Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC Košice

3:2

po prodl. (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)

06.10.2019, 16:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 10. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.57 4.3 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokej píše rôzne scenáre. Košičania v dnešnom zápase viedli dvojgólovým rozdielom, no napokon to nestačilo. Poprad predviedol otočku, dvoma gólmi sa prezentoval Svitana a napokon práve on zariadil ďalší bod pre Poprad. (18:34:43)

61:16

Poprad dal gól!
Predĺženie je na konci, Poprad skóruje a rozhoduje o osude duelu. PATRIK SVITANA vyrazil dopredu po pravom krídle a strelou z kruhu prekonal Škorvánka.
Asistencia: Joona Erving.

60:58

Svitana spoločne s Brejčákom vyrazili do prečíslenia. Pred bránkovisko dostal prihrávku Brejčák, ale Škorvánka prekvapiť nedokázal.

60:45

Chovan prenechal puk Haščákovi, ktorý si preň prišiel, no nedokázal zakončiť.

60:18

Brejčák prišiel o puk v útočnom pásme, dopredu vyrazil Chovan, no jeho prihrávka v pásme bola zblokovaná.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V úvodných minútach tretej tretiny sa podarilo kamzíkom vyrovnať, presadil sa Kozák. Následne sme už gól nevideli, a tak si zatiaľ oba tímy rozdelia po bode a nasledovať bude predĺženie 3 proti 3 v trvaní piatich minút.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:44

Slovák sa predviedol svojou delovkou od modrej čiary. Brankár Vošvrda však predviedol vynikajúci zákrok lapačkou, vytiahol semafor.

59:24

Skokan sa s pukom nikam neponáhľal, prebral si ho v strednom pásme a radšej išiel s ním do obrannej tretiny.

58:56

Vylúčená je dvojica hráčov. Na popradskej strane je to Petr Ulrych a na košickej Dalibor Bortňák. Obaja dostávajú po dve minúty za hrubosť.

58:56

Po zakončení Jokeľa sa pred bránkou Popradu zrodila väčšia strkanica, Ulrych poriadne na mantinel narazil Repeho, zrejme sa bude aj vylučovať.

58:45

Dopredu po pravom krídle trielil Suja, ktorý bol však vytlačený na zadný mantinel.

57:57

Popradčania túto presilovku vôbec nedokázali využiť, prakticky ani poriadne neboli usadení v útočnom pásme.

57:09

Dávid Skokan chcel prekabátiť brankára Vošvrdu a strieľal spoza brány. Puk zaujímavo preskočil na brvno, Skokan už dvíhal ruky, no gól to nebol.

56:46

Suja pri mantineli pridržal Takáča, čo sa domácim nepáčilo, ale rozhodne sa o nedovolený zákrok nejednalo.

56:17

Erving najprv výborne dokázal zastaviť puk ešte na modrej čiare, potom mu však preskočil cez hokejku a Repe bezpečne vyhodil.

55:42

Presilovku získava tím Popradu. Dve minúty za hákovanie dostáva Branislav Rapáč.

3:2

Branky a nahrávky: 34. P. Svitana (Mlynarovič, Ulrych), 42. Kozák (Štrauch), 62. P. Svitana (Erving) – 24. Klhůfek (Bučko, Chovan), 26. Klhůfek (Bezúch)

HK Poprad: Vošvrda (Halo) – D. Brejčák (A), Ulrych, Kozák, Magovac, Erving, Kramár, Česánek, Fabian (C) – Štrauch, Mlynarovič, P. Svitana (A) – Karterud, Paukovček, Matis – Takáč, Zagrapan, Leclerc – Matúš Paločko, Matej Paločko

HC Košice: Škorvánek (Košarišťan) – Koch (A), Slovák, Repe, Ružička, Cibák, Bučko – Haščák, Chovan, Majdan – Bezúch, Skokan (C), Klhůfek – Belluš, Bortňák, Rapáč – Jokeľ, Suja (A), Milý

Rozhodčí: Baluška, Štefik – Durmis, Jobbágy

Diváci: 2 151

00:52 KOS 2 Skokan, držení
02:19 POP 2 Matúš Paločko, vysoká hůl
03:30 KOS 2 Repe, nedovolené bránění