6:2

konec (2:0, 3:2, 1:0)

13.09.2019, 18:15 • DRFG arena • 3. kolo • Adéla Hrabálková

48:20

Slavia byla až moc důrazná před Kubíkovou bránou, v následující šarvátce se hrubosti dopustil Stanislav Svozil. Hosté tak mají příležitost odpovědět na inkasovaný gól.

47:29

Kometa právě vstřelila branku!
Brňané se nakonec dočkali a po vytrvalém tlaku se jim daří skórovat i ve třetí třetině. Holemý nahazoval kotouč na bránu, ono nahození mezi Pánkovy betony usměrnil DOMINICK VAŠÍČEK. Asistence: Jan Holemý, Marcel Martiška.

41:26

Hned v úvodu třetí části si brněnští hokejisté zahrají přesilovou hru, za hákování míří na trestnou Dominik Němeček.

41:20

Ivo Sedláček svojí střelou rozezvonil brankovou konstrukci. Během pokusu byl faulovaný a Kometu čeká početní výhoda.

38:40

Slavia právě vstřelila branku!
Pražanům se podařilo početní výhodu využít a dvěma rychlými góly pomalu stahují náskok domácích. Po Hovorkově pasu se do puku opřel MAXIM HAVRDA a jeho projektil rozvlnil brněnskou síť. Asistence: Mikuláš Hovorka, Dominik Němeček.

38:00

Vašíček byl příliš důrazný při bránění vlastního gólmana a odsedí si dvě minuty za hrubost.

36:48

Hostům se po několika marných pokusech nakonec daří snížit vysoký náskok. Ve skrumáži před bránou se nejrychleji zorientoval MARTIN PETRÁK a procpal kotouč až za Kubíkova záda. Asistence: Mikuláš Hovorka.

35:50

Modrobílí využívají nabídnutou početní výhodu a brankový rozdíl je nyní už pětigólový. Dufek dokázal najít MICHALA KUNCE u pravého kruhu, který prudkou ránou přidává svůj čtvrtý bod v zápase. Asistence: Karel Dufek, Jakub Brabenec.

34:27

Kometa si zahraje další přesilovku, dvě minuty za podrážení pro Tomáše Labuzíka.

33:32

Brňané mohli zvýšit již na 5:0, ale Pánek zalehl brankoviště a nenechal modrobílé došťouchat puk za brankovou čáru.

31:49

MATĚJ SVOBODA přidává svůj druhý gól v zápase a zvyšuje už na 4:0. Celou akci započal Brabenec vyhraným vhazováním, ulovený kotouč okamžitě putoval ke Kuncovi. Ten ujel všem obráncům a před odkrytou bránou našel právě dvoubrankového střelce, kterému zakončení nedělalo problém. Asistence: Michal Kunc, Jakub Brabenec.

28:07

Za podrážení Iva Sedláčka si dvě minuty odsedí Adam Klatt.

27:57

Velká příležitost pro domácí, ve které se ocitl Adam Stránský. Ivo Sedláček se ujal kotouče, dokázal Pánka položit na led a svému spoluhráči nabídl lehký gól, jenže Stránskému se nepodařilo dostatečně zvednout kotouč.

24:53

Poprvé si početní výhodu zkusí i hosté, za sekání si dvě minuty odsedí Michal Kunc.

20:08

Pouhých osm sekund stačilo domácím k navýšení svého náskoku. Kunc se pokusil o bekhendovou střelu, která ale nebyla moc důrazná, až teč MATĚJE SVOBODY zajistila, že kotouč mezi Pánkovými betony proklouzal až za brankovou čáru. Asistence: Michal Kunc, Jakub Brabenec.

17:05

Brňané z rychlého protiútoku zvyšují svůj náskok. Svoboda dokázal přesnou přihrávkou najít STANISLAVA SVOZILA, který zakončoval do odkryté brány. Asistence: Matěj Svoboda.

14:40

Modrobílí rychlou přesilovkovou kombinací otevírají skóre zápasu. Kowalczyk nahrál MICHALU KUNCOVI, jehož šikovná střela skončil až za Pánkovými zády. Asistence: Daniel Kowalczyk.

14:27

Hosté jdou opět do čtyř, za vražení na hrazení si 2+10 minut na trestné odsedí David Kižlin.

13:47

První velká příležitost také na straně hostí! Štěpán Turek ujel sám na brankáře a Kubík lapačkou tak tak zabránil kotouči v cestě za brankovou čáru!

12:14

Kometa v obrovské šanci! Vašíčkova střela byla zblokována k hráči na druhou stranu kluziště, ten měl před sebou odkrytou klec. Bránící hráči ale obětavě popadali do střel a ani jednomu z brněnských hokejistů se nepodařilo vsítit branku.

10:55

Pražané jdou do tří, rozhodčí odpískal dvouminutový trest za vysokou hůl pro Martina Petráka.

09:27

První vyloučení zápasu, dvouminutový trest pro Slavii za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Adam Stupka.

01:13

První velká šance na straně Komety! Vašíčkovu střelu dokázal Pánek vyrazit betonem před sebe, kde ale číhal Jakub Malý, kterému se bohužel pro domácí ani nadvakrát nepodařilo strážce hostující svatyně překonat.

6:2

Branky a nahrávky: 15. Kunc (Kowalczyk), 18. Svozil (Svoboda), 21. Svoboda (Kunc, Brabenec), 32. Svoboda (Kunc, Brabenec), 36. Kunc (Dufek, Brabenec), 48. Vašíček (Holemý, Martiška) – 37. Petrák (Hovorka), 39. Havrda (Hovorka, Němeček)

HC Kometa Brno: Kubík (Rachůnek) – Kowalczyk (C), Sedláček J., Svozil, Vašíček, Holemý, Fajmon, Furch – Svoboda, Brabenec, Kunc, Sedláček I., Malý, Stránský, Martiška, Vašíček, Bartes, Popelka, Dufek.

HC Slavia Praha: Pánek (Kufa) – Štíbr, Hovorka, Němeček, Fiala, Bureš, Klatt, Srdínko – Havrda, Petrák (C), Křenek, Stupka, Labuzík, Turek, Kižlin, Ribarovski, Štrombach, Míšek.

Rozhodčí: Obadal – Novák, Měkýš

09:27 SLA 2 Stupka, příliš mnoho hráčů
10:55 SLA 2 Petrák, vysoká hůl
14:27 SLA 2+10 Kižlin, vražení na hrazení+vražení na hrazení
14:40 KOM 1:0 Kunc (Kowalczyk)
17:05 KOM 2:0 Svozil (Svoboda)