European League

Talent tým Plzeňského kraje – Haukar

26:25

konec (14:15)

07.09.2019, 18:00 • Městská sportovní hala Lokomotiva, Plzeň • 1. předkolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Talent Plzeň poráží islandský Haukar 26:25 a postupuje do 2. předkola poháru EHF!

60

Jakub Douda se sirénou ještě propálil Gudjonssona a desátým gólem v zápase přisuzuje vítězství Talentu i v odvetě! (26:25)

60

Olafsson podstřelem překonal Herajta. (25:25)

59

Talent dokonce vede už také v tomto zápase, z pivota udeřil Šimon Macháč. (25:24)

58

Herajt zavřel branku a počíhal si i na Brynjolfssona na pravém křídle! Plzeň se následně ubránila a Jakub Douda trefuje prázdnou branku soupeře. Tohle vypadá velmi dobře! (24:24)

57

Douda střelou z kroku překvapil Gudjonssona a Plzeň znovu vede v součtu obou zápasů o čtyři góly! (23:24)

55

Haukar to v útoku zkouší bez brankáře, v sedmi! (22:24)

55

Jakub Tonar vypálil dělovku z kroku, na kterou neměl Gudjonsson nárok! (22:24)

54

Macháč nezpracoval přihrávku na pivota, jelikož byl lehce zatažen. Haukar vyrazil do brejku, který Brynjolfsson využívá. (21:24)

53

Filip Herajt nohou vytěsnil zakončení Brynjolfssona z pravého křídla! Veledůležitý zákrok. (21:23)

52

Hosté navíc měli k dispozici sedmičku, kterou proměnil Olafur Aegir Olafsson. (21:23)

52

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jenko Bogdanić). (21:22)

52

Jakub Douda vystihl přihrávku na Hallgrimssona a utekl hostující obraně, únik využil! Náskok Plzně ve dvojzápase vzrostl zpět na čtyři góly! (21:22)

49

Jakub Tonar proskočil po pasu Stehlíka a zakončil k bližší tyči! (20:22)

48

Macháč si dokázal zpracovat pas na pivota do jedné ruky a z těžké pozice se prosazuje! (19:22)

47

Hosté v plném počtu, Herajt si nyní však počíhal na tvrdý podstřel Baumruka! (18:22)

47

Šafránek rychle odpovídá z levého křídla. (18:22)

46

Baumruk vypálil dělovku z levé spojky, Herajt se natahoval marně. (17:22)

45

Jakub Tonar proskočil obranou a dává důležitou trefu! (17:21)

45

Nejdl byl tvrdě sražen k zemi, přímou červenou kartu dostává za tento ošklivý zákrok Darri Aronsson (Haukar)! (16:21)

45

Baumruk se trefuje ze spojky a stav dvojzápasu je znovu vyrovnán. Jestli Haukar vsítí alespoň 26 gólů, bude mu stačit výhra o pět gólů na postup. (16:21)

43

Střelu Jenka Bogdaniće vystihl Gudjonsson nohou, skvělý zákrok však předvedl na druhé straně proti Aronssonovi také Filip Herajt! (16:20)

40

Thorgeirsson ze spojky orazítkoval jen pravou tyč! (16:20)

40

Žlutá karta pro realizační tým Haukaru. (16:20)

40

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Šafránek). (16:20)

40

Jakub Tonar odpovídá, hosté už ovšem v plném počtu. (16:20)

39

Haukar hrál v útoku přes minutu, než byla signalizována pasivita. Nakonec se přeci jen trefil Baumruk z levé spojky. (15:20)

38

Jakub Douda prolomil střelecké trápení Plzně, které trvalo osm minut. Prosadil se ranou o tyč. (15:19)

38

Vyloučení v týmu Haukar (Svavarsson). (14:19)

38

Jakub Šindelář se skvěle pral na pivotu a vybojoval pro Plzeň sedmičku a přesilovku. (14:19)

35

Stehlík pokazil přihrávku a Jonasson z brejku srovnává stav dvojzápasu! Jeho šňůra činí už pět gólů, ve druhé půli čtyři. (14:19)

34

Haukar se v klidu ubránil a může srovnat stav dvojzápasu! (14:18)

33

Po ztrátě míče Západočechů mohl Baumruk v klidu trefit prázdnou branku domácích. (14:18)

32

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Tonar). (14:17)

32

Haukar vstoupil nabuzen do druhé půle! Stehlíka vychytal znovu Gudjonsson, následně se i přes faul na svou osobu probil k další trefě Jonasson. (14:17)

32

Jonasson z pravého křídla vymetl vzdálenější šibenici. (14:16)

31

Další ztráta Haukaru, ovšem Gudjonsson si tentokrát vychutnal únik Jakuba Tonara! (14:15)

31

Šafránek vystihl přihrávku Baumruka, ještě předal míč Doudovi, ale toho vychytal Gudjonsson! (14:15)

30

Herajt si na střelu Olafssona sáhl, ale sedmičku nevytěsnil. (14:15)

30

Další sedmička pro hosty! (14:14)

30

Macháč dostal pas na pivota a dokázal se prosadit. (14:14)

30

Olafsson proměňuje střelou do pravého horního rohu. (13:14)

29

Tim Jenko Bogdanić však vzápětí ihned srovnává rovněž ze spojky. (13:13)

28

Baumruk dokázal odpovědět střelou z pravé spojky. (12:13)

27

Po sražené střele Plzně zamířil do odkryté domácí branky Hlynsson. (12:12)

26

Aronsson odpovídá přesným podstřelem mezi nohy Šmída. (12:11)

26

Ondřej Šafránek jakožto křídlo překvapil Gudjonssona střelou z kroku z levého křídla! (12:10)

25

Olafsson jednoduše proskočil na pravé straně a opět je to jen o gól. (11:10)

25

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Režnický). (11:9)

25

Šafránek neměl na levém křídle ideální palebný úhel, ale dokázal vystřelit kolem hlavy Gudjonssona. (11:9)

24

Aronsson z pravé spojky z kroku propálil Šmída. (10:9)

23

Baruson nepřihrál přesně a rychlá protiakce tentokrát Talentu vyšla, trefuje se Ondřej Šafránek. (10:8)

21

Jenko Bogdanić to vzal na sebe a z pravé spojky propálil Gudjonssona mezi nohy. (9:8)

21

Plzni se přesilovka vůbec nedaří, po slabé střele Ivančeva udeřil ze samostatného úniku opět Halidor Ingi Jonasson. (8:8)

20

Jonasson z pravého křídla našel recept na Šmída a znovu ho překonává. (8:7)

19

Jakub Douda vymetl levou šibenici a Západočeši poprvé vedou o dva góly! Pět branek zařídil právě Douda. (8:6)

19

Vyloučení v týmu Haukar (Aronsson). (7:6)

19

Faulovaný Režnický na pivotu vybojoval při signalizované pasivitě sedmičku a přesilovku pro Plzeň. (7:6)

18

Douda rychle odpovídá. (7:6)

18

Baruson vypálil z výskoku k pravé tyčce. (6:6)

18

Stehlík to vzal na sebe a vrací vedení Západočechům střelou ze spojky. (6:5)

17

Jonasson dokázal z pravého křídla překonat Šmída. (5:5)

16

Skvělá obrana Talentu, Baumruk o balon přišel a poté stáhl plzeňského hráče, načež dostává dvě minuty. (5:4)

15

Douda už na Schevinga vyzrál a Talent vede. (5:4)

14

Žlutá karta pro tým Haukar (Aronsson). (4:4)

13

Šmíd si po minutě znovu smlsl na tvrdé ráně Baumruka! Další skvělý zákrok rukama. (4:4)

12

Šmíd pravou rukou vystihl dělovku Baumruka ze spojky! (4:4)

12

Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Macháč). (4:4)

11

Zrychlení v útoku má přinést Tomáš Nejdl, který proskočil po pravé straně a zakončil kolem nohou Gudjonssona. (4:4)

11

Ovšem mají Karla Šmída, který vychytal rychlý brejk Jonassona! Skvělý zákrok nohou. (3:4)

10

Žlutá karta pro tým Haukar (Hallgrimsson). (3:4)

9

Hallgrimsson střelou z pravé spojky mezi nohy Šmída vrací vedení Haukaru. (3:4)

7

Skvělý Karel Šmíd vychytal samostatný únik Peturssona po ztrátě Talentu! (3:3)

6

Jakub Douda to vzal při signalizované pasivitě na sebe a vystřelil ze spojky k pravé tyčce. (3:3)

5

Hallgriimsson z pravé spojky otáčí skóre na stranu Haukaru. (2:3)

4

Aronsson se štěstím ze spojky propálil Šmída. (2:2)

3

Jonasson snižuje z pravého křídla střelou o zem. (2:1)

2

Stehlík z pravé spojky vypálil ke vzdálenější tyči do protipohybu Gudjonssona. (2:0)