Reprezentace do 18 let

Česko – Rusko

1:4

konec (1:2, 0:0, 0:2)

11.10.2019, 17:30 • Zimní stadion Příbram, Příbram (CZE) • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

59:52

Dominik Luža dostal osm sekund před koncem zápasu dvě minuty za podrážení a Rusko si vzalo oddechový čas.

57:15

Jan Bednář předvedl v rychlém sledu dva skvělé zákroky a roztleskal diváky, kteří přišli do Příbrami na hokej!

53:53

Dnešní utkání sleduje 387 diváků.

45:50

Dmitrij Zlodějev se dostal ke střele v blízkosti pravé tyče, ani nadvakrát ale výtečného Jana Bednáře nepřekonal!

43:43

43:43 Ignat KOCHANIN - 1:4

43:43

Rusko právě vstřelilo branku!
IGNAT KOCHANIN se dostal k puku v blízkosti levé tyče a vymetl přesně přední horní roh brány! Český tým si ihned vyžádal oddechový čas. Asistence: Marat Chusnutdinov a Bogdan Trinějev.

43:22

Rusové na pravém křídle vyrazili do přečíslení tři na jednoho, Jan Bednář ale předvedl skvělý zákrok! Nádherná akce ruského týmu tentokrát gólem neskončila.

42:25

42:25 Nikita ŠUJDIN - 1:3

42:25

NIKITA ŠUJDIN si najel před bránu na nádhernou žabičku Alexandra Kisakova z levého křídla a z blízkosti zamířil nad vyrážečkou Jana Bednáře k levé tyči! Asistence: Alexandr Kisakov a Dmitrij Zugan.

34:45

Nikita Burujanov naskočil na led a z levého křídla se řítil sám na bránu, bekhendový blafák ale nedotáhl a na vzdálenější pravé tyči zakončoval těsně mimo! Češi tentokrát měli štěstí.

32:46

Tomáš Chlubna vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela orazítkovala přední levou tyč brány!

32:39

Nikita Burujanov dostal dvě minuty za držení a český tým si zahraje přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 21 sekund!

31:23

31:23 Dmitrij Menšatov senzačně vychytal dvojici našich!

31:23

Tomáš Chlubna vypálil na vrcholu levého kruhu s příklepem a mířil ke vzdálenější pravé tyči, Dmitrij Menšatov ale předvedl v rychlém sledu dva spektakulární zákroky, když nejprve vyrazil puk lapačkou a poté zneškodnil i dorážku Stanislava Vrhela, proti které úžasně zasáhl levým betonem!

31:00

Ivan Didkovskij dostal dvě minuty za nedovolené bránění a český tým nyní může vyrovnat v přesilové hře.

28:38

Marek Bláha využil krásné zpětné přihrávky a na vrcholu pravého kruhu bez přípravy vypálil, puk mířil ke vzdálenější levé tyči, Dmitrij Menšatov ho ale pravým betonem vykopl!

27:46

Čechům narostla křídla a v blízkosti levé tyče mohli vyrovnat! Puk mířil přesně ke vzdálenější pravé tyči ruské brány, Dmitrij Menšatov ho ale výtečně vykopl levým betonem!

24:57

Před českou bránou došlo k několika odrazům puku, který se ze vzduchu snášel do prázdné sítě, Jana Bednáře ale zachránil Filip Kovář, když horký kotouč rukavicí odpálil do bezpečí!

24:11

Jan Hampl si řekl na bodu pravého kruhu o přihrávku a bez přípravy napřáhl ke střele, která skončila v náručí Dmitrije Menšatova! Češi nyní mohli skórovat v oslabení!

23:27

Dominik Luža dostal dvě minuty za hákování a Rusové si zahrají v úvodu prostřední části přesilovou hru.

20:52

Ignat Kochanin mohl vstřelit svůj druhý gól v zápase, když se řítil do samostatného úniku, Jan Bednář ho ale fantasticky vychytal levým ramenem nebo lapačkou!

19:06

19:06 Michal ROUHA - 1:2

19:06

Česko právě vstřelilo branku!
MICHAL ROUHA vystřelil na vrcholu levého kruhu zápěstím a byl trochu překvapený, že se jeho střela po ledě od přední levé tyče odrazila do sítě! Naši se poprvé dokázali prosadit a jsou zpět v zápase! Asistence: Joshua James Mácha a Vojtěch Jiruš.

18:47

Ilija Ryčkov byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a český tým si zahraje v závěru první třetiny přesilovou hru.

18:15

Rusové dostali český tým pod tlak a z levého křídla přišla rychlá střela, která mířila přesně do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Jan Bednář ale předvedl skvělý semafor! Potlesk na otevřené scéně.

15:18

Josef Koláček vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho střela s příklepem mířila přesně ke vzdálenější levé tyči ruské brány, Dmitrij Menšatov ji ale skvěle vykopl pravým betonem! Po dorážce se ohlížel Stanislav Vrhel, jenže ve své snaze neuspěl.

15:10

Kapitán ruského týmu Marat Chusnutdinov dostal dvě minuty za hákování a česká reprezentace si zahraje přesilovku.

13:56

Josef Slavíček mohl skórovat v blízkosti levé tyče, jenže Dmitrij Menšatov jeho bekhendový pokus dokázal vyrazit!

11:20

11:20 Ignat KOCHANIN - 0:2

11:20

IGNAT KOCHANIN vybojoval puk a na vrcholu levého kruhu napřáhl k nádherné střele zápěstím, která se od horní tyče odrazila do sítě! Jeho druhý bod v zápase. Ruský tým vede 2:0. Bez asistence.

08:20

Ilija Ryčkov se dostal do zakončení v blízkosti levé tyče, naštěstí pro český tým ale trefil pouze hruď Jana Bednáře, který puk vyrazil, a Češi vyhodili!

07:46

Lukáš Stehlík usedl na trestnou lavici na dvě minuty za držení a ruský tým si zahraje druhou přesilovou hru v zápase. Všichni víme, jak dopadla úvodní převaha Rusů.

05:11

Lukáš Stehlík se řítil sám na bránu a zvolil zakončení mezi betony Dmitrije Menšatova, ruský brankář je ale včas sevřel a připsal si skvělý zákrok!

01:47

01:47 Arťom MURYLJOV - 0:1

01:47

ARŤOM MURYLJOV si najel v levém kruhu na krásnou přihrávku Ignata Kochanina zpoza brány a střelou bez přípravy vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Rusové vykročili do zápasu skvěle a po využití přesilové hry vedou 1:0! Asistence: Ignat Kochanin.

01:06

Marek Bláha dostal dvě minuty za podrážení a Rusové si hned v úvodu zápasu zahrají přesilovou hru.

00:13

Aleksandr Pašin na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a jeho pokus těsně minul vzdálenější pravou tyč české brány! V hledišti to jen zahučelo.

1:4

Branky a nahrávky: 20. Rouha (Mácha, Jiruš) – 2. Muryljov (Kochanin), 12. Kochanin, 43. Šujdin (Kisakov, Zugan), 44. Kochanin (Chusnutdinov, Trinějev)

Česko: Bednář (Cichoň) – Bláha (A), Kremláček, Kovář, Hampl, Krutil, Talafa, Hrádek, Naar – Chlubna (C), Vrhel, Malát (A) – Rouha, Mácha, Jiruš – Stehlík, Luža, Slavíček – Slanina, Koláček, Ministr. Hlavní trenér: Karel Beran.

Rusko: Menšatov (Motorygin) – Kostěnko, Muchamadullin, Muryljov, Kirsanov, Romko, Vaščilin, Jegorov – Pašin, Zlodějev (A), I. Didkovskij (A) – Trinějev, Chusnutdinov (C), Kochanin – Ryčkov, Ťutněv, Burujanov – Šujdin, Šumilin, Kisakov – Zugan. Hlavní trenér: Sergej Golubovič.

Rozhodčí: Roman Svoboda, Jakub Šindel. Čároví: David Jelínek, Ondřej Malý