1:6
konec (1:2, 0:2, 0:2)
07.09.2019, 12:00 • Praha • 2. kolo • Michael Schuster
HC Slavia Praha – HC Litvínov
1:6
konec (1:2, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 12. Labuzík (Hradil, Janča) – 4. Stehlík (Dufek), 19. Jindra (Stehlík, Baláž), 25. Dufek (Fišer), 26. Jindra (Baláž), 41. Kysela (TS), 52. Stehlík (Svoboda)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Pánek (Kufa) – Bureš, Fiala, Hovorka, Klatt, Němeček, Srdínko, Štíbr – Havrda, Hradil, Janča, Kižlin, Křenek, Labuzík, Míšek, Petrák, Ribarovski, Štrombach, Turek
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov:
Zajíček (Zelenka) – Bártek, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Jonák, Háva, Miškovič – Jindra, Kysela, Stehlík, Limanovský, Bartoš, Šarlinger, Fišer, Dufek, Svoboda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pěšina, Šindel – Jindra, Zíka
Diváci:
1. třetina | ||||
01:35 | LIM | 2 | Svoboda, podrážení | |
03:39 | LIM | 0:1 | Stehlík (Dufek) | |
11:36 | SLA | 1:1 | Labuzík (Hradil, Janča) | |
12:08 | SLA | 2 | Klatt, hákování | |
17:37 | SLA | 2 | Bureš, hákování | |
18:27 | LIM | 1:2 | Jindra (Stehlík, Baláž) | |
19:10 | SLA | 2 | Bureš, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:50 | LIM | 1:3 | Dufek (Fišer) | |
25:15 | LIM | 1:4 | Jindra (Baláž) | |
31:34 | LIM | 2 | Stehlík, nedovolené bránění | |
33:50 | LIM | 2 | Kroupa, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | LIM | 2 | Háva, faul kolenem | |
40:30 | LIM | 1:5 | Kysela (TS) | |
45:11 | SLA | 2 | Labuzík, nedovolené bránění | |
51:53 | LIM | 1:6 | Stehlík (Svoboda) | |
54:40 | SLA | 2 | Fiala, sekání | |
Konec |
Banská Bystrica – Färjestad • po prodl. 14:15 3:4
Bern – Kärpät • po s.n. (1:3) 17:00 1:2
Mountfield HK – Frölunda 17:00 3:4
Rungsted Seier Capital – Plzeň 18:00 2:4
Hämeenlinna – Zug 18:00 1:3
Moser Medical Graz 99ers – Cardiff 19:15 2:5
Grenoble – Skellefteå 19:30 1:4
Ambri Piotta – Mnichov • po s.n. (2:3) 19:45 2:3
Moravia Team – Orlíci Uničov • po n.s.n. (1:0) 08:00 1:0
Prostějov 1913 – Slovan • po nadst. prodl. 09:30 0:0
Chomutov – Prostějov 1913 • po nadst. prodl. 11:00 1:0
Moravia Team – Mountfield HK • po nadst. prodl. 12:30 0:1
Chomutov – Orlíci Uničov • po nadst. prodl. 14:00 0:0
Prostějov 1913 – Mountfield HK • po n.s.n. 15:30 0:1
Mountfield HK – Slovan 17:00 0:0
Chomutov – Moravia Team • po n.s.n. 18:30 1:0
Orlíci Uničov – Slovan • po n.s.n. 20:00 0:1
59:15
58:14
57:36
56:40
55:55
55:39
54:40
53:18
51:53
51:53 STEHLÍK - 1:6
51:53
50:57
50:35
49:10
48:35
48:26
47:37
47:11