2:4

konec (1:1, 1:2, 0:1)

22.09.2019, 16:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 5. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.38 4.2 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky podľahli na domácom ľade Dukle Trenčín 2:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (18:26:24)

59:44

Strela od modrej čiary bola viackrát tečovaná, mieri však vedľa bránky hostí.

59:30

Domáci v nápore, Valent však zatiaľ vôbec nemusel zasahovať.

59:01

Nové Zámky hrajú power-play!

59:00

Oddychový čas domácich.

59:00

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Rajnoha – 2 min., hákovanie).

58:40

Tomáš Urban sa takmer dostal do šance pred Michalom Valentom, domáci však budú hrať presilovú hru.

58:30

Strela Kajínka od modrej čiary končí v lapačke Mateja Kristína.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny, Trenčín pokračuje v nápore aj po skončení presilovej hry.

57:57

Domáci v plnom počte.

57:30

Tomáš Pospíšil posiela puk cez všetky čiary.

57:01

Radim Hruška však buly v útočnom pásme nevyhral a dopredu idú hokejisti Dukly.

56:43

Zakázané uvoľnenie v podaní hostí, hra sa sťahuje pred bránku Michala Valenta.

56:09

Lapšanském ušiel puk, ale Trenčania napriek tomu ostávajú v útočnom pásme.

55:57

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hatala – 2 min., podrazenie).

55:55

Buly po ľavej ruke Michala Valenta síce vyhrali domáci hokejisti, následne sa však bude vylučovať a Nové Zámky budú hrať v oslabení.

55:43

Trenčanom sa darí držať puk ďaleko od vlastnej bránky a to im v týchto momentoch úplne vyhovuje.

55:01

Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 5 minút, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Duklou Trenčín 2:4.

54:48

Máme tu ďalšiu, tentokrát poslednú reklamnú prestávku.

54:17

Trenčania však držia puk ďaleko od svojej bránky a získavajú cenné sekundy na ceste za víťazstvom.

53:55

Mikyska nabil na modrú čiaru Rajnohovi, ktorý si však na strelu nenašiel ideálny priestor.

53:21

Peter Sojčík zabojoval na obrannej modrej čiare, hrá sa tvrdo, ale zatiaľ čisto.

52:54

Puk je za bránkou Nových Zámkov, oba tímy striedajú počas hry.

52:02

Tomáš Urban zakombinoval s Drtinom, ale hostia výborne vykrývajú stredné pásmo a domácim to robí obrovské problémy.

51:29

Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia hry, domácim sa kráti čas aspoň na kontaktný gól.

50:49

Aktívny smerom dopredu bol domáci útočník Patrik Bečka, pred Valentom však na puk nedosiahol.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Nové Zámky na domácom ľade prehrávajú s Duklou Trenčín 2:4.

49:40

Nuž, pre domácich je toto doslova stav ohrozenia a ak chcú dnes pomýšľať na zisk nejakých bodov, tak musia vrhnúť všetky sily do útoku.

49:05

Trenčín dal gól!
Rajnoha pálil od modrej čiary, k odrazenému puku sa dostal BORIS SÁDECKÝ a na jeho dorážku už bol Matej Kristín prikrátky! Asistencie: Erik Rajnoha, Andrew Radjenovič

48:11

Pribúda nám osobných súbojov i bez puku, nuž, dnes možno na juhu Slovenska uvidíme aj nejakú tú bitku.

47:34

Tomáš Starosta skúsil tvrdý hit na Patrika Rogoňa, ten mu síce vyšiel, ale zdá sa, že čo to zo súboja odnieslo i koleno skúseného obrancu.

46:55

Martin Chromiak skúsil strelecké šťastie, Kristín bol pripravený.

46:25

Patrik Rogoň hýri aktivitou, tentoraz to skúsil z pravej strany, ale v tomto momente recept na Valenta nenašiel.

45:51

Domáci hokejisti sa snažia, ale Trenčín hrá veľmi pozorne a hrozí dobrými útokmi, dnes to budú mať zverenci Milana Jančušku veľmi ťažké.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Trenčín stále vedie v Nových Zámkoch 3:2 a puk má v moci Matej Kristín.

44:23

Hra sa prelieva zo strany na stranu, diváci v Nových Zámkov sa veru zatiaľ na nudu sťažovať nemôžu.

43:45

43:22

Ďalšia pekná akcia Trenčína, Rajdenovič ale znovu nenašiel recept na domáceho brankára.

43:01

Lenže pozor, z dobrej pozície pálil Trenčan Adam Lapšanský, no Matej Kristín stále drží svoj tím nad vodou.

42:21

Trenčania síce hrajú presilovú hru, no nedarí sa im vážnejšie ohroziť domáceho gólmana.

41:57

Trenčania okamžite v nápore počas presilovej hry, všetko v tomto momente vyriešil Matej Kristín.

41:45

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hatala – 2 min., faul kolenom).

41:33

Tvrdý súboj v strede poľa a následne sa ku strele dostal Radjenovič. Kristín bol pozorný, ale domáci budú hrať v oslabení.

40:55

Lenže zahrmieť mohlo pred domácou bránkou, Matej Kristín však výborným zákrokom podržal svoj tím.

40:18

Domáci nastúpili do tretej tretiny s veľkou chuťou a snažia sa čo najskôr o vyrovnanie.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine prehrávajú Nové Zámky na domácom ľade s Duklou Trenčín 2:3. Tretia tretina sa začne približne o 17:52.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:43

Domáci sa ešte snažia v závere druhej tretiny niečo vymyslieť.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:33

Radim Hruška nabíjal na modrú čiaru Václavovi Stupkovi, ktorý tvrdou strelou preveril pozornosť Michala Valenta. Následne ešte menšia šarvátka pred bránkou hostí.

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:18

Skúsený obranca Dukly Trenčín TOMÁŠ STAROSTA sa dostal pred bránku Nových Zámkov a bekhendom dostáva Duklu do vedenia! Asistencia: Josef Mikyska.

37:10

Alderson strelou Kristína neprekvapil.

36:58

Ďalšie vhadzovanie, tentoraz však pred Matejom Kristínom.

36:40

Vhadzovanie po ľavej ruke Michala Valenta.

36:31

Hokejisti Trenčína však pokračujú v tlaku v útočnom pásme, proti je však domáci forvard Václav Stupka.

35:50

Peter Sojčík inkasoval zásah pukom do tváre a veľmi ťažko sa dvíha z ľadovej plochy.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút tretej tretiny.

34:15

Tomáš Starosta za potlesku tribún mieri na striedačku svojho tímu.

34:15

Na ľadovej ploche ostáva ležať otrasený Tomáš Starosta, verme, že bude v poriadku. Nasledovať bude reklamná prestávka.

34:05

Hostia v plnom počte.

33:37

Švec v strednom pásme zabojoval o puk, našiel voľného PETRA SOJČÍKA, ktorý parádnou strelou vyrovnáva na 2:2. Asistencia: Jozef Švec.

33:24

Nové Zámky hrajú síce presilovú hru, ale zatiaľ sa im nedarí dostať do útočného pásma.

32:55

Veľká šanca Trenčína! Sádecký sa dostal do šance, skvelý obranný zákrok ale predviedol Tomáš Pospíšil!

32:30

Hostia okamžite po buly vyhadzujú puk až za bránku Mateja Kristína.

32:05

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Sládok – 2 min., sekanie).

32:05

Tentoraz zmätok pred bránkou Mateja Kristína a bude sa vylučovať.

31:49

Sládok nie úplne čisto trafil jedného z domácich hráčov, vylučovať sa však nebude.

31:01

Hra má spád a zápas výborné tempo, Valent musel zasahovať, ale nešlo o nič vážne.

30:32

Alderson posúval puk Mikyskovi, ale Kristín bol pozorný! Následne v ďalšej šanci Adam Lapšanský, ale skóre ostáva nezmenené!

30:01

V polovici zápasu vedú Nové Zámky nad Duklou Trenčín stále 2:1.

29:29

29:15

Obrovská šanca Trenčína! Sojčík spoza bránky Nových Zámkov nabíjal na hokejku Jozefovi Švecovi, no ten ani na dvakrát nedostal puk za Mateja Kristína!

29:08

Domácim sa v týchto momentoch nedarí dostať sa z vlastného obranného pásma.

28:44

Domáci sa snažia využiť presilovú hru, nedarí sa im však ohroziť Michala Valenta.

28:10

Lenže Jozef Švec znovu zabojoval v obrannom pásme a poslal puk cez všetky čiary.

27:50

Domáci sa po buly usadili v útočnom pásme, Tomáš Bokroš je navyše bez hokejky.

27:29

Nasleduje reklamná prestávka.

27:29

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Stacha – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

27:12

Domáci kombinujú v útočnom pásme a budú hrať presilovú hru.

26:39

Radim Hruška skúsil šikovnú strelu spoza obrancu po ľade, no Michal Valent v bránke Dukly sa nenechal prekabátiť.

25:54

Domáci sú pri chuti a tlačia sa do útočného pásma.

25:02

Napokon je Sádecký v poriadku a bude pokračovať v zápase.

25:02

Na ľadovej ploche v rohu klziska leží Boris Sádecký a bude potrebovať ošetrenie lekára.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Nové Zámky vedú nad Duklou Trenčín 2:1.

24:31

HC Nové Zámky dali gól!
Aktívny PATRIK ROGOŇ sa dostal do šance, jeho prvú strelu ešte Valent vyrazil, no na dorážku bekhendom už nestačil! Nové Zámky idú opäť do vedenia! Asistencia: Branislav Fábry.

24:01

Lenže domáci sú pri chuti a viac a viac sa tlačia do zakončenia.

23:22

Hra sa prelieva zo strany na stranu, ani jeden z tímov si však nevypracoval vážnejšiu gólovú príležitosť.

22:43

Na ľade menšia roztržka medzi Kajínkom a Tomášom Pospíšilom, vylučovať sa ale nebude.

22:31

22:18

Rajnoha chyboval v útočnom pásme, domáci išli do prečíslenia. Mikula nabil ideálne Patrikovi Rogoňovi, ale mladý útočník Nových Zámkov namieril nad bránku Michala Valenta!

22:07

Radjenovič predviedol tvrdý hit pri striedačke domáceho tímu.

21:45

Hra sa prelieva zo strany na stranu, dlho sa hrá bez prerušenia hry.

21:23

Tomáš Urban nabíjal Andrisíkovi, no mladý útočník domáceho tímu minul puk.

20:55

Domáci sú v úvode tretiny aktívnejší, zatiaľ však nemusel Valent zasahovať.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny znovu v prospech hostí z Trenčína. V bránke Dukly stojí Michal Valent a zdá sa, že jeho zdravotné problémy z prvej časti zápasu sú minulosťou.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Máme za sebou prvú tretinu zápasu, stav je 1:1. Druhá tretina sa začne približne o 16:56.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:40

Hra je znovu prerušená, tentoraz pre prihrávku rukou.

19:24

Hra je prerušená, útočná akcia Dukly končí postavením mimo hru.

19:08

Vhadzovať sa bude po pravici Michala Valenta. Gólman Trenčína však stále pôsobí, že je otrasený, nuž, uvidíme či nastúpi aj do druhej tretiny.

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:51

18:22

Trenčania opäť posielajú puk cez všetky čiary.

17:55

Novozámčanom sa nedarí usadiť v útočnom pásme, ďalší útok musia začínať od vlastnej bránky.

17:26

Ďalšia útočná snaha domáceho tímu zastavená pre postavenie mimo hru.

17:15

Domáci už sa usadili v útočnom pásme, následne však prichádzajú o puk.

16:51

Hra je ešte stále prerušená, pretože pri Valentovi je lekár tímu. Zdá sa však, že gólman Dukly bude napokon v poriadku.

16:51

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Bokroš Tomáš – 2 min., sekanie).

16:51

Strelu jedného z domácich hráčov inkasoval Michal Valent do masky, hra je prerušená. Následne ešte Tomáš Bokroš poslal k ľadu jedného z domácich hráčov a poputuje na trestnú lavicu!

16:21

Rýchla kontra Trenčína, z ľavej strany ale Peter Sojčík Mateja Kristína neprekvapil!

15:59

Domáci sú ale aktívnejší smerom dopredu, v tomto momente sa im podarilo usadiť sa v útočnom pásme.

15:10

Útok domáceho tímu, strely Marcela Dlugoša i Tomáša Urbana však zblokovala obetavá obrana Dukly Trenčína.

15:01

Do konca prvej tretiny ostáva menej ako 5 minút, stav zápasu je 1:1.

14:15

Tentoraz sa to však domácim podarilo a okamžite musel zasahovať brankár Dukly Trenčín Michal Valent.

14:01

Trenčania výborne vykrývajú stred klziska, Novozámčania sa majú problém predrať za útočnú modrú čiaru.

13:34

Domáci sa snažia kombinačne dostať do útočného pásma, v týchto momentoch sa im to však vôbec nedarí.

13:02

Trenčania sú v týchto momentoch aktívnejším tímom. gól na 1:1 im dodal novú energiu.

12:21

Vhadzovanie po pravej ruke Mateja Kristína.

11:33

Ďalšia šanca hostí, tentoraz však v dobrej pozícii zaváhal Peter Sojčík!

11:18

BRANDON ALDERSON dostal z pravej strany ideálnu prihrávku do pravého kruhu a švihom nedal Kristínovi šancu na úspešný zákrok! Asistencie: Josef Mikyska.

10:32

Matej Kristín dobre čítal hru a včas stihol puk rozohrať pred hráčmi Dukly Trenčín.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, Nové Zámky stále vedú 1:0.

09:52

09:20

Následne mohli prečíslením kontrovať hostia, nemali však dostatočnú rýchlosť.

09:10

Rýchle prečíslenie domácich, Jurík sa však do zakončenia nedostal.

08:40

Domácim sa stále nedarí usadiť sa trvalejšie pred Michalom Kristínom.

08:10

Nové Zámky síce vybrali buly pred Valentom, výbornú defenzívnu robotu však predviedol Jozef Švec a poslal puk až za Mateja Kristína.

07:52

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Sojčík – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

07:41

Nové Zámky sú zatiaľ pri chuti a opticky sú lepším tímom.

07:40

Pospíšil našiel napravo Václava Stupku, ktorý si puk ešte potiahol do pravej strany, ale Valent sa natiahol aký je dlhý a dokázal zmariť šancu domáceho útočníka!

07:29

Štach nabral solídnu rýchlosť, s jeho strelou však Kristín nemal vážnejší problém.

07:11

Veľká šanca domácich, z ľavej strany sa do zakončenia dostal Patrik Rogoň, z výbornej pozície ale Michala Valenta v bránke Dukly neprekonal.

06:51

Pekná akcia hostí z Trenčína, Radjenovič otestoval pozornosť Mateja Kristína, no brankár Nových Zámkov sa nenechal prekvapiť. Boris Sádecký sa následne už k dorážke nedostal.

06:22

Vhadzovanie v strednom pásme, bližšie k bránke domáceho tímu.

06:02

Ďalšia akcia domáceho tímu, tentoraz Valent skvelým zákrokom betónom zastavil puk po strele českého centra Nových Zámkov Radima Hrušku!

05:44

Obrovská chyba Jozefa Sládoka, k puku sa dostal Tomáš Pospíšil, ale nenašiel recept na Michala Valenta!

05:23

Hra sa prelieva zo strany na stranu, ani jeden z brankárov však v týchto momentoch nemusel zasahovať.

05:01

Máme za sebou úvodných päť minút prvej tretiny, Nové Zámky vedú zásluhou Václava Stupku zatiaľ 1:0.

04:28

03:59

03:33

Starosta pálil tvrdo od modrej čiary, Radjenovič puk tečoval len na ochrannú sieť nad bránkou Mateja Kristína. Buly bude v strednom pásme.

03:22

Znovu strela hostí od modrej čiary, znovu nepresná a puk následne opäť putuje von z pásma.

02:39

Štach pálil od modrej čiary, puk následne Marcel Dlugoš upratal až za bránku Michala Valenta.

02:10

Domáci síce vyhrali buly vo vlastnom pásme, puk sa im však vyhodiť nepodarilo.

01:59

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Múčka – 2 min., filmovanie pádu).

01:32

Tvrdý súboj za bránkou hostí, na ľade končí Mário Múčka, ale napokon poputuje na trestnú lavicu práve on za filmovanie!

01:01

Nuž, Vašo Stupka je streleckým lídrom Nových Zámkov, na Slovane zaznamenal hetrik, dnes znovu gól. Zdá sa, že sezóna v škótskom tímu Glasgow Clan mu len prospela.

00:34

Následne sa však SAMUEL HAIN dostal ku strele a delovkou do pravého horného rohu Valentovej bránky otvára skóre dnešného zápasu! Asistencie: Radim Hruška, Václav Stupka.

00:32

Prvá strela v zápase patrí domácim, od modrej čiary však nemierili presne.

00:01

Úvodné buly zápasu v prospech hostí z Trenčína.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Zaznie štátna hymna Slovenskej republiky.
Oba tímy máme na ľade, o malú chvíľu sa začne samotný zápas.
Úvodné zostavy:

HC Mikron Nové Zámky: Kristín (Pavlas) – Hain, Drtina, Mikuš, Dlugoš, Ordzovenský, Hatala, Šmach, Ondrušek – Stupka, Hruška, Pospíšil – Jurík (C), Urban, Andrisík – Mikula, Fábry, Rogoň – Bečka, Kováčik, Múčka

Dukla Trenčín: Valent (M. Tomek) – Bokroš T., Štach, Rajnoha, Starosta, Sládok, Kajínek, Luhový, Stacha – Alderson, Mikyska, Lapšanský – Bartovič, Radjenovič, Sádecký – Chromiak, Coughler, Sojčík – Ďurina, Švec, Hlinka

Rozhodca: Adamec, Štefik – Jedlička, Rojík.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

2:4

Branky a nahrávky: 1. Hain (Hruška, Stupka), 25. Rogoň (Fábry) – 12. Alderson (Mikyska), 34. Sojčík (Švec), 38. Starosta (Mikyska), 50. Sádecký (Rajnoha, Radjenovič)

HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (Pavlas) – Hain, Drtina, Mikuš, Dlugoš, Ordzovenský, Hatala, Šmach, Ondrušek – Stupka, Hruška, Pospíšil – Jurík (C), Urban, Andrisík – Mikula, Fábry, Rogoň – Bečka, Kováčik, Múčka

HK DUKLA Trenčín: Valent (M. Tomek) – Bokroš T., Štach, Rajnoha, Starosta, Sládok, Kajínek, Luhový, Stacha – Alderson, Mikyska, Lapšanský – Bartovič, Radjenovič, Sádecký – Chromiak, Coughler, Sojčík – Ďurina, Švec, Hlinka

Rozhodčí: Adamec, Štefik – Jedlička, Rojík