konec (0:3, 3:1, 0:1)

13.09.2019, 17:30 • STEZ aréna • 2. kolo • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 2.54 4.6 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:47

Dubnica dáva gól! Avizované vylúčenie sa zrušilo gólom, po krásnej kombinácii na jeden dotyk. Tomáša Klimenta prišiel ako blesk z jasného neba.
Asistencia Jakúbek Martin.

35:17

Spišská Nová Ves dala gól!
Domáci to zvládli i po druhý krát, zápas sa dramatizuje. Strelec gólu dostáva divákov do varu, je ním FRANTISEK KOKY.
Asistencia Ondov

33:19

Presilovka je využitá veľmi rýchlo, hráči sa rozostavili a premiešali si puk. Tvrdú strelu vyslal Maňák Filip.
Asistencia: Koky

26:24

František Koky prvý krát potešil domácich divákov.
Asistencia Havrila

25:23

Dubnica dáva gól! O tomto góle sa rozhodlo až po konzultácii rozhodcov pre posunú bránu no platí. Strelil ho BOGDIN
Asistencia Kokavec

18:55

V poslednej minúte prvej tretiny je to už stav o rozdielu triedy. Na 3:0 to zvládli zásluhou FILIPOM NEMČKOM.
Asistencie Heqyii, Klimenta

6:39

JAKUBEC RICHARD unikol obrane a sám zvýšil na narozdiel už dvoch gólov.
Bez asistencie

5:29

Domáci ustáli prvé oslabenie v zápase, no v plnom počte otvoril skoré MARTIN JAKUBEK
Asistencia: MICHAL Chatrovach

3:5

Branky a nahrávky: 27. Koky (Havrila), 34. Maňák (Koky), 36. Koky (Ondov) – 6. Jakubek (Chartovach), 7. Jakubec, 19. Nemček (Heqyii, Klimenta), 26. Bogdin (Kokavec), 58. Klimenta (Jakubek)

HK Spišská Nová Ves: brankári : Rabčan- Šimo obrancovia: Semeňák, Vantroba, Petrek, Štefánik, Maňak, Boldižár,Knižka, Ludányi útočníci: Koky, Bača, Ondov, Polomský, Štrauch, Halász, Findura, Kover, Novák. I, Novák. L., Havrila, Vartovník

TSS GROUP Dubnica: : Lakosil- Kutey Dužák- Švec, Kristin, Duriš, Kokavec, Bogin, Trška, Jakubek- Heqyi,Klimenta, Chatrauch, Jakubek. J Hefka- Jakubík, Nemček, Fančovič, Plavecký, Luhový, Jakubec. R. Kanet

Rozhodčí: Smerek. – Riš, Wolf