2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0)

13.09.2019, 18:00 • Ice rink Miskolc, Maďarsko • 1. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 2.95 4.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Záverečná časť hry už gól nepriniesla, hoci mali hostia presilovku o dvoch hráčov v posledných minútach. Miškovec oslabenia prečkal a pripisuje si na konto úvodné tri body po výhre nad Zvolenom 2:1. Za domácich sa presadili Vandane a Vas, slovenský celok reagoval gólom Kelemena. (20:33:43)

59:47

Predsa len ešte jeden pokus od Špirka, plynú posledné sekundy.

59:20

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Lukáš Handlovský – 2+2 min, hrubosť).
Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Kyle Beach – 2 min., hrubosť).

59:00

Minúta do konca riadneho hracieho času. Zvolenčania zahodili presilovku o dvoch mužov, nevyzerá to s nimi vôbec dobre.

58:27

Domáci v plnom počte.

58:00

Dnešné stretnutie sleduje 1 111 divákov.

57:48

Domáci hrajú už so štyrmi hráčmi.

57:06

Špirko z vrchu ľavého kruhu neuspel, ešte 42 sekúnd do konca dvojpočetnej prevahy.

56:29

Kedy ak nie v tomto momente môže Zvolen nielen vyrovnať, ale aj otočiť stretnutie! Presilovka o dvoch mužov, HKM má na dosah body z ľadu súpera.

56:27

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Bálint Magosi – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

56:09

Corrin od modrej nepríjemne páli. Toto bude ešte krutých 100 sekúnd pre Miškovec.

55:48

Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Mathieu Tousignant – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:38

Odpoveďou bol náprah Beauvillera, čoskoro vstúpime do záverečnej päťminútovky.

54:19

Teraz to ale dobre mierila dvojica Halama – Preisinger. Domáci pod menším tlakom. Ustoja to?

53:30

Odvážny pokus Galanisza z temer úrovne bránkovej čiary, Tomek puk spacifikoval.

52:56

Špirko ukončuje svoje striedanie náprahom z uhla. Rajna musel zasahovať po takmer troch minútach.

52:12

Vas prehral štandardnú situáciu pred vlastnou modrou, dobrá práca Špirka.

51:13

Mathieu Tousignant dokazuje svoju dominantnosť na vhadzovaní ďalšími dvomi víťaznými buly proti Handlovskému, respektíve Halamovi.

2:1

Branky a nahrávky: 10. Vandane (Beauviller, Vas), 37. Vas (Beauviller, Dudás) – 33. Kelemen (Corrin)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna – Ross, Dudás, Göz, Vandane, Láda, Vojtkó, Kiss, Lövei – Beach, Tousignant, Rodman – Magosi, Vas, Beauviller – Harrison, Galanisz, Miskolczi – Kiss, Reszegh, Ritó

HKM Zvolen: Tomek – Lowney, Švarný, Roman, Corrin, Drgoň, Maier, Chlepčok, Fatul – Thompson, Špirko, Hansen – Handlovský, Trotter, McPherson – Mráz, Preisinger, Bonis – Kelemen, Halama, Marcinek

Rozhodčí: Korba, Konc st. – Šoltés, Smrek – Chudada

Diváci: 1 111

05:27 ZVO 2 Corrin, sekání
08:56 ZVO 2 Mráz, sekání
09:08 MIS 1:0 Vandane (Beauviller, Vas)