3:2

po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)

22.09.2019, 15:30 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina B • Helena Hegeďová

Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek dne. (17:42:51)
Prodloužení netrvalo ani dvě minuty a rozhodli v něm Vsetínští, kteří tak navázali na svou hru a tlak ze závěru základní hrací doby.

61:18

Vsetín právě vstřelil branku!
Je dobojováno, Vsetín dokonává obrat. ADAM HILŠER se ujal kotouče, poradil si s bránícím hráčem a z bezprostřední blízkosti zakončil na vyrážečku. Asistence: Vojtěch Vrána, Patrik Zeman.

61:01

Vogel šikovně roztrhl bránící dvojici Vsetína, aby Hladišovi vytvořil prostor pro střelu. Technicky to bylo provedeno bezchybně, ale Málek na střelu velmi dobře viděl a ukrývá ji ve výstroji.

60:31

Vašenka nahrál v přečíslení Klímkovi, který střílel z první. Jeho tvrdou ránu za přemisťujícího se brankáře vystihl právě pohotový Venouš.

60:14

Ondračka rozehrává z vlastního pásma.

60:01

Divoká třetí třetina je u konce. Hned po 10 sekundách se Šumperku podařilo navýšit svůj náskok na dvoubrankový, ale to si Valaši nenechali líbit. Tedy konkrétně Tadeáš Pospíšil, jehož dvě branky srovnaly skóre zápasu na 2:2. Vsetínští byli v této části zápasu jako vyměnění a nechybělo mnoho, aby se dostali do vedení. To se však nestalo, a my tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:48

Vsacané jsou sice při chuti, ale nesmíme zapomínat ani na hostující Draky. Kapitán Haluza trefuje prudkou střelou z hranice brankoviště Málkovu masku.

59:32

Valaši jsou stále na puku, ale nedaří se jim založit útok ze středního pásma.

59:02

Do konce základní hrací doby zbývá necelá minuta a domácí už se chytají za hlavy. V jasné gólově šanci vychytal gólman Venouš vsetínského útočníka Frimela.

58:37

Zeman trefuje pravou tyčku.

58:16

Nyní se Málek rozhodl poněkud riskantně povyjet proti ujíždějícímu Kavanovi. Tento tah mu vyšel a u puku je Vsetín.

57:27

Také Málek má však plné ruce práce. Dva hráči Šumperka se usadili u jeho pravé tyčky a neúnavně posílali puky na jeho betony. Domácí gólman měl navíc stíženou situaci, jelikož se kolem něj pohybovali také jeho spoluhráči. Haluzův nadzvednutý kotouč končí na pravém betonu.

56:57

Na hattrick útočil Pospíšil, jenže jeho rána z pravého kruhu mířila příliš vysoko.

56:10

Frimel nadvakrát zkoušel překonat hostující brankáře mezi betony. Ani jednou se však radovat nemohl, protože Venouše si jeho pokusy dobře pohlídal.

56:05

3:2

Branky a nahrávky: 43. Pospíšil (Frimel, Hilšer), 46. Pospíšil (Vavřík, Hilšer), 62. Hilšer (Vrána, Zeman) – 27. Vogel (Horký, Holub), 41. Haluza (Vogel, Holub)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Tkadlec) – Holáň, Zeman, Riedl, Siner, Houser, Kamas, Ondračka – Pospíšil, Hilšer, Holba, Vavřík, Zemánek, Vrána, Vašenka, Klímek, Frimel.

DRACI PARS ŠUMPERK: Venouš (Kašpar) – Hladiš, Holub, Štrbík, Ott, Cekr, Blaháček, Plhal – Habrman, Štefanišin, Jurča, Vogel, Horký, Kavan, Haluza, Šembera, Drlík, Kesler.

Rozhodčí: Škrobák – Poláček, Pospíšil

17:35 SUM 2 Kesler, držení
26:48 SUM 0:1 Vogel (Horký, Holub)
36:04 SUM 2 Horký, podrážení
37:01 VSE 2 Hilšer, sekání
40:10 SUM 0:2 Haluza (Vogel, Holub)