5:3

konec (0:1, 4:0, 1:2)

13.09.2019, 19:00 • ZS Kotlina • Skupina A • Tomáš Sochor

To je dnes ode mne vše, budu se těšit na dalším přenosu. (21:14:12)
Konec! Ve třetině byli sice lepší hosté, na vyrovnání to ale nestačilo. Bruslaři si tak hlavně díky povedené druhé třetině odnášejí z prvního zápasu sezony tři body.

59:50

Zápas Bruslaři dohrávají v útočné třetině.

59:20

Domácí vyhrávají důležité vhazování a dostávají puk pryč z obranného pásma.

58:48

Hosté se vysvobozují. V oslabení gól nedostali. Na vyrovnání mají už ale jen poslední minutu.

57:55

Hosté přežili oslabení tři na pět, stále však mají o jednoho hráče méně.

57:25

Trupl vystřelil od modré čáry – vedle.

56:57

Střídání v týmu HK Kralupy nad Vltavou: ze hřiště odchází Halamka, přichází Milec.

56:57

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Hes – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

55:55

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Klapka – 2 min., sekání).

55:23

Kralupy se ženou za gólem. Ostřelují Marina Nedvěda ze všech stran a cpou se hodně do brány. Pro Bruslaře z toho vznikají nepříjemné situace.

54:40

Jiří Neiss nahazoval kotouč od modré čáry. Před bránou se v dobré pozici ocitnul Marek Němec, kterému od zakončení zbýval jen kousíček.

53:45

Obránce hostů nastřelil Richarda Cachnína, který se s pukem hnal na branku Matěje Halamky. K zakončení se ale nakonec nedostal.

51:45

Štibran odešel z trestné lavice a hned podporoval útok třem proti dvěma. Hráči Kralup byli ale dost vyčerpaní, a tak šanci zahodili.

51:10

Bruslařům se stále nepovedlo dostat se ke střele. Kazí kombinaci a musí zakládat nový útok.

50:20

Hráči Kralup vyhodili puk. Oba týmy střídají a přesilová hra Brodu se krátí.

49:40

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Štibran – 2 min., vysoká hůl).

49:15

Se vstřeleným gólem se ale obraz třetí třetiny příliš nezměnil. Více ze hry mají hosté.

47:40

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Tak tohle je velká úleva pro domácí. Kralupy dlouho dobu měly velkou převahu. Gól ale přece jen nakonec vstřelili domácí. Marián Havel z pravé strany vystřelil a pak sám ještě dorážel. Nakonec se ještě k druhé dorážce dostal PATRIK VACÍK, který z pokleku zakončil. Asistence: Marián Havel a Lukáš Pokorný

47:10

Perné chvíle prožívají junioři Havlíčkova Brodu. Vedou pouze o jediný gól a Kralupy nyní tlačí a tlačí.

46:02

Oddechový čas pro domácí.

46:02

Kralupy právě vstřelily branku!
Odraženou střelu Jonáše Marka sebral ADAM HES, který si několika kroky vylepšil pozici a prostřelil Martina Nedvěda. Asistence: Jonáš Marek.

45:40

Kralupy nad Vltavou kazí přihrávku a vyhazují na zakázané uvolnění, což je pro Bruslaře velká úleva. Posledních několik minut se jen bránili.

44:59

A další zákrok pro Nedvěda. Pravé strany to zkoušel Jakub Kučera.

44:40

Kralupy jsou stále aktivnější. Od modré čáry vystřelil Aleš Drozda. Se střelou si Marek Nedvěd poradil.

43:40

Série nepřesností zhatila útočné snahy Havlíčkova Brodu. Ke kotouči se tak dostávají hosté.

42:50

Tentokrát nabudil vstřelený gól hosty. Kombinují v útočeném pásmu a Bruslaři mají co dělat, aby je nepustili do velké šance.

41:35

Tomáš Klapka od modré čáry nahrával na najíždějícího si MARKA NĚMCE. Ten se dostal do kličky a bekhendem si obhodil Martina Nedvěda. Kralupy tak v úvodu třetí třetiny snižují náskok Bruslařů. Asistence: Tomáš Klapka

40:38

Ani Bruslařům se ale nedaří založit útok. Nepřesná nahrávka končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se tak bude před brankou Nedvěda.

40:05

Vhazování v úvodu třetí třetiny patří znova hostům. Jejich útočné snažení ale přerušuje ofsajd.

40:01

Druhá perioda byla zcela v rukou domácích. Bruslaři značně zrychlili svojí hru a přehráli hosty z Kralup nad Vltavou. Již po dvou minutách a čtyřiadvaceti sekundách vývoj utkání otočili. Do konce třetiny pak přidali ještě další dva góly. Do poslední části si tak přinesou tříbrankový náskok.

Třetí třetina začne přibližně ve 20:38.

40:00

39:30

Domácí v klidu kombinují a do začátku poslední třetiny si odnesou tříbrankový náskok.

39:03

Broďáci navyšují svůj náskok již na tři góly. Richard Cachnín se s kotoučem dostal až na pozici kruhu, odkud nahrál na druhou stranu, kde byl volný JAN JANIUREK. Druhý jmenovaný nabízenou šancí nepohrdl a střelil gól. Asistence: Richard Cachnín

38:50

Adam Hes nahrával z pravé strany před branku domácích. Tu ale jako první chytil Martin Nedvěd.

38:05

Jiří Neiss se dostal s pukem do mezikruží, odkud nepříjemně vystřelil. Martin Nedvěd však i tento pokus chytil.

37:00

Richard Cachnín střílel z blízkosti. Jeho střela se neujala.

36:10

Matěj Trupl střelou z první od modré čáry trefil prvního bránícího hráče Kralup nad Vltavou.

35:06

Hostům se dnes na buly prostě daří. Vyhráli i to nynější a vyhazují tak puk až za branku domácích.

35:02

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Januška – 2 min., nedovolené bránění).

34:28

Drozda nyní střílel od modré čáry a Nedvěd měl úplně zakrytý výhled! Střela nakonec naštěstí letěla gólmanovi do těla.

33:34

Filip Pártl spíš tak plácl do puku. S tímhle neměl Matěj Halamka nejmenší problém.

32:38

Z trestné lavice odcházející Jiří Kratochvíl narazil puk Lukáši Pokornému, který ujížděl sám na branku! Jeho šanci však Matěj Halamka zlikvidoval.

31:27

Bruslaři po buly vyhazují puk a Kralupy tak musí začít s útokem z vlastního obranného pásma.

30:31

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kratochvíl – 2 min., napadení).

30:08

Matyáš Machovský se s pukem ujížděl na bránu. Obránci Kralup ho však stíhali, a tak se pokusil posunout puk na spoluhráče, což se mu nepodařilo.

28:35

Jakub Košťál řádil v obranném pásmu Kralup nad Vltavou. Nakonec se ale do velké šance nedostal.

26:46

Havlíčkův Brod zvyšuje náskok. Filip Pártl vyzval k zakončení MATYÁŠE MACHOVSKÉHO, jenž překonal hostujícího gólmana. Asistence: Filip Pártl a Patrik Vacík

26:00

Domácí dva vstřelené góly probudily. Jsou všude a hráči Kralup mají co dělat, aby domácí stíhali.

25:14

Jaroslav Srbek ujížděl na bránu. Jeho přesnou střelu však nádherným zákrokem vychytal Martin Nedvěd lapačkou.

24:38

Od modré čáry střílel Matěj Trupl. Matěj Halamka puk chytil a podržel. Bude se tak vhazovat před jeho bránou.

24:15

I napodruhé se podařilo hostům vyhodit a z oslabení jim zbývá méně než polovina.

23:50

Filip Pártl ztratil puk a hosté tak mohou vyhodit a ukrojit tak cenné vteřinky z oslabení.

23:08

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Štibran – 2 min., krosček).

22:24

Oddechový čas pro hosty.

22:24

A je tu obrat! Richard Cachnín vybojoval kotouč v útočném pásmu a předal puk Matyáši Machovskému. Ten ještě přihrál MARIÁNU HAVLOVI, který prostřelil přesouvajícího se gólmana. Asistence: Matyáš Machovský a Richard Cachnín

21:22

Domácí vykročili do druhé třetiny pravou nohou. Střela od modré čáry se odrazila před branku hostů. Jan Janiurek s Patrikem Vacíkem ještě nezavěsili, LUKÁŠ POKORNÝ už ale ano, a Bruslaři tak srovnávají stav utkání. Asistence: Jan Janiurek a Patrik Vacík

20:15

Úvodní buly vyhráli hosté a hned se hnali do útoku. Zastavil je ovšem ofsajd.

20:01

Je za námi první třetina. Lepším týmem byly hosté z Kralup nad Vltavou. Havlíčkobrodští junioři měli chvílemi velké problémy dostat kotouč z vlastního obranného pásma a Kralupané se tak dostávali do šancí. Jednu z nich proměnil Jonáš Marek a Kralupy nad Vltavou tak zaslouženě vedou 1:0.

Druhá třetina začne přibližně v 19:50.

20:00

19:40

Jonáš Marek se nyní sám objevil před bránou Bruslařů. Martinu Nedvědovi se podařilo puk vyrazit.

19:06

Filip Štibran zkoušel vystřelit z kruhu k bližší tyči. Nedvěd znovu zasáhl.

18:43

Srbek tlačil kotouč před bránu Nedvěda. Bekům bruslařů se jen těsně podařilo vzniklou situaci ubránit.

17:15

Endl ztratil kotouč na ve vlastní obranné třetině. Bradáček, který puk zachytil, se s tím moc nemazal a hned vystřelil vedle.

16:30

Bruslaři mají problém s pohybem hostů a nedaří se jim dostat puk z obranné třetiny.

15:53

František Januška vystřelil z pravé strany. Nemířil však příliš dobře a Nedvěd neměl se střelou větší problémy.

14:57

Bruslaři se dostali do útočné třetiny, jsou ale velice těsně bráněni. Dostat se do zakončení je pro ně velice těžké.

14:06

Havlíčkobrodští hokejisté se dostali ke střele. Beci Kralup nad Vltavou kotouč sebrali a vyhodili.

13:12

Cachnín nahazoval kotouč před branku, kde ho Endl tečoval. Gólman hostů však stále drží čisté konto.

12:50

Škareda nahazoval na bránu kotouč. Halamka ho ale nevyrazil.

12:31

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou (Šiška – 2 min., sekání).

11:35

Pártl zkusil střelou z nápřahu prověřit hostujícího gólmana. Nepodařilo se mu však trefit zařízení.

11:06

Lukáš Pokorný po levé straně projel celé hřiště a lehkým nahozením překvapil Matěje Halamku, jenž měl s jednoduchým kotoučem velké potíže.

10:56

Jakub Kučera teď po delší době prověřil střelou od modré Martina Nedvěda. Gólman domácích puk v klidu pokryl.

10:23

Matěj Trupl vystřelil od modré čáry. Matěj Halamka střele nastavil beton a střelu vychytal.

09:25

Po konci oslabení se domácí dostávají do útoku. Janiurek se dostal k zakončení, jeho střelu ale Halamka chytil.

08:50

Bruslaři nejdříve vyhodili puk. Ten nakonec jako první dojel Richard Cachnín, který jel sám na branku. Gólmana hostů ale nepřekonal.

08:20

Havlíčkobrodští hokejisté ve vlastním oslabení jeli dva na jednoho! Vacík s Košťálem však pokazili kombinaci a z šance nebyla ani střela.

07:07

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Endl – 2 min., podražení).

06:09

Kralupy potrestaly špatnou rozehrávku domácích. Marek Němec zpoza brány našel v předbrankovém prostoru nekrytého JONÁŠE MARKA, který se nemýlil. Asistence: Marek Němec a František Januška

05:05

Filip Štibran jel sám na bránu! Bekhendem zkoušel překonat Nedvěda, ten však na blafák zareagoval včas.

04:20

Pártl zavezl kotouč do útočného pásma, defenziva Kralup je ale pevná.

03:45

Marek Němec se dostal do pěkné střelecké pozice! Z pravého kruhu se mu však nepodařilo prostřelit domácího gólmana.

03:05

Bruslaři zachytili kralupskou rozehrávku. Beci hostů ale svou chybu napravili.

02:07

Jan Zedek zkusil vystřelit od modré čáry. Netrefil zařízení, a tak se do útoku ženou Bruslaři.

01:34

Jiří Neiss nahodil puk od modré čáry. Ten se odrazil od zadního mantinelu a stahovat si ho musel Nedvěd.

00:40

Endl nyní nadvakrát tlačil puk do branky Halamky. Ten si ale svatyni pohlídal.

00:02

Úvodní buly vyhrály Kralupy nad Vltavou a zakládají tak první útok.

00:01

Oba týmy jsou již na ledě. Domácí budou hrát v bílých dresech, hosté v modrých.

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Bielecký) – Endl, Škareda (C), Trupl, Kerber, Vaněk, Kratochvíl – Pártl, Cachnín (A), Košťál (A) – Pokorný, Vacík, Janiurek – Havel, Machovský, Klofáč

HK Kralupy nad Vltavou: Halamka (Milec) – Kučera, Klapka, Hes, Drozda – Šiška, Štibran, Srbek, Binko, Šmíd, Zedek, Litera, Němec, Kočí, Bradáček, Neiss, Kleveta, Marek, Januška (C)

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Martin Klouda, Marek Tichý.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje! Čeká nás první kolo REDSTONE Extraligy juniorů. My budeme sledovat utkání mezi celky BK Havlíčkův Brod a HK Kralupy nad Vltavou.

BK Havlíčkův Brod
Bruslaři sehráli šest přípravných utkání. Nejdříve si poradili 5:0 s Chrudimí. Odvetu už ale opanoval soupeř, havlíčkobrodští junioři v ní prohráli 2:5. Podobně na tom byli i v zápasech proti Žďáru nad Sázavou. Z prvního souboje si Broďáci odnesli vítězství 6:3, ve druhém podlehli mladým Plamenům 3:4 po prodloužení. V závěru přípravy se Bruslařům podařilo porazit Litomyšl 6:5 po samostatných nájezdech a Brno 5:2.

HK Kralupy nad Vltavou
Kralupy nad Vltavou se v rámci přípravy zúčastnily turnaje v Přerově. Ze zápasu proti Vsetínu si odnesly jediný bod, stejně tak jako proti Přerovu. Chuť si poté spravily v dalších dvou zápasech turnaje. Utkání proti Táboru jim vyneslo pět bodů a souboj se Žďárem nad Sázavou dokonce šest. V turnaji se tak Kralupy nad Vltavou umístily na třetím místě se ziskem třinácti bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

5:3

Branky a nahrávky: 22. Pokorný (Janiurek, Vacík), 23. Havel (Machovský, Cachnín), 27. Machovský (Pártl, Vacík), 40. Janiurek (Cachnín), 48. Vacík (Havel, Pokorný) – 7. Marek (Němec, Januška), 42. Němec (Klapka), 47. Hes (Marek)

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Martin Klouda, Marek Tichý

06:09 KRA 0:1 Marek (Němec, Januška)
07:07 HBR 2 Endl, podrážení
12:31 KRA 2 Šiška, sekání
21:22 HBR 1:1 Pokorný (Janiurek, Vacík)
22:24 HBR 2:1 Havel (Machovský, Cachnín)
23:08 KRA 2 Štibran, krosček
26:46 HBR 3:1 Machovský (Pártl, Vacík)