22.09.2019, 21:30 • Enterprise Center, St. Louis, MO • Jiří Sameš

Tipsport: 1.9 3.79 3.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Merzlikins na střídačce, Columbus na závěr zkouší hru bez brankáře.

52:02

52:02 Sammy BLAIS - 5:3

52:02

St. Louis právě vstřelilo branku!
Začátek třiapadesáté minuty, Bluesmani jdou do dvougólového vedení! Pěknou individuální akcí skóroval SAMMY BLAIS. 5:3! Asistence: Alex Pietrangelo, Brayden Schenn.

47:24

47:24 Klim KOSTIN - 4:3

47:24

Osmačtyřicátá minuta utkání, Blues se vrací zpět do vedení! KLIM KOSTIN poslal svůj bekhend z těsné blízkosti pod horní tyč. Jeho třetí gól v přípravě, druhý bod v dnešním zápase, 4:3! Asistence: Jaden Schwartz.

45:17

Columbus právě vstřelil branku!
3:3! Při situaci 2 na 1 překonal Binningtona zprava střelou do pravého horního růžku RILEY NASH. Asistence: Dean Kukan, Adam Clendening.

37:00

37:00 Tyler BOZAK - 3:2

37:00

Čas 37:00, domácí dnes poprvé vedou! Nahození Bouwmeestera od modré zleva tečoval Kostin, avšak neúspěšně. Z těsné blízkosti potom ale uspěl TYLER BOZAK. 3:2! Asistence: Klim Kostin, Jay Bouwmeester.

23:07

23:07 Alex PIETRANGELO - 2:2

23:07

Využitá přesilovka Bluesmanů, skóre je tak opět rychle nerozhodné! Při přečíslení, po pasu od Schenna, skóroval zprava ALEX PIETRANGELO. 2:2! Asistence: Brayden Schenn.

22:08

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Adam Clendening – 2 min., faul loktem).

21:48

Dvaadvacátá minuta utkání, Modrokabátníci podruhé vedou! Při signalizované výhodě se střelecky prosadil JAKOB LILJA. Jeho druhý gól v utkání! Asistence: Brandon Dubinsky, Zach Werenski.

19:21

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Klim Kostin – 2 min., podrážení).

15:13

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Sonny Milano – 2 min., vysoká hůl).

14:05

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Andreas Borgman – 2 min., držení hole).

13:29

13:29 Jaden SCHWARTZ - 1:1

13:29

Netrvalo dlouho a Blues srovnávají! Merzlikinse z pravé strany prostřelil JADEN SCHWARTZ. Brankář si sice sáhl na kotouč, zastavit jej však nedokázal. 1:1! Asistence: Andreas Borgman, Brayden Schenn.

12:29

Polovina třinácté minuty, Blue Jackets otevírají skóre utkání! Autorem gólu je JAKOB LILJA, na kterého obrana St. Louis tak trochu zapomněla. Asistence: Marko Daňo, Brandon Dubinsky.

5:3

Branky a nahrávky: 14. Schwartz (Borgman, Schenn), 24. Pietrangelo (Schenn), 37. Bozak (Kostin, Bouwmeester), 48. Kostin (Schwartz), 53. Blais (Pietrangelo, Schenn) – 13. Lilja (Daňo, Dubinsky), 22. Lilja (Dubinsky, Werenski), 46. Nash (Kukan, Clendening)

St. Louis Blues: Binnington (Fitzpatrick) – Bortuzzo, Bouwmeester, Dunn, Parayko, Pietrangelo (C), Borgman – Barbašev, Blais, Bozak, Fabbri, MacEachern, Poganski, Sanford, Schenn, Schwartz (A), Steen (A), Sundqvist, Walker

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Vehviläinen) – Jones (A), Clendening, Werenski, Somerby, Gavrikov, Kukan – Wennberg, Nyquist, Lilja, Dubinsky, Nash, Milano, Bjorkstrand, Dalpe, Hännikäinen, MacInnis, Bemstrom, Daňo

Rozhodčí: Corey Syvret, Gord Dwyer – David Brisebois, Libor Suchánek

Diváci: 16 672

12:29 CBJ 0:1 Lilja (Daňo, Dubinsky)
13:29 STL 1:1 Schwartz (Borgman, Schenn)
14:05 STL 2 Borgman, držení hole
15:13 CBJ 2 Milano, vysoká hůl