1:5

konec (0:0, 1:3, 0:2)

11.10.2019, 17:30 • Ostravar aréna • 9. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.86 4.3 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Deváté kolo je v Ostravě už definitivně minulostí. Sparta vstoupila do utkání lépe, častěji měla puk pod kontrolou, ale v první třetině toho nevyužila a oba týmy odcházely do šaten za nulového stavu. Ve druhé části se vítkovičtí osmělili a začali srovnávat hru, jako první také překonali Sedláčka v brance Sparty díky Bukartsovi. Sparta ale záhy srovnala, i když domácí reklamovali faul na svého hráče. Do konce druhé části přidali hosté ještě dvě branky a do kabin odcházeli rozhodně spokojeněji. Ve třetí třetině se domácím příliš nedařilo, jejich přihrávky nebyli přesné a i souhra poněkud drhla. Hosté přidali další dvě branky a část diváků začala svá místa opouštět. Vítkovičtí však nesložili zbraně a zkoušeli překonat Sedláčka do poslední možné chvíle, dnes jim ale nebylo přáno. Sparta si tedy zaslouženě odváží z Ostravy všechny tři body.

Mějte příjemný zbytek večer, užijte si nadcházející víkend a já se budu těšit znovu brzy na počtenou. (20:17:11)

59:41

Sparta je usazena v útoku, domácí se už jen brání.

59:19

Hostující gólman je ve střehu, nedal se zastrašit ani pokusem Stránského.

59:02

Směr útoku se rovnoměrně měnil, Kalina se vrací do hry.

58:47

Vítkovičtí v pásmu, Kvasničkova pruská střela končí v Sedláčkově lapačce.

57:38

Domácí se musejí bránit u své branky, Dolejš má plnou lapačku práce.

57:02

Za sekání odjíždí za katr hostující Kalina.

56:44

Mallet měl blízko ke snížení, ale Sedláček je v pohotovosti.

56:11

Vítkovičtí se rozjíždějí do pásma, ale nepříliš důrazně.

55:57

Domácí diváci houfně opouštějí svá místa.

55:21

55:21 Andrej KUDRNA - 1:5

55:21

Sparta právě vstřelila branku!
Sparta se dostala do přečíslení, Pech nahrál křižně na Ďalogu, po jeho střele se puk odrazil k najíždějícímu ANDREJI KUDRNOVI, který poslal puk nad Dolejšovo rameno – 1:5. Asistence: Marek Ďaloga, Lukáš Pech.

55:01

54:30

Domácí v pásmu, Sedláčkova klec ale příliš v ohrožení není.

54:03

Vítkovickým se přesilovka příliš nedaří, tráví ji ve svém obranném pásmu.

1:5

Branky a nahrávky: 27. Roberts Bukarts (O. Roman, Výtisk) – 28. Polášek (Košťálek, Dočekal), 31. Smejkal (Tomášek, Polášek), 40. V. Růžička (Říčka), 48. Kudrna, 56. Kudrna (Ďaloga, Pech)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Mi. Svoboda) – Gregorc, Trška, Šidlík, D. Krenželok, Výtisk (C), Kvasnička, Bodák – Roberts Bukarts, O. Roman (A), Schleiss – Lakatoš, Š. Stránský (A), Vopelka – Dej, E. Němec, Mallet – Kurovský, Werbik, Guman.

HC Sparta Praha: J. Sedláček (Machovský) – Košťálek, Polášek (A), Kalina, Blain, Ďaloga, T. Pavelka, Tomáš Dvořák – Forman (A), Pech (C), Řepík – Kudrna, V. Růžička, Říčka – Rousek, Sukeľ, Buchtele – Dočekal, Tomášek, Smejkal.

Rozhodčí: Šír, Kubičík – Gebauer, Lederer

Diváci: 6 255

12:34 VIT 2 Š. Stránský, podrážení
16:03 SPA 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Forman
18:31 SPA 2 Sukeľ, vysoká hůl
26:37 VIT 1:0 Roberts Bukarts (O. Roman, Výtisk)
27:06 SPA 1:1 Polášek (Košťálek, Dočekal)
30:44 SPA 1:2 Smejkal (Tomášek, Polášek)