej jen do vlastní brány.

38:24

Ladislav Hansl kopal další desetimetrový kop domácích, ani on ale brankáře Parobka nepřekonal.

37:50

A na druhé straně se nadvakrát trefuje do prázdné brány DOMINIK HAVLÍN a střílí svou čtvrtou branku v zápase. Asistence: Jaroslav Pšurný.

37:49

Krejčíříkova střela z pravé strany byla nepřesná...

36:32

Tentokrát před Benešem dobře zahrál Starý a rozehrávat tak budou domácí.

35:59

Rehák byl donucenou před dotírajícím Havlínem vypálit a hosté po jeho nepřesné střele ztratili míč.

35:19

Přihrávání hostující pětici ale zatím absolutně k ničemu nevede...

34:00

Hosté to po oddechovém čase zkoušejí bez gólmana.

33:48

Oddechový čas pro hosty.

32:26

Šestý faul hostů ve druhé půli znamenal desetimetrový kop pro Vlky. Parobek ale tvrdou ránu Dominika Havlína zneškodnil!

30:39

Pšurný si poradil s tvrdou ránou od postranní čáry i následnou dorážkou hlavou!

28:05

Rehák hledal chytrou přihrávkou na druhou tyč Ferbyho, ten byl však na místě doručení o chvíli později a míč tak netrefil.

26:50

Na druhé straně byl po chybě domácích ve velké šanci Krejčířík. Potáhl si míč kolem gólmana. ale jeho následné zakončení minulo odkrytou bránu!

25:44

Kratochvíl selhal při dorážce! Nedokázal totiž uklidit míč v jasné gólové pozici po ráně Havlína. Balon skončil nad horní tyčí!

25:20

Domácí gólman byl znovu pozorný, tentokrát zastavil dlouhý pas mířící na naběhnutého Němečka.

24:27

Rehák se vydal na sólovýlet po levém křídle, Pšurný jeho záměr vystihl, vyběhl a míč před ním odkopl do zámezí.

6:1

konec (4:1)

Branky: 8. Havlín (Kratochvíl), 12. Havlín (Chráscina), 14. Havlín, 20. Chráscina (Havlín), 38. Havlín (Pšurný), 40. Ferby (vla.) – 19. Rehák

Žabinští Vlci Brno: Pšurný – Chráscina, Hansl, Havlín, Kratochvíl, Mezník, Pokorný, Starý, Chroust

Tango Hodonín B: Parobek, Krejčiřík, Beneš, Ferby, Křivák, Vanda, Brákora, Rehák, Konečný F., Konečný M., Němeček.