7:1
konec (1:0, 2:0, 3:1)
10.10.2019, 17:52 • Malá sportovní hala, Praha 7 (Bubeneč) • Skupina Západ • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)
HC Sparta Praha – HC Meteor Třemošná
7:1
konec (1:0, 2:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 6. Zembol (Ducháč), 23. Broš (Adamec), 37. Zembol (Tůma, Theimer), 52. Mácha (Pražák), 53. Straka (Vitouch), 59. Broš (Horáček, David), 60. Pražák – 44. Fiala (Beníšek, Dolhý)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Sparta Praha:
Dlouhý (Krbeček) – Tomov (A), Ludvík, Duchač, Tůma, Adamec (C), Horáček – Broš (A), Mácha, Höll, Straka, David, Červenka, Zembol, Pražák, Theimer, Vitouch, Senčák.
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná:
Ženíšek (Vondraš) – Čarda, Dolhý, Šipla, Plecitý (A), Bláha, Balák, Albrecht – Beníšek, Šmíd, Sieger, Dvořák, Fiala, Krasanovský, Pešek, Kaiser, Beránek (C).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Valda – Lauko, Kotek.
Diváci:
1. třetina | ||||
02:25 | MTT | 2 | Beníšek, nedovolené bránění | |
05:31 | SPA | 1:0 | Zembol (Ducháč) | |
12:23 | MTT | 2 | Kaiser, hákování | |
16:09 | SPA | 2 | Broš, krosček | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:53 | SPA | 2:0 | Broš (Adamec) | |
25:06 | MTT | 2 | Šipla, hákování | |
32:12 | SPA | 2 | Senčák, nedovolené bránění | |
34:06 | SPA | 2 | Mácha, napadení | |
36:31 | SPA | 3:0 | Zembol (Tůma, Theimer) | |
38:58 | SPA | 2 | Höll, faul kolenem | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:33 | MTT | 2 | Sieger, krosček | |
41:49 | SPA | 2 | Ducháč, hákování | |
41:52 | SPA | 2 | Mácha, podrážení | |
43:56 | MTT | 3:1 | Fiala (Beníšek, Dolhý) | |
46:38 | MTT | 2+10 | Šipla, vražení na hrazení, odpyká Šmíd | |
51:04 | SPA | 4:1 | Mácha (Pražák) | |
52:50 | SPA | 5:1 | Straka (Vitouch) | |
54:27 | SPA | 2 | Mácha, napadení | |
58:31 | SPA | 6:1 | Broš (Horáček, David) | |
59:59 | SPA | 7:1 | Pražák | |
Konec |
Kladno – K. Vary 16:10 4:5
Č. Budějovice – Jihlava • po s.n. (0:1) 16:15 3:4
Kobra – HC Litvínov • po s.n. (3:1) 16:15 5:4
Vítkovice – Poruba 17:00 7:5
Vsetín – Zlín 17:00 0:6
Plzeň – Hvězda Praha 17:00 7:0
HK MD Šumperk – Havířov 17:15 1:8
Přerov – Olomouc • po s.n. (0:1) 17:30 2:3
Mountfield HK – Havlíčkův Brod 17:30 9:1
Chomutov – PZ Kladno 17:30 8:2
Kometa Brno – Třinec 17:45 6:3
Sparta – Třemošná 17:52 7:1
Pardubice – Technika Brno 18:00 15:0
Slavia – Liberec 18:00 2:4
Tábor – Mladá Boleslav 18:00 1:3
54:27
46:38
41:52
41:49
41:33
38:58
34:06
32:12
25:06
16:09
12:23
02:25